PDA

View Full Version : Не ми харесва !! Презервативи ?!



SomeoneSpecial
11-28-2012, 17:31
Ок, наистина се отчаях. С приятелят ми правим секс от около половин година, но все още не е започнало да ми харесва. Всъщност след всеки акт усещах парене и болка. Накрая отидох, прегледах се, казаха ми, е " нещо си се възпалила" и аз ги питах за болката, казаха, че като се излекувам трябва да мине. Ок, лекувах се и когато отидох преди седмица, жената дори не ме прегледа пак, само каза, че трябва да съм се оправила, изобщо не знам защо отидох на преглед. Попитах я дали може да имам алергия, тя каза " да, възможно е ". Ок, пробвахме без презерватив и мисля, че не усещах болка. (но не съм сигурна, много странно) Реших, че това е проблема и купихме нелатексови ( durex, real feel ) но уви - с тях отново болеше и беше както преди, все едно ме горят със запалка отдолу. Питам се дали някой е изпадал в ситуация като моята ? Сега противозачатъчни ли трябва да пия? Страшно разсеян човек съм и и забравям много, това изобщо не е за мен, ще умра от ужас :(

П.С. Проверих в търсачката, но или ви е бъгнала, или компютъра ми е бъгав, защото нищо не ми излиза! Съжалявам !

TheBeliever
11-28-2012, 17:41
Смени гинеколожката. Какво е това малоумно "трябва да си се оправила"?

marilyn
11-28-2012, 18:08
Иди при друга гинеколожка, тази явно не ти е обърнала достатъчно внимание. Може нещо да не си се доизлекувала, а тя като не те е прегледала...

kalpazanka
11-28-2012, 18:10
Вземи допълнително лубрикант ;) Може този по презерватива да е недостатъчен.

xXxPETYAxXx
11-28-2012, 18:14
Определено трябва да си смениш гинеколожката!
Ако сте сигурни един в друг, че сте здрави, и че знаете какво правите - може да пробвате 1 седмица примерно само без презервативи, и да видиш после дали ще продължи да бъде същото положението.
Но задължително чуй мнението на по-добър специалис първо, който да открие истинската причина за това.

bitchwolf
11-28-2012, 19:27
О Боже, какви са тия лекари. Ако ми каже "би трябвало да си се оправила" не знам к'во ще й се случи... Отивай при друг/а. Може да са алергични реакции, но трябва да се разбере от какво и как да се процедира после, а не на принципа "бе май си ок, ама не е сигурно"

dream1707
11-28-2012, 19:45
Иди при друга .. и моята е пача..
Аз от един определен тип презервативи бях получила нещо като алергия .. и после симптомите бяха същите

bloodyF
11-28-2012, 20:29
вземи си обикновени презервативи (без цветове, миризми и да не са релефни) и чист лубрикант (без миризма и вкус, на водна основа) и виж, ако пак ти се получава така -> нова гинеколожка

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2012, 21:35
Пробвайте с повечко лубрикант.

SomeoneSpecial
11-29-2012, 12:04
Пробвали сме с лубрикант, това съм забравила да го спомена. Първия беше някакъв загряващ и направо беше страшно, имаше такъв "затоплящ" ефект, че щом си го сложих, усетих, че направо горя отдолу и само докато изтичам до банята да се измия се разплаках от болка... Не знам дали е нормално това о.О
После взехме обикновен, синичкия на Дюрекс. Но не е от липсата на овлажняване, друго е. :(

magita
11-29-2012, 15:03
иди при мъж, жените са големи гадове ;д

IseeDEADbodies
11-29-2012, 15:13
"Трябва да си се оправила" ... Welcome to "българското здравеопазване". Тъжно, но факт ! Т'ва са 90% от лекарите у нас.
Иди при друг "специалист" и чуй още едно мнение. Макар че и т'ва не е 100% сугурно, щото аз лятото така ходих на три уролога (естествено и тримата ми казаха различни нещаІ, но т'ва е тема за съвсем друг разговор.

