PDA

View Full Version : Изобщо не я разбирам



torrenter09
11-29-2012, 21:05
Здравейте,
от две седмици ходя с едно момиче. Запознахме се покрай общи познати съвсем случайно отидох в един приятел, и тя беше там. Запознахме се на следващия ден излязохме, и на следващата среща решихме да опитаме заедно. Отначало всичко вървеше нормално, но в последните дни не мога да я разбера, защото е на моменти. В един момент е адски топла обръща ми внимание, а в повечето време се държи студено. Днес й отказах да се видим, защото почнах да се замислям дали да не я оставя.

prosto_chovek
11-29-2012, 21:26
щом си почнал да си мислиш такива неща, не сте един за друг.

Blab
11-29-2012, 21:32
щом си почнал да си мислиш такива неща, не сте един за друг.
дрън-дрън;

ти как се държиш с нея? защото държанието обикновено е рефлексия на отсрещното дразнение;

edit: ето, примерно, ти казваш, че днес си я отрязал, защото не си сигурен, че я искаш. ами, понеже аз съм склонна да се държа по начина, по който си описал, че се държи момичето, мога да ти кажа, че с това си държание проверявам именно това - дали този човек е достатъчно заинтересован от мен, дали наистина ме харесва, че да е готов да положи усилия. и не, че ще го карам да полага усилия, но ми е важно да видя, че е готов да го направи, заради интереса си към мен;

torrenter09
11-29-2012, 21:33
Държа се твърде мило с нея. Когато сме заедно я целувам през повечето време, гушкам я и т.н.

torrenter09
11-29-2012, 21:42
Не я отрязах, защото не съм сигурен дали я искам, а защото като се държи студено и не се сеща за мен си мисля, че няма нищо към мен. При нас е лесно, обаче никога не можеш да разбереш какво точно иска една жена :)

Blab
11-29-2012, 21:43
^можеш просто да й го кажеш това. че не знаеш как да разбираш поведението й в случая.


Държа се твърде мило с нея. Когато сме заедно я целувам през повечето време, гушкам я и т.н.
ето я и твоята оценка. ти смяташ положените от твоя страна усилия за прекомерни и неоправдани/незаслужени. защо? какво очакваш да е отношението й след 2 седмици?
//едитнах си горното мнение

rusoto_baby_f
11-29-2012, 22:07
Има и такива хора, които са по-студени.Не обичат да показват чувствата си..Аз съм живият пример :D

Azoria
11-29-2012, 22:18
Момичето си е такава, щом не ти харесва не се занимавай. Никой не те кара.

AliceSw
11-29-2012, 23:02
не е от нито един от двамата...от безумни решения след 2 кафета да се съберете е...та вие не се познавате, в този момент интересът към другия трябва да е огромен...

fenikss_
11-30-2012, 02:42
щом си почнал да си мислиш такива неща, не сте един за друг.

^^ Това е мнениението.
Авторе,момичето или не знае какво иска,или си играе с теб и си те врътка както само една жена може...
3аключение,не се занимавай повече с тази 'особа'.Щом се държи студено значи има вероятността да си има друг..и двамата да ви врътка яко...
Пък и какво са 2 седмици?Нищо.Трябват ви поне 2-3месеца,зада може да се каже,че що годе сте се опознали...да не кажа ,че и повече време.
Трябва много добре да познаваш човека до теб,и въпреки всичко не трябва да имаш пълно доверие на никой...

fenikss_
11-30-2012, 02:45
никога не можеш да разбереш какво точно иска една жена :)

E,това е вечният въпрос на всички мъже...тайната надали някога ще излезе на яве...
Защо не я питаш направо,иска ли да сте заедно или не..
Няма кв'o да увърташ..
Действай.