PDA

View Full Version : Относно вълшебните пеперудите в стомаха ...



sandra_f
11-30-2012, 08:06
Първите няколко години ги изпитвах постоянно,дори само като си помисля за него всичко в мен се обръщаше.Сега съм на 20,заедно сме вече повече от 5 години и сега изпитвам това вълшебно чувство само понякога.Това трябва ли да ме притеснява?Обичам приятеля си,давам всичко за него.
Ами хората ,които имат дълъг семеен живот не го ли изпитват това или си е до човек?
Пеперудите до време ли са?

LadyDi
11-30-2012, 08:11
Защо това те притеснява?
Разбира се, че е до човека, но масовия случай е, че пеперудите изчезват след известно време. Посвикваш с човека, той вече не създава точно тази, първоначалната тръпка. Създава ти много други, които понякога са далеч по-приятни. Загубата на "пеперудите" не е задължително да е знак, че любовта ви е преминала, а просто, че е станала по-спокойна и уверена :) Ти сама казваш, че обичаш приятеля си и даваш всичко за него.
Това не е ли по-важно от слабия стомах? ;)

Azoria
11-30-2012, 09:56
^^ +

fenkaaa
11-30-2012, 19:06
Разбира се,че са до време.След време тръпката винаги изчезва,но е хубаво,че след 5 годишна връзка все още си убедена,че го обичаш,защото на твоите години,хора с толкова дълги връзки постоянно пишат,че се съмняват в чувствата си и т.н,както и да е,пак ти казвам,важното е да се обичате!! :)

marilyn
11-30-2012, 21:42
Не знам, според мен е до човек.. не е задължително да изчезнат. Сладурско е да ги има.

NambyPamby
12-01-2012, 00:05
След време тръпката винаги изчезва
Малко в стила на Щрудела ще съм, ама... Ужасно звучи това, да му се невиди!
Това, че след известно време спират да ти омекват капачките не значи, че тръпката, химията, страстта между двама души са изчезнали и те са заедно само заради пустата кучешка привързаност и навик. Поне така ми се иска да вярвам.
Другото ми е прекалено грозно, грубо и цинично.

fenikss_
12-01-2012, 05:39
Нормално си е.
Вече си свикнала с него.
Привързана си до време,но любовта е до време...после изчезва и остава само това,че си свикнал с този човек.

anonymous708973
12-01-2012, 08:17
Малко в стила на Щрудела ще съм, ама... Ужасно звучи това, да му се невиди!
Това, че след известно време спират да ти омекват капачките не значи, че тръпката, химията, страстта между двама души са изчезнали и те са заедно само заради пустата кучешка привързаност и навик. Поне така ми се иска да вярвам.
Другото ми е прекалено грозно, грубо и цинично.

С теб, освен еднакъв вкус за тип носители на тестостерон, имаме и друго общо :)

chushkopek
12-01-2012, 09:11
Все си мисля, че винаги остава някакво място за пеперудите. Дори да ги няма, както каза лейди има по-приятни неща.

Dark_Angel_
12-08-2012, 05:59
в един момент пеперудите започват да измират, понеже не им понасят стомашните киселини -.-

Canis_Dirus
12-08-2012, 06:19
http://www.youtube.com/watch?v=QJpm5As40oI

Mr.Killer
12-08-2012, 22:04
Ами ако искаш да ти се върнат пеперудите в стомаха просто ходи с отворена уста. Току виж няколко пеперудки ти се намърдали в устата и после в стомаха. :D

Dark_Angel_
12-08-2012, 22:33
Ами ако искаш да ти се върнат пеперудите в стомаха просто ходи с отворена уста. Току виж няколко пеперудки ти се намърдали в устата и после в стомаха. :D

както казах по-горе не им понасят стомашните киселини

Mr.Killer
12-09-2012, 12:36
както казах по-горе не им понасят стомашните киселини
:D