PDA

View Full Version : Аз ли не съм наред??



Sa4kiSabiram
11-29-2012, 19:39
Здравейте! Започвам направо:
с приятеля ми ходим от година и 11 месеца.Аз съм на 18 той на 19(даже 20).Аз бях девствена допреди месец - направихме го,но..... аз го направих заради него,за д аму е хубаво,за да не ме чака толкова дълго и така нататък.Но не го исках,възможно ли е да съм на 18 и да не искам,никога да не съм искала и т.н Не знам как да се изразя - не ми е гадно,гнусно и т.н,а по - скоро безразлично.Обичам го,искам го да е с мен,но не ми се прави секс,не изпитах никакво удоволтствие,не се почувствах по - различно след това,а по - скоро сякаш нищо не е станало.И сега дори след като не съм го правила вече месец ми е все тая.Имам чувството че мога да изкарам 10 години без секс...това нормално лие?

TROLLDADLOLCAKE
11-29-2012, 19:42
Така ти се струва!Познавах една на 21 и тя така говореше , направи го първия път вика "нищо особено" , направи го 2ри и 3-ти и сега , ела я виж ! Няма спирка..явно приятеля ти не го бива =) !

TheBeliever
11-29-2012, 19:48
От първия път е нормално да не ти хареса кой знае колко.

Но пък да нямаш никакъв сексуален апетит? Това вече не е нормално.

ShtrudeL
11-29-2012, 19:50
Тъжно.
И аз имам такива моменти, но се радвам, че са само моменти. Слааава богу.

DragonLady
11-29-2012, 20:09
От първия път е нормално да не ти хареса кой знае колко.

Но пък да нямаш никакъв сексуален апетит? Това вече не е нормално.

+1
То ясно, че в самото начало няма удоволствие за теб, но да нямаш абсолютно никакви желание за секс не е нормално. Приятелият ли не те привлича сексуално? Зле е в леглото или какво?

anonymous708973
11-29-2012, 20:12
Достатъчно дълго те е почакал, мен ако питаш.

Има вариант да си фригидна. Има вариант приятелят ти да не го бива.
Мастурбираш ли?

marilyn
11-29-2012, 20:24
11 месеца сте заедно и чак сега сте започнали да правите секс?! Ти гадже ли имаш или най-добър приятел? Не го ли бива, не ти ли обръща достатъчно внимание? Той има ли опит? Имаш ли идея от къде идва проблема?

ShtrudeL
11-29-2012, 20:48
11 месеца сте заедно и чак сега сте започнали да правите секс?! Ти гадже ли имаш или най-добър приятел? Не го ли бива, не ти ли обръща достатъчно внимание? Той има ли опит? Имаш ли идея от къде идва проблема?

Поправка: година и 11 месеца ^^

anonymous908491
11-29-2012, 20:52
Поправка: година и 11 месеца ^^

Не трябваше ли ТЯ да го поправи, или тя и ти сте едно и също ?

ShtrudeL
11-29-2012, 21:01
Не трябваше ли ТЯ да го поправи, или тя и ти сте едно и също ?

Не, не трябваше.

jghgh
11-29-2012, 21:10
С този ник да не си трол?


Иначе, хаха, пак. Хората, които няма с какво да помогнат, защо изобщо коментират просто с някакви твърдения. Не знам какво общо има чакането с проблема, заложен в темата. Бих се придържала към това, че не изпитваш желание да правиш секс отколкото към това колко време си го накарала да чака или кой какви периоди имал и как били само временни.

Но има и друг неизбежен въпрос - момчето девствено ли беше? Как се справи? Скучно ли ти беше? Страст? Любопитство?

Фригидна е много сериозна диагноза ми се струва. Младо девойче си. Не си някоя лелка, която никога, ама никога не е изпитвала удоволствие и то с много партньори, така че предпочитам да вярвам, че нямаш този проблем.

Има ли нещо, което да не можеш да споделиш във форума? Сексуална,емоционална травма?

Ако се притесняваш от "състоянието си" (лол!) - сексолог, психолог.
Ако не се, стой си така.
Моят съвет е да не се притесняваш. Всичко си идва на мястото.
Не мисля, че трябва да си търсиш сама проблеми или дефекти, ако реално нищо не ти пречи да си живееш нормално и щастливо.

Така че - помисли си добре - щастлива ли си, не си ли, какво искаш от живота и какво смяташ реално за проблем. Важното е да се чувстваш добре.

Azoria
11-29-2012, 22:55
С този ник да не си трол?

