PDA

View Full Version : Не спира да иска секс ?!



tribZ
11-28-2012, 20:00
Приятелката ми постоянни иска да правим секс , как да и кажа че не искам ..

stambelan
11-28-2012, 20:09
По същия начин, но на живо.

Big Jo reaper
11-28-2012, 20:09
ти или си гей или трол по ми се вярва да си трол гей ма както и да е.И като ти гледам снимката май си само гей :D

Sladursambeeee
11-28-2012, 20:53
Ти си педал ве брат как няма да искаш да любиш тва е супер удоволствие и просто как да ти го обясня толкова си тъп че нямам думи да ти упиша аре чао келеш ....!!!!!!!! (facepalm)

bitchwolf
11-28-2012, 21:04
Big Jo го каза вече.. :lol:

Big Jo reaper
11-28-2012, 21:18
ей педал що си смени снимката ве гей смотан кажи номера на гаджето си ше я скасам казвам ти такав секс няма да е виждала после 1 месец няма да може да си седне на гъза :cool:

TROLLDADLOLCAKE
11-28-2012, 21:31
Като не я искаш ти , тука има достатъчно загорели кандидати , think about that ! :D :D :D :D :D

anonymous908491
11-28-2012, 22:06
Голямо шоу, един фейк/трол спори с друг такъв.

fenkaaa
11-28-2012, 22:10
Когато една жена не получава това,което иска,започва да го търси от друг. :D Ако искаш да се стигне до там,продължавай в същия дух,ако обичаш това момиче,нямаше да процедираш така.

totik
11-28-2012, 22:30
Може да е нимфоманка.Уцелил си кьоравото,а се оплакваш.Виж колко пичове ти завиждат :D

In*The*Face
11-29-2012, 07:40
Вие сте изумителни!

Приятелката ти, най-вероятно просто е в такава възраст. След време когато станеш мъж и заживееш с някого, ще се молиш тя да иска секс, защото при жените идва един период, в който нито има нужда, нито се сещат за това. Говори с момичето приятелски и нормално. Кажи й, че те привлича, че ти е хубаво с нея, че обичаш да правите секс, но имаш нужда от почивка. Просто и сподели, би трябвало да те разбере, освен ако не сте на по 15.

The_real_one
11-29-2012, 08:24
Приятелката ми постоянни иска да правим секс , как да и кажа че не искам ..

Вземи децата и се изнесете. :D :D

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 08:36
Абе вие пък сте толко жалки, не може постоянно да се прави секс, това не е връзка, трябва да има говорене, излизане, едно друго. Не само да се лашкат и който откъдето, ми като е мензисна пак ли те клати? Ама говорите наизуст и се надъхвате вече, смешки

Oy7ofCon7roL
11-29-2012, 13:36
и аз искам такава дет се да иска секс, не се оплаквай

anonymous708973
11-29-2012, 13:38
Просто и сподели, би трябвало да те разбере, освен ако не сте на по 15.

Абе... зависи от дефиницията на "постоянно". Щото ако постоянно е 3 пъти на ден или 2 последователни... мен са ме рязали и хич не е приятно.
Хубу, че ся аз съм в истинската роля на момиче :lol:

IseeDEADbodies
11-29-2012, 14:19
Боже, на какви глупости се начетох. Истината е една - нормално е да не ти се прави секс по 3+ пъти на ден, и то всеки ден. Ако случая на автора е такъв - определено става дума за нимфомания. А и в крайна сметка, както жените могат да не са в настроение за секс, какво толкова странно и гейско има в това, и на мъж 1 път да не му се прави секс ? Ама като пораснете, ще разберете за к'во говоря. Щото така като гледам, всичките коментари от сорта на "ааааа ти си гей", са от 15-17 годишни.


П.С. - Fenkaaaaaa, уникално зле !

anonymous708973
11-29-2012, 14:32
и на мъж 1 път да не му се прави секс ?

П.С. - Fenkaaaaaa, уникално зле !

Няма лошо. Стига да не е всеки ден/през ден/системно. Защото тогава става точно това, което е написала fenkaaaa.
Важи и за двата пола. Ключов фактор при една връзка (за мен, разбира се) е сексуалният апетит да е на едно ниво.

IseeDEADbodies
11-29-2012, 14:36
Сега, което си е така, така си е (демек съгласен съм). Никой не го отрича т'ва нещо. Макар че поне ние не лъжем, че ни болят глави и прочие, когато не ни се прави секс.

