PDA

View Full Version : Един не-здравословен въпрос



babatigosho
11-30-2012, 17:16
На всеки от вас се е случвало, всеки е виждал хора с това нещо, но тук е нещо като тема табу - няма достатъчно секс, чалга или наркотици, за да заслужи цяла тема в чайлдфорум-а.

За да спестя от ценното ви време, което с радост бихте прекарали дискутирайки чуждата мутивация или кой какво изка, ще ударя темата директно по главата, или всъщност малко по-надолу.

Знаете ли какво е да се събудите сутрин, и да трябва да си 'носите' главата на ръце до където и да искате да отидете, да ви болят всички горни гадни прешленчета, когато се прозявате, и да се откажете от една нормална дейност като преглъщането, в името на по-малко болка във вратлето, което ви е служило вярно всички тези години, но точно в този момент е решило да показва характер? Зор ли му е? Студено ли му е? Гладно ли е? Като бебе-психопат, само причинява болка без да ти дава нито един жокер как, аджеба, да се отървеш от тоя кошмар . . .

Още по-лошо, когато останеш да лежиш вкъщи цял ден за да ти 'мине', което естествено е баси шанса, накрая те хващат дяволите и стигаш до крайности каквато е именно тази умствена диария^

И сделката е да ви оставя всичкото време на света да обсъждате новите филми на Майли Сайръс, стига само да ми кажете (ако ще и най-бабешкия) начин да си оправя гипсирания врат. Ай мерси.

SHPAIdURmeN
11-30-2012, 22:31
Пич много се обясняваш. :D

Я сега кажи на кратко, какъв ти е проблема ?

besso
12-01-2012, 07:53
Единствения му проблем е, че всъщност няма никакъв проблем, a прекалено много свободно време :D

mlf
12-04-2012, 16:18
аха ---

phoeniX_boy_BG
12-04-2012, 18:19
Гипсиран му е врата. Пич, консултирай се с лекаря, който те е оперирал/гипсирал.

lifepmeu
12-07-2012, 09:57
Ако е някакво схвашане на врата прочети малко за техниката Боуен и ако се заинтересуваш ще ти дам кенези терапевт които с една две пороцедури ще те оправи

babatigosho
12-07-2012, 20:48
Хахахах, бях забравил че съм я написал тая тема.

Да, беше ми схванат врата и ми се отпуши писателството в резултат на някой прищипан нерв :D

Който иска личен съвет - диклофенак дуо сутрин и вечер и втриване на едно много миризливо мазило с един кон, казва се мисля кратерхоф или нещо си немско, оправи ме за 3 дни :)

P.S. не бях буквално "гипсиран" :D

DisappointedDreamer
12-08-2012, 04:52
:lol: обожавам темата ти.

anonymous708973
12-08-2012, 07:37
Хахахах, бях забравил че съм я написал тая тема.

Да, беше ми схванат врата и ми се отпуши писателството в резултат на някой прищипан нерв :D

Който иска личен съвет - диклофенак дуо сутрин и вечер и втриване на едно много миризливо мазило с един кон, казва се мисля кратерхоф или нещо си немско, оправи ме за 3 дни :)

P.S. не бях буквално "гипсиран" :D

Кройтерхоф. :) Страшни са.