PDA

View Full Version : Проблем?



Djovani
11-30-2012, 18:00
Здравейте,мисля че имам любовен проблем ,от известно време си пишех с едно момиче ,защото не живеех в България ,по точно бившата на един приятел,споделяше ми станахме доста близки,не си падам по тези чатове,даже не сядах преди често на компютъра,но както и да е прибрах се в България и веднага отидох да се видя с нея,всичко беше супер ,бяхме заедно разбирахме се.Имам доста силни симпатии към нея,но сме от различни градове,което за мен не е никакъв проблем,защото сега завършвам бакалавър ,не работя имам доста свободно време и доста спестени пари.Постоянно съм в нейния град ,намерих си квартира просто за да бъда с нея ,но изведнъж тя започна да се държи доста хладно с мен,да ме отблъсква ,започнахме да се караме това става в период около 2 месеца,не знам какво й става говоря с нея,тя ми казва "Не мога така,побърквам се ,искам да се махна от тук" само за това говори,все едно аз съм й виновен за проблемите.Никога не съм бил толкова отзивчив към момиче и разбран.Изслушвам я ,страшно мил съм ,просто защото ми харесва каква е,тя ми говори постоянно за миналото си,защото не се говорят хубави неща за нея,аз й казах,че не ме интересува каква е била преди ,а каква е сега и аз имам минало от което не се гордея,но не можем да живеем в него,а да продължим напред.Та разделихме се ,не спирам да мисля за нея,но няма да й се моля ,тя продължава да ми се обажда,а аз започнах да излизам с други момичета ,тя се сърди за това цупи ми се.После ми казва искам да си продължиш .. след няколко дни има рожден ден и аз и казах,че искам да отида при нея,тя ми казва че нямало да го празнува,че плановете са й се прецакали искала да ходи в София,но не станало аз й казах ,че ще отидем двамата,тя ми каза ,как пък не ,ще си празнувам рождения ден с момче което познавам от няколко месеца а не с приятелите ми от години.После пак се държи мило,та искам да попитам какво да правя ,как да постъпя ,защото съм доста объркан.

Anonys
11-30-2012, 18:28
искам да се махна от тук

Това на мен би ми говорило нещо. А за другите неща - не знае какво иска и е един вид лигла. Ако беше сериозно момиче, щеше да предприеме някакви действия, щеше да действа директно спрямо теб и нямаше да те остави заблуден. Поне за мен това е истинското момиче. Такива ги харесвам аз. А относно какво да правиш - излезте и и кажи, че искаш да разбереш какво става, защо се държи така и абсолютно всеки въпрос, който имаш - задай го на нея, не на нас.

totik
11-30-2012, 20:59
Котфи е брат...Явно правиш всичко възможно да си с нея, но тя не го оценява...Пробвай да си поговорите сериозно и ако не се получи може би просто не е твоето момиче.

Djovani
12-01-2012, 03:47
Ами говорим тя казва объркана съм а у ,но пък беше супер мила тази вечер,все едно сме заедно ,не знам тези въпроси съм ги задал на нея ! Не ви карам да отговаряте просто питах ако сте в моята ситуация как бихте постъпили :)

fenikss_
12-01-2012, 04:55
Момичето си е фанала нов,или просто неиска повече да сте заедно.
Това,че иска да се махне,не ти ли говори нещо?
3арежи я,преди тя да го е направила.

Djovani
12-02-2012, 14:09
Ох ами не зная объркан съм доста ,вчера цял ден не сме се чули ,виждали .. ама не знам имам някаква надежда ..

granger
12-02-2012, 14:17
Забави темпото,отдръпни се, дай си въздух и на теб. Няма да постигнеш нищо,ако и тичаш след гъза,освен да те отреже още повече. Явно и тя не знае кво иска. Или просто не иска теб. Но се отдръпни. Ако не покаже признаци,че и липсваш след време,просто приеми факта,че не е за теб и цялото ти внимание я е блазнело,но не те иска. Ако пък прояви интерес,не тичкай като кученце, а забави темпото и ти води нещата,щото може да си помисли,че те има на тепсия и ще те разиграва тройно.

MarkKnight
12-02-2012, 14:19
Така е брато...колкото си по мил толкова ти се качват на главата,ти правиш всичко за нея тя те мисли за балък,това е днешната реалност,по-добре я остави,на сила нищо не става,тя ако е умна и е оценила какви жертви си направил заради нея ще се върне при теб,но не съм сигурен,че ти ще го желаеш..

granger
12-02-2012, 14:22
Гена,не е баш така. Приятеля ми е адски мил,ама не съм му се качила на главата,поради простата причина ,че го обичам и оценявам нещата,които той прави за мен. А и никога не бих си позволила да си играя с друг човек. Независимо дали става въпрос за приятел или партньор. Явно си е до човек. Но аз си мисля, че просто си и удобен и е от онези мацки,които или ще се сетят ,какво са имали след като го загубят ,или просто ще забрави за теб като кучка.