Big Jo reaper
11-29-2012, 18:00
Сега, което си е така, така си е (демек съгласен съм). Никой не го отрича т'ва нещо. Макар че поне ние не лъжем, че ни болят глави и прочие, когато не ни се прави секс.

Пич ти също си гей (pokerface)

In*The*Face
11-29-2012, 18:06
Абе... зависи от дефиницията на "постоянно". Щото ако постоянно е 3 пъти на ден или 2 последователни... мен са ме рязали и хич не е приятно.
Хубу, че ся аз съм в истинската роля на момиче :lol:

Да разбирам ли, че ти намираш секса 3 пъти на ден за нещо нормално?

anonymous708973
11-29-2012, 18:13
Да разбирам ли, че ти намираш секса 3 пъти на ден за нещо нормално?

Когато е физически възможно - да.
Нормално е за мен, не натрапвам предпочитанията си на никого другиго.

dream1707
11-29-2012, 18:16
Бе гей бил .. баси колко сте забили ..
В интерес на истината след като един ден сме го правили 1000 пъти с моя и после е като дроб... на следващия ден като се сети как пак ще е като премазан от валяк и как няма да го оставя на мира.. И на него не му се прави много много... Всеки харесва удоволствието.. ама някой път като не му е до това или е изморен или му е някво умряло, убито, мързеливо такова .. ми не му се прави...

Същото като при нас ... и на нас ни се прави секс, колкото и да го крият някои .. но някой път просто не ни е до това

Scarface_
11-29-2012, 18:50
ти пък искай в гъза постоянно ;) ... а и като иска и го дай ,какъв е проблема ?!

TROLLDADLOLCAKE
11-29-2012, 19:31
ти пък искай в гъза постоянно ;) ... а и като иска и го дай ,какъв е проблема ?!

Недей че за едното е*ане и в ушите ще му даде ! :D Нимфоманията е страшно нещо! (chuckle)

DragonLady
11-29-2012, 20:14
Когато една жена не получава това,което иска,започва да го търси от друг. :D Ако искаш да се стигне до там,продължавай в същия дух,ако обичаш това момиче,нямаше да процедираш така.

+1
Или я ч*каш ти, или я ч*ка някой друг. Избора е твой ;)

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 20:20
Ти постоянно ли се чукаш? ужас...

piffacota
11-29-2012, 20:21
ти пък искай в гъза постоянно ;) ... а и като иска и го дай ,какъв е проблема ?!

+1.И ако откаже,търси си го другаде.Така де както Драгон Лейди каза.Ако тя не ти дава у гъзъ,друга ще ти даде у газО.

Беги ве.Драгон Лейди-вечната разбирачка,и компетенстност по всяка една тема.Са си мисли,че и тука е права.Драгон,ако мъжО ти иска отзаде а ти не му дава,следователно като отиде да го сложи на друга у гъзО,нема да имаш против??Така ли е ве Варна?

DragonLady
11-29-2012, 20:23
Ти постоянно ли се чукаш? ужас...

Е не е баш постоянно, да кажем почти всеки ден. И кое му е ужасното?

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 20:31
Говорех ако е всеки ден всеки час, постоянно ...

anonymous908491
11-29-2012, 20:33
Няма страшно, ще се притесняваш, когато започне да иска и да и готвиш.

piffacota
11-29-2012, 20:33
Говорех ако е всеки ден всеки час, постоянно ...
To това малко малко не е нормално ама айде...Определено Dragon май май си нема много работа,и се мисли постоянно за секс,само секс и нищо друго.Неможе и да заспи ако не си в взела дозата ПРЕЗКУРИН.

anonymous708973
11-29-2012, 20:34
Ужасно било... не мога да си представя да сме у тях/у нас, тоест да имаме физическата възможност, а да не правим секс.
Ама това сме само ние.

Едит:
Пф. Преди години беше модерно да се обяснява как жените вечно не искали секс и ала-бала, а сега обвинявате, че вечно искат.
За какви се мислите, че да обяснявате кое е нормално и кое - не? Какво ви бърка? Подозрително вече мяза на завист и избиване на комплекси.

piffacota
11-29-2012, 20:36
Ужасно било... не мога да си представя да сме у тях/у нас, тоест да имаме физическата възможност, а да не правим секс.
Ама това сме само ние.
Ти ако цел ден с приятеля ти сте у вас да гледате филмчета,нон стоп ли ше се чукате?Ама нон стоп..шото по принцип целия ви ден е физическа възможност?Или само си лалаш да се прайме на оборотни?

