PDA

View Full Version : Проблем с гаджетата!!!Съвети?



slava1
11-28-2012, 23:28
Здравейте,на 16 съм и съм супер ама супер срамежлива!Всеки цял живот ми избива комплекси и това ме кара да съм без никакво самочувствие..но както и да е!В днешно време ако не си със стиснати цици,джуки(duck face) или половината ти дрехи във facebook на снимките да ги няма-не те харесват.Аз не съм от тези момичета и за мен е супер смешно и глупаво всичко това.Момчетата гледат само секса и нищо друго.Просто не мога да намеря подходяшия човек за мен,който да ме разбере.До сега не съм имала гадже а и много лесно се влюбвам.Не говоря много и не умея да изразявам чувствата си,за да не изглеждам глупава и смешна!Не изглеждам на възрастта си-изглеждам по-малка(може би в това е проблема).Но както казват:От както секса е лесен за получаване,любовта е трудна за намиране! :(

urlittlelady
11-29-2012, 07:19
ако ти сама не се харесаш не се надявай някой друг да го направи. Не казвам да си супер надута или нещо такова :D излизай, забавлявай се, продължавай да бъдеш себе си, но и вярвай в себе си!

btw това не е ли за друг раздел? :D

In*The*Face
11-29-2012, 07:19
Малка си още и разсъждаваш като такава. Комплекси няма как да ти бъдат насадени, ако вярваш в себе си и се оценяваш. Няма как да очакваш някой да открие красивтата ти душа, ако ти сама не си я намерила. "В днешно време" са стереотипи и баналности, които не са ти нужни в главицата. Не всички стойностни момчета/мъже държат на стиснати цици, джуки и дрехи от скес шопа. И не е вярно, че всички търсят само секс. Да, той е важен, в тази възрат (и 2-3 години по-нагоре), дори нужен (заради некотролируемия нагон), но той не е всичко. Или поне не е така за онези, които си заслужават времето, всеотдайноста и обичта. Рано ти е да търсиш подходящия. Те първа ти предстои тръпка, първа любов, първо разочарование, сълзи, разбити сърца и всички неща през които трябва да минеш, защото е неизбежно. Аз цял живот съм изглеждала по-малка, отколкото съм. Сега вече се радвам на този дар, преди време като теб го мислех за бреме. И това ще мине. Основният проблем е в твоята глава. Освободи се от тези комплекси, изгради по-високо лично мнение за самата теб, общувай. Няма как да изглеждаш глупава, ако не си. Смешна можеш да бъдеш само, ако продължиш да подценяваш и да потъпкваш себе си и качествата си.

paradaiz
12-06-2012, 14:20
Спокойно и аз бях така на 16.
Сега съм на 19 и вече не ме интересува мнението на хората. Изглеждам супер малка за възрастта си; вместо на 19, сигурно мога да мина и за шестокласничка. Примирила съм се с това. Така или иначе не мога да го променя.
Момчетата/по точно мъжете, които са на моята възраст виждат в мен момиченцето, а не жената.
Смятам, че след някоя и друга година ще мога да използвам тази младоликост, като качество, а не като проблем.
Явно до тогава ще съм сама, но какво да се прави. Човек не избира какъв ще се роди, а когато вече съществува трябва да се приема такъв, какъвто е.
Успех! И запомни едно - не се оставяй другите да ти вменяват разни неща, отстоявай собствената си позиция и най-вече гледай уверено пред себе си. Дори на другите да им е смешно, по този начин ще им покажеш, че си личност.

Kalu
12-06-2012, 14:31
Спокойно и аз бях така на 16.
Сега съм на 19 и вече не ме интересува мнението на хората. Изглеждам супер малка за възрастта си; вместо на 19, сигурно мога да мина и за шестокласничка. Примирила съм се с това. Така или иначе не мога да го променя.
Момчетата/по точно мъжете, които са на моята възраст виждат в мен момиченцето, а не жената.
Смятам, че след някоя и друга година ще мога да използвам тази младоликост, като качество, а не като проблем.
Явно до тогава ще съм сама, но какво да се прави. Човек не избира какъв ще се роди, а когато вече съществува трябва да се приема такъв, какъвто е.
Успех! И запомни едно - не се оставяй другите да ти вменяват разни неща, отстоявай собствената си позиция и най-вече гледай уверено пред себе си. Дори на другите да им е смешно, по този начин ще им покажеш, че си личност.
+100

~The Smile~
12-06-2012, 15:03
Здравейте,на 16 съм и съм супер ама супер срамежлива!Всеки цял живот ми избива комплекси и това ме кара да съм без никакво самочувствие..но както и да е!В днешно време ако не си със стиснати цици,джуки(duck face) или половината ти дрехи във facebook на снимките да ги няма-не те харесват.Аз не съм от тези момичета и за мен е супер смешно и глупаво всичко това.Момчетата гледат само секса и нищо друго.Просто не мога да намеря подходяшия човек за мен,който да ме разбере.До сега не съм имала гадже а и много лесно се влюбвам.Не говоря много и не умея да изразявам чувствата си,за да не изглеждам глупава и смешна!Не изглеждам на възрастта си-изглеждам по-малка(може би в това е проблема).Но както казват:От както секса е лесен за получаване,любовта е трудна за намиране! :(

Моля модератор да премести темата в подходящия раздел.

pifiella
12-07-2012, 11:46
Каква истинска любов очакваш да намериш на 16, когато разсъжденията ти са присъщи за 10-годишна?
Такива приказки,че всички са еднакви,пошли и долни, а ти чакаш единствения - Ромео на белия кон, са измислици, мила!

bReAk3R
12-07-2012, 13:26
Да изглеждаш по-малка не би трябвало да ти е проблем, тъй като хората гледат да се подмладяват. Но ако имаш такъв проблем пък да си неуверена, е разбираемо...

painmaker
12-07-2012, 13:40
Толкова пък колко по-малка ще изглеждаш ? Не вярвам да си толкова срамежлива ! Пък и този който ще те хареса няма да те хареса заради твоята голота и дък фейс ами заради това което си ! Също така познавам много хора който не говорят много но имат супер много приятели !