MarkKnight
12-02-2012, 14:26
аз говорех за неговата мацка конкретно от наблюденията,които той сподели...много ясно,че си е до човек и отношение :))

granger
12-02-2012, 14:28
Ндам,явно. По-добре и за автора е да си даде на него малко време. Не толкова заради нея, а за себе си.

MarkKnight
12-02-2012, 14:33
така е,тва момиче ми се вижда пълен минус

paradosou
12-02-2012, 14:54
аз започнах да излизам с други момичета ,тя се сърди за това цупи ми се.

Егати наглостта. Хем не прави нищо, за да минете на следващо ниво и да ви се развият отношенията, хем пък не й се ще да спреш да гравитираш около нея. Такива под път и над път има, с нищичко не изпъкват и е направо е престъпление да си губиш времето в опити да им привлечеш/задържиш вниманието.

granger
12-02-2012, 14:59
Един вид : Сърби,боли - драго ми е. Не бъди държан на каишка ,пич.

Djovani
12-02-2012, 15:57
Да ,да определено ,не мога да се напрягам излишно ,доста симпатичен съм момичета колкото искаш,просто исках веднъж да съм по мил за някоя,по отзивчив ама не избрах правилната май ,днес се прибрах във Велико Търново ,че имам изпити иначе съм от София,тя е от Бургас,та й звъннах по скайп ,да я чуя , по точно тя ми звънна де и аз й показвам какво хубаво мече съм й взел ,за рождения ден и тя почна да ми крещи ,че не го иска и отделно от Англия бях взел подарък на един приятел един доста известен смартфон и се видя на камерата зад мене кутията и тя само за това започна да говори, не знам не е такава ,не винаги .. Може би сте прави ,извинявам се ако съм досадил нещо :) Благодаря на всички !

granger
12-02-2012, 16:05
Крещи ти? Ооо,момче,не се хаби за такава харпия.

Djovani
12-02-2012, 16:06
Да ,няма направо й казах чао ! Занимавам се с глупости аз затова гледам да не си хващам малки приятелки ама на .. :D

granger
12-02-2012, 16:07
На колко сте и двамата?

Djovani
12-02-2012, 16:10
аз съм на 22 :) ,тя е на 18 сега ги прави след няколко дни :P

MarkKnight
12-02-2012, 16:17
не си заслужава брато...тя още не знае какво и се прави..те в тази възраст са така :))) колкото и да ти е трудно,недей да я търсиш за по-дълъг период от време,да видиш дали тя ще предприеме нещо :))

granger
12-02-2012, 16:43
Абе ,айде пак не слагайте всички под общ знаменател. И аз съм на 18 ,ама не съм тръгнала да тровя живота на хората,сеш'се.
Квото е,просто не се хаби,явно е от "оооня" тип мацки и не си струва да се занимаваш.

MarkKnight
12-02-2012, 16:59
^ Calm down bro :D знаеш,че не го правя,говоря за момичето

granger
12-02-2012, 17:05
Знам,бе ЛеБрон, ама аз да си кажа :lol:

rusoto_baby_f
12-02-2012, 21:02
А тва за годините не е вярно.Познавам много момичета които са по на 18 и са със съвсем различно държание спрямо приятелите си, но винаги има изключения.Смятам, че момичето не е пораснало за възрастта си.Държи се детски, цупенето по принцип е присъщо на 5 годишните.На едно момиче на 18 въобще не му отива.
Относно това, че ти се е разкрещяла - толкова много ти се е качила на главата, че си реагира както и дойде без да се съобразява от това как ще реагираш и т.н.

Djovani
12-02-2012, 21:05
О,да определено,просто в началото не беше такава промени си, това не харесвам на връзките,че първия месец са едни,а после съвсем други,хората или се променят или просто това което си видял от тях,не е било истинското им АЗ... Иначе й казах,че няма смисъл ,че излишно се нервирам за глупости и така .. бтв имам плюшено мече много сладко :D някой да желае подарявам го :D

paradosou
12-02-2012, 21:51
^Глупости. Ама пълни. Хората не се променят ей така от нищото, за толкова кратко време пък е съвсем абсурдно (може и да се случи нещо такова, но е невъзможно промяната да е брутално негативна; мисълта ми е, че ако по принцип си осъзнат няма как изведнъж да се превърнеш в поредната заблудена душа ;;обикновено се променяш в положителна посока, но си трябва осъзнаване на доста неща, което пък не е като да щракнеш с пръсти.) Истината е, че чисто и просто в началото не е било до такава степен явно всичко, един вид ти е проверявала границите и впоследствие като е разбрала, че може да те върти, се е показала в пълния си блясък. ; )

Goddess
12-02-2012, 23:32
и аз й показвам какво хубаво мече съм й взел ,за рождения ден и тя почна да ми крещи ,че не го иска и отделно от Англия бях взел подарък на един приятел един доста известен смартфон и се видя на камерата зад мене кутията и тя само за това започна да говори

Егати мърлата, извинявай. Откъде толкова търпение за истории "иди ми-дойди ми"? Евалата всъщност, ама явно е време да теглиш чертата. :)

MarkKnight
12-02-2012, 23:34
^ А така Йоанке,кажи му...