DragonLady
11-29-2012, 20:36
Ужасно било... не мога да си представя да сме у тях/у нас, тоест да имаме физическата възможност, а да не правим секс.
Ама това сме само ние.

Едит:
Пф. Преди години беше модерно да се обяснява как жените вечно не искали секс и ала-бала, а сега обвинявате, че вечно искат.
За какви се мислите, че да обяснявате кое е нормално и кое - не? Какво ви бърка? Подозрително вече мяза на завист и избиване на комплекси.

Пантерке не само вие, и ние с моя сме така. Има ли възможност, винаги се възползваме от нея :)

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 20:37
Не ме разбра, оф, да и аз бих , ама е ужасно ако само за това се мисли, не може 24/7 . В самия секс нищо ужасно няма, ама на , като приемате всичко буквално. Даже понякога си мисля, че затормозявам приятеля си с целия този секс, така че въобще не разбрахте, но нп :)

anonymous708973
11-29-2012, 20:38
Ти ако цел ден с приятеля ти сте у вас да гледате филмчета,нон стоп ли ше се чукате?Ама нон стоп..шото по принцип целия ви ден е физическа възможност?Или само си лалаш да се прайме на оборотни?

Хубаво, че питаш, щото точно тук мога да ти отговаря добре.
Имали сме доста филмово-сексови маратони. Отивам следобяд, филм-секс-филм-секс-филм-секс, по едно кафе в 22-23 часа и цяла нощ - същата програма. С разговорите и т.н., разбира се, идеята е, че не излизаме навън, няма други хора с нас и т.н. Лятото де, сега с училище и университет трудно става чак цяла нощ.
Не че ти влиза в работата, ама щом питаш...

Бритци (повече ми харесваше тоя ник :д), разбирам те добре, не се тревожи :)

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 20:43
Е, а така, това имах предвид и аз.. по малко от всичко ;) . Иначе за ник-а , леле, хахха, трябва да си ползвам него профил:D

3oPuTy
11-29-2012, 20:45
Говорех ако е всеки ден всеки час, постоянно ...

Нали си наясно,че автора на темата не говори/пише в буквалния смисъл?!
То е ясно,че не може нон-стоп да мисли само за секс ...


Между другото наистина е гадно да ти се иска да правиш секс,а половинката да не иска :D За щастие съм имала връзка само с един такъв индивид ама тогава и аз самата нямах много време за подобни ласки ... Пантерке,Лейди и аз съм съгласна с вас :)

piffacota
11-29-2012, 20:47
Къде сте ве секс машини

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 20:58
Сексове правим, ахаххаха

piffacota
11-29-2012, 21:09
Сексаш се доволно много.Съмнява ме малко честно.Не мое да не ти писне некога :Д

piffacota
11-29-2012, 21:21
Сексаш се доволно много.Съмнява ме малко честно.Не мое да не ти писне некога :Д

ALetterFromTheSky:Приличаш ми много на една приятелка.Случайно да питам..От Овча Купел ли си?

jghgh
11-29-2012, 21:27
Е не е баш постоянно, да кажем почти всеки ден. И кое му е ужасното?

Не е ужасно това, ужасно е да шантажираш автора, че някой друг "ще чука" приятелката му (баси противната дума), сякаш е виновен, че неговото либидо не е толкова голямо колкото нейното. Ми и тя да се съобразява бе.


Или ако е толкова нетърпимо положението да скъсат.

ALetterFromTheSky
11-29-2012, 22:26
ALetterFromTheSky:Приличаш ми много на една приятелка.Случайно да питам..От Овча Купел ли си?

Aмии, не

Azoria
11-29-2012, 23:16
Има ли възможност, винаги се възползваме от нея :)



;-)

IseeDEADbodies
11-30-2012, 01:31
О, колко сте дебилни, просто главата ми не го побира. Тука бате, "Лигата на ебачите".. такива глупости пишете, че чак май вие не си вярвате. Спирам до тук, че току виж още някой ме изкарал гей :lol:

Само в заключение ще допълня, че на бисерите на DragonLady винаги се смея с глас.

Foxa^
11-30-2012, 06:10
+1.И ако откаже,търси си го другаде.Така де както Драгон Лейди каза.Ако тя не ти дава у гъзъ,друга ще ти даде у газО.

Беги ве.Драгон Лейди-вечната разбирачка,и компетенстност по всяка една тема.Са си мисли,че и тука е права.Драгон,ако мъжО ти иска отзаде а ти не му дава,следователно като отиде да го сложи на друга у гъзО,нема да имаш против??Така ли е ве Варна?