SomeoneSpecial
12-02-2012, 18:16
Ще ми се да не се случва това с мъжа, понеже изпадам в шок и ужас, когато си помисля да ида на преглед при мъж! Направо тръпки ме побиват. Аз от приятеля си все още малко се срамувам, че сме от година и половина заедно, а какво остава за гинеколог! :х

Едит: Уикенда го правихме без презерватив и пак се появи скапаната болка, мамка му, побърквам се вече !

nymphadora
12-02-2012, 19:13
Сменяй гинеколога и не чакай повече.

magita
12-03-2012, 14:11
Ще ми се да не се случва това с мъжа, понеже изпадам в шок и ужас, когато си помисля да ида на преглед при мъж! Направо тръпки ме побиват. Аз от приятеля си все още малко се срамувам, че сме от година и половина заедно, а какво остава за гинеколог! :х

Едит: Уикенда го правихме без презерватив и пак се появи скапаната болка, мамка му, побърквам се вече !


Понеже до сег не е виждал други голи момичета и ще му е мноооого зор да ти бърка между краката...
Имала съм малко проблеми и всичките съм ги разрешавала при мъж... Лекарчето знаеше как да си върши работата без да те притеснява и некви такива. Супер печен беше и не някъв глупак, който е "отваряй си краката веднага"

Ewok
12-04-2012, 17:22
Всъщност и на мен ми се случва от време на време. Не съм забелязала тенденция кога се появява, но не е нещо от презерватива. Обикновено тогава ме боли и при самото проникване и като цяло не е много як сексът. Не мисля че е здравословен проблем, просто понякога съм прекалено притеснена, нервна, мисля си някакви неща, които не трябва, и съответно не се получават нещата.

Не знам с какво да ти помогна, ако е всеки път може и да е здравословно, така че като стадото - смени гинеколога.

nymphadora
12-04-2012, 19:33
Всъщност и на мен ми се случва от време на време. Не съм забелязала тенденция кога се появява, но не е нещо от презерватива. Обикновено тогава ме боли и при самото проникване и като цяло не е много як сексът. Не мисля че е здравословен проблем, просто понякога съм прекалено притеснена, нервна, мисля си някакви неща, които не трябва, и съответно не се получават нещата.


Твоето е по-скоро от недостатъчна възбуда,а не от презервативите.

DragonLady
12-04-2012, 20:12
Миличка, наистина вземи я смени тая гинеколожка и иди при мъж гинеколог! Много по внимателни са най-малкото.
Ще ти дам един кратък пример. Познавам момиче, което сума си време ходи за един и същи проблем при една гинеколожка и половин година я влачи, без да се оправи, отиде преди месец при мъж гинеколог и в момента няма никакви проблеми! Оправи се напълно, все едно нищо не и е имало.

JahRakal
12-05-2012, 17:41
Или просто стани лебийка..

Ewok
12-05-2012, 21:14
Твоето е по-скоро от недостатъчна възбуда,а не от презервативите.

Възможно е. Странното обаче е, че си се овлажнявам стабилно

Exothermic
12-05-2012, 22:23
И аз имах същият проблем до скоро. Така и не разбрах причината - инфекция или е нещо на нервна почва, по-скоро първото доведе и до второто.
Наистина не е лошо да пробваш друга гинеколожка и да ти направят цитонамазка, може да си получила инфекция (при мен беше станало от едни презервативи). Ако е така най-вероятно ще ти изпишат глобули и кремче и ще се оправиш бързо (лечението се прилага и на партньора ти).
В случая при мен, лубрикантите не помогнаха, овлажнявах си се предостатъчно, по принцип, въпроса е, че самите мускули долу са ти стегнати, затова значително помага преди акта, приятелят ти да те подготви с едно-две пръстчета и после да започнете бавно докато свикнат мускулите.
И споко не се отчайвай ще мине тая гадост. =)