Goddess
12-02-2012, 23:41
^ А така Йоанке,кажи му...

Казах аз! Само който не ме е послушал, той не е стигнал далеч! : D

MarkKnight
12-02-2012, 23:43
:D Дано ни послуша...

Goddess
12-02-2012, 23:47
:D Дано ни послуша...

Пълен минус иначе.. :D А аз след 3 часа трябва да ставам, че имам контролно, а още цъкам тука и пия мента (??). А аз алкохол не пия...поне така разправям. Както и да е, пълен минус съм. 8-)

MarkKnight
12-02-2012, 23:58
:D мен ще ми е интересно да следя какво ще стане с тази случка...дано момчето си намери някоя по-пич :D

Djovani
12-03-2012, 08:42
:D мен ще ми е интересно да следя какво ще стане с тази случка...дано момчето си намери някоя по-пич :D

:D:D Ще видим иначе и дадох слабото уж ,ама лошото на красивите момичета е ,че не мога да се контролирам пред тях .. :( :D

granger
12-03-2012, 18:50
Тва ти е проблема. Всички лъвове сте такива :lol:
БТВ и аз съм лъв,знам си стоката просто.

Djovani
12-03-2012, 19:16
Да,да,да толкова красиво момиче и няма как просто :D :D Мъж съм .. лъв съм както ти каза :D :D просто отиде работата :D :D

granger
12-03-2012, 19:31
Те тава йе. Дръж го здраво и не изпущай :lol:

Djovani
12-03-2012, 20:54
:D :D :D xaxaxaxax големи плаки :D

LadyDi
12-04-2012, 07:48
Тва ти е проблема. Всички лъвове сте такива :lol:
БТВ и аз съм лъв,знам си стоката просто.
Какви са лъвовете?
Аз се обърках от цялата история...

granger
12-04-2012, 10:24
Какви са лъвовете?
Аз се обърках от цялата история...

Казах го относно горния му пост. В компания - винаги трябва да са център на внимание , просто неизличимо голямото Ни его ни играе лоша шега,щото не можем да се харесаме на всички. Много силно обичаме,ама много лесно могат да ни подмамват с благи думи и похвали,щото за да спечелиш един лъв трябва да му галиш оргомного му его. А настъпиш ли го за опашката става кофти. Съдя по себе си, аз съм такава,но осъзнавам,че не мога да се харесам на всички и не си го слагам - колкото по-рано , толкова по-добре!

Djovani
12-04-2012, 15:31
Да,естествено !! И аз съм такъв ,аз пък мразя нацупени хора :( .. Смисъл много съм весел такъв ,енергичен само смях да има и такива нацупени сериозни и слабото има давам !

А за момичето отрязах я и тя отишла веднага при друг ... :D И няма да й подаря подаръка !!!!!!!!!!!!! :D

fenikss_
12-04-2012, 16:50
вчера цял ден не сме се чули ,виждали ...

До тук спри.Ти вече си зависим от нея.Като дрога ти действа.Ти,не трябва да зависиш от нея,кога ще се видите и чуете.
Нямаш ли си личен живот и други занимания освен нея?
И повярвай ми ,досадно е като се видите секи път да и мрънкаш примерно,що днес не сте се чули и видели.Момичето явно си има и друга работа.Не се превръщай в досадник и лепка.
Ще я загубиш.Направи така,че на нея ти да и залипсваш.

LadyDi
12-04-2012, 16:56
fenikss_, да вземеш да попреглеждаш темите ли...? А не само първото мнение.

granger
12-04-2012, 16:58
То така става да залипсваш на някого. Няма как,ясно е ,че мацката го не ще. Той си е дал сметка и я е оставил.Само не прави грешката ,ако тя те потърси,дори и за най-малкото - да и тичаш след гъза. Просто недей. Пак ще те прецака.

Djovani
12-04-2012, 17:11
Не мацката ме иска,ама просто иска по отворена връзка ,а аз не !

MarkKnight
12-04-2012, 17:21
Не мацката ме иска,ама просто иска по отворена връзка ,а аз не !

отворена отворена....колко па да е отворена...да си на повикване ли :D

granger
12-04-2012, 17:22
мани, не си е работа тва...
връзка - friends with benefits :D

Djovani
12-04-2012, 17:33
да да да точно хахахахха не ми пука е хахаха + ми е ,че не ги приемам кой знае колко навътре тези "любовни" истории ,не вярвам в такива глупости само привличане и някакъв навик !