Между другото ... е прав ! Драгона е г-ца Компетенция по всички въпроси :D

П.С ... Шшшш бахти ебачките .. как не каталясахте бе

anonymous708973
11-30-2012, 06:17
Не е ужасно това, ужасно е да шантажираш автора, че някой друг "ще чука" приятелката му (баси противната дума), сякаш е виновен, че неговото либидо не е толкова голямо колкото нейното. Ми и тя да се съобразява бе.


Или ако е толкова нетърпимо положението да скъсат.

Гадно е, ама е истина. Ако имаше статистика за причините, поради които хората късат, сигурна съм, че нееднаквото либидо щеше да е на едно от първите места.

Big Jo reaper
11-30-2012, 10:46
Atоре ти си кур гей :cool:

IseeDEADbodies
11-30-2012, 11:52
А ти си несполучлив трол, айде млъкни.

DragonLady
11-30-2012, 11:58
piffacota ако иска отзаде, ще му дам отзаде ;) А колко си прост, няма да коментирам, то си личи.

IseeDEADbodies
11-30-2012, 12:28
Присмял се хърбел на щърбел... Хахуахуахуахуа...

piffacota
11-30-2012, 12:31
Виж са варненска пръчко,личи си кой е прост.Като гледам не само аз мисля така.

IseeDEADbodies
11-30-2012, 12:32
you made my day ! :D :D

DragonLady
11-30-2012, 19:19
Виж са варненска пръчко,личи си кой е прост.Като гледам не само аз мисля така.

Виж ся нема ми обиждаш ни града ни мене. Ако ти се обижда имаш си майка ;)

tribZ
11-30-2012, 20:01
Мерси за разнообразните отговори , а че без хейт нямаше да се мине , това е ясно. Според тях едно момче ,което се поддържа е гей. Е кфо трябва да правя , да съм машина за лайна и да псувам , това ли е нормално за вас ? А бе Big Jo ? ;)

chushkopek
12-01-2012, 09:08
+1
Или я ч*каш ти, или я ч*ка някой друг. Избора е твой ;)

Сериозно? Ми да ти кажа честно ако ми изневери защото съм отказал секс може най-спокойно да си го начука. Даже и гадно няма да ми е, смешно ще ми е колко е тъпа.

ALetterFromTheSky
12-01-2012, 09:11
Сериозно? Ми да ти кажа честно ако ми изневери защото съм отказал секс може най-спокойно да си го начука. Даже и гадно няма да ми е, смешно ще ми е колко е тъпа.

Mного ясно!

И , драгънке, изразявай се поне малко като жена, а не като тираджия :)

anonymous708973
12-01-2012, 09:12
Сериозно? Ми да ти кажа честно ако ми изневери защото съм отказал секс може най-спокойно да си го начука. Даже и гадно няма да ми е, смешно ще ми е колко е тъпа.

Ако веднъж си отказал и затова изневери - да.
Ако редовно и отказваш секс - напълно обяснимо си е и не тя ще е тъпата, а ти, че подценяваш нещо важно. Всяка жена с по-високо либидо, което не се удовлетворява, може да ти вгорчи живота... дори и несъзнателно.

chushkopek
12-01-2012, 09:20
Ако веднъж си отказал и затова изневери - да.
Ако редовно и отказваш секс - напълно обяснимо си е и не тя ще е тъпата, а ти, че подценяваш нещо важно. Всяка жена с по-високо либидо, което не се удовлетворява, може да ти вгорчи живота... дори и несъзнателно.

Да де, ама ме мързеше да го напиша по-подробно. Това което казах въжеше за примера който ти даде с 3-те пъти секс на ден всеки ден 0_0 или за рядък случай. Не става въпрос ако постоянно отказвам, тогава е ясно кой е зле и вероятно има по-голям проблем в цялата работа.

piffacota
12-01-2012, 10:30
Виж ся нема ми обиждаш ни града ни мене. Ако ти се обижда имаш си майка ;)

И ти и града сте си за обиждане.Това,че немате разнообразие и мислите само как да се е*бете си е ваш проблем.Има свят и извън teenproblem.

DragonLady
12-01-2012, 12:08
И ти и града сте си за обиждане.Това,че немате разнообразие и мислите само как да се е*бете си е ваш проблем.Има свят и извън teenproblem.

Има да, ама ти явно не го познаваш тоя външният свят, щом тука избиваш комплекси ;)