PDA

View Full Version : Мога ли да се преместя?



diddy98
11-28-2012, 18:48
Здравейте!
В 8 клас съм,но ужасно много ми се иска да съм в друго училище(класът ми е ужасен,не мога вече да го понасям,пък и ми омръзна това даскало).Погледнах обаче списъка с учебниците в другото училище,но повечето не съвпадат с моите. Гледала съм списъците и в други училища,навсякъде са различни от моите.Какво да правя,нови ли трябва да търся?(Уроците в различни издателства например по Литература не са ли почти еднакви..или се заблуждавам?)
Бих искала още от сега да се преместя,защото в "мечтаното училище" тази година учат немски(както и в останалите училища в града),а в сегашното не се изучава..И като реша да се местя от 9ти клас,там ще изучават езика втора година,а пък аз трябва го да наваксвам.. ;х
И въобще възможно ли е точно по това време да се местя?

totik
11-28-2012, 22:56
Принципно винаги е възможно да се преместиш.Проучи подробно опциите и действай ако си рашила дори и да не е мечтаното даскало.Но бих те посъветвал да не бягаш от проблемите.Може би нещата с класа ти не са неспасяеми. :)

diddy98
11-29-2012, 18:31
Благодаря за отговора!..Разбира се,че ще разуча..
Спрях се на училище(МГ) с профил математика, инф.технологии, информатика,английски език..Само ме притеснява да не би тази информатика да се окаже доста трудна,а и дали не съм пропуснала много неща от началото на годината.Някой,който е учил предмета,може ли да сподели мнението си за него?

totik
11-29-2012, 21:21
Нищо сложно няма в информатиката спокойно.