:D


Най-вероятно още не си се отпуснала в секса. Правиш го заради приятелят ти , не заради теб самата. Не знаеш как да си доставиш удоволствие докато го правите и докато не се почувстваш готова за секс няма и да изпиташ потребност да си го доставиш.

marilyn
11-30-2012, 09:30
Поправка: година и 11 месеца ^^

o.O Не бях забелязала годината... ужас.... тва са си 2 години и само си се държите за ръчички и се целувате.... то няма лошо, ама ако бяхте на по 12...

Sa4kiSabiram
11-30-2012, 19:01
Няма да отговарям на историите колко време ме е чакал и така нататък всеки сам си решава...Та по другите въпроси ами не е девствен има си опит момчето, а за мастурбиранее..правя го на 3 месеца веднъж :Д даже и повече може би :)))

fenkaaa
11-30-2012, 19:14
o.O Не бях забелязала годината... ужас.... тва са си 2 години и само си се държите за ръчички и се целувате.... то няма лошо, ама ако бяхте на по 12...

Леле,да..

Нищо лично,но ми е странно ти на 18,той на 20 и те е чакал 2 години.. както и да е,хубаво е че са останали такива момчета.

По темата.. и на мен секса не ми харесваше особено преди,но сега имам чувството,че само това ми е в главата :D И ми се иска само от приятеля ми.. просто когато си с човека,който обичаш,тогава можеш да изпиташ най-голямото удоволствие.Може би следващите пъти ще ти хареса,защо трябва да го мъчиш и да не правите секс по няколко месеца,след като вече сте го направили 1 път.Направете го още няколко пъти и тогава си вади изводи.Е да,има и хора,които цял живот не успяват да заобичат секса,с който и да го правят.

LadyTerrible
11-30-2012, 19:48
Първия път не е кой знае какво...така е....ама изобщо никакво сексуално влечение ли не изпитваш към твоя приятел? Никога ли не си изпитвала към него или към някого като цяло? Ако не си,значи имаш някакъв проблем.Иди на сексолог или психолог,не е страшно,просто ние тук едва ли можем да помогнем,ако имаш реален проблем.

zuzkata
12-02-2012, 07:04
вий не сте наред, хич нищо ли не усети,, колко му е голям? да не си много широка?

Scarface_
12-02-2012, 07:47
вий не сте наред, хич нищо ли не усети,, колко му е голям? да не си много широка?


хаха +1

mlakniwe
12-06-2012, 14:22
аз тъкмо си търся гадже, което не обича да прави секс, точно като теб, ако познаваш някоя като теб ми пиши на ЛС

anonymous708973
12-06-2012, 16:54
всеки сам си решава...Та по другите въпроси ами не е девствен има си опит момчето, а за мастурбиранее..правя го на 3 месеца веднъж :Д даже и повече може би :)))

Не, маце. Решават уплашените девойчета и водят момчетата, които им го позволяват, за носа.
Правете секс често и ако не започне да ти харесва, виж се със специалист. Не си малка.

umri
12-06-2012, 19:05
Няма да отговарям на историите колко време ме е чакал и така нататък всеки сам си решава...Та по другите въпроси ами не е девствен има си опит момчето, а за мастурбиранее..правя го на 3 месеца веднъж :Д даже и повече може би :)))

Не бил девствен.. той, ако не беше девствен, нямаше да е толкова малоумен, че да те чака 2 години. Или се е чупил от ебане на други през тия 2 години, или е девствен и по-тъп дори и от теб.

DENKAZ
12-26-2012, 22:19
Горкото момче

lubovvv
12-27-2012, 09:09
Хората са различни- едни жени не могат без секс, а други го правят само заради половинката си, но не изпитват нужда самите те от това нещо. На всеки сексуалното желание е различно, това е :) Така, че не си ненормална

dream1707
12-27-2012, 09:21
Тоя човек привлича ли те въобще ... или просто си ходите, за да се държите за ръчичка и да се целувате..?
Защо ли си мисля, че ако човекът ти знаеш как да пипа, как да се държи... нямаше да издържиш толкова време

dimitar_ak
12-27-2012, 09:26
Сексът е преди всичко в главата, а не в тялото. Този момък не я привлича сексуално. Може при следващите пъти да стане, а може и изобщо да не го пожелае истински.

Foxa^
12-27-2012, 10:41
20 годишен е чакал "година и 11 месеца" ? The fuck ? Толкова ли си красива или пича има неземно търпение. Поклон пред него , майна !