PDA

View Full Version : Смахнати симптоми



Renesme Cullen
11-30-2012, 19:00
От няколко месеца насам се чувствам странно: Изпитвам нужда да си хапна тебешир, пясък, мазилка... Пристрастена съм към миризмата на мазе, направо си умирам като сляза в мазето... Нямам особен апетит и майка ми се притеснява да не се разболея от анорексия, но аз просто не чувствам глад, нито пък съм имала комплекси за килограмите (тялото ми не е за изхвърлане)... Обичам да дъвча разни неща и ме е гнус от всичко непознато... Вечер като си лягам се чувствам изморена до припадък, но угася ли лампите се зареждам с енергия.... Може би е садистично, но обичам когато останалите страдат и никога не съм могла да им помогна, само съм им казвала разни неща, чути от телевизията... Имам проблеми с агресията, която проявявам само в нас, а в даскало съм си спокойна и равнодушна към всичко... Плача много често, може би заради несподелената любов... Панирам се когато ми идва, направо откачам и не искам да мръдна от леглото, дори съм плакала доста често... Губя представа за времето непрекъснато и се разсейвам от ВСИЧКО!; Също така ме влече преследването, но не с цел да видя някой какво прави, а да го нападна... Моля ви, кажете при какъв специялист да се консултирам, защото според мен това е състояние на болен мозък! На 13 години съм и не е нормално... Иначе в живота ми всичко е наред- отлична ученичка съм, ходя на езда, обичам да рисувам и имам много добри приятели, на които обаче не мога да споделя такъв проблем... Помощ, може би съм за лудницата; вече се плаша от себе си!

Game_Fan98
11-30-2012, 19:10
За лудницата си.Тва е по-зле от най-зле.

Да хапнеш тебешир,пясък,мазилка?:D

Или пристрастена към миризмата на мазе?:D

Това е направо лудост.


Специалиста е или психиатър или една усмирителна риза:D

sassy123
11-30-2012, 21:22
За лудницата си.Тва е по-зле от най-зле.

Да хапнеш тебешир,пясък,мазилка?:D

Или пристрастена към миризмата на мазе?:D

Това е направо лудост.


Специалиста е или психиатър или една усмирителна риза:D

Не бъди толкова лош, момичето иска сериозен съвет.. Посъветвай се с психолог, той ще поговори с теб и ще разбере от къде идва целият проблем. След това ще поработите заедно чрез разговори и накрая ще се чувстваш по-добре. Според мен всичко е от семейството.. за жалост много хора създават деца без да мога да им пренесат ценностите, необходими им за по-добър живот..

SHPAIdURmeN
11-30-2012, 21:24
Хахаха черен хумор черееен.......

Нищо ти няма ако беше луда нямаше даже и да осъзнаеш, нуждите си от миризма на мазе или да си хапнеш тебешир,пясък, мазилка :D

Aми знаеш ли какво, задоволи си любопитството(<твоето си е баш такова), гризваш малко тебешир ( не е вкусен) след това пясък (много странно няма вкус) и мазилка ( ми не съм пробвал мазилка :D)

Разсейването не е проблем.
Maй и те удря хормона леко О_О :D

sassy123
11-30-2012, 21:40
Изпитвам нужда да си хапна тебешир, пясък, мазилка... Пристрастена съм към миризмата на мазе, направо си умирам като сляза в мазето...

От това следва че ти липсва нещо в храната. Преди да започне това, хранеше ли се пълноценно? НАй-добре си набави спешно разни вкусотии, шоколади, плодове, зеленчуци, Ядки, Риба ;)

besso
12-01-2012, 06:49
Лудите не осъзнават, че имат проблем, бъди спокойна :) Май са ти много вампирските филми и сега страдаш, че си обикновен човек. Ма то е по-яко бе, наш кво е интересно да си човек :D

Renesme Cullen
12-01-2012, 07:23
Лудите не осъзнават, че имат проблем, бъди спокойна :) Май са ти много вампирските филми и сега страдаш, че си обикновен човек. Ма то е по-яко бе, наш кво е интересно да си човек :D
Не знам това какво общо има с вампирите ;дд смисъл те пият кръв, нали? Не ядат тебешир ;дд

Verminaard
12-03-2012, 22:25
У нас имам на балкона една мазилка за сваляне. Грабвай вилицата и къртача и идвай на вечеря.
Аз междувременно ще се обадя да видя имат ли легла в психо диспансера.

SkyEatsAirplane
12-03-2012, 23:18
Хайде, типичното за бг форумите: нападателното обяснение на непълнолетни незрящи деца КОЛКО СА ТЪПИ.
Според мен имаш скрит страх от нещо. Не те познавам изобщо затова просто ще изкажа мнението си според това, което прочетох.
Наклонностите ти да преследваш хора говорят за това, че имаш психическо напрежение което те тласка да си намериш ''жертва''. Предвид това, което казваш, че обичаш другите да страдат и имаш проблем с агресията ме кара да си мисля, че някой ти е създал сериозни комплекси в миналото или те е тормозел или си била свидетел на тормоз. Сигурно си завистлива и дребнава егоистка в резултат на това.
Спирам се понеже започвам да се задълбочавам, а не искам да те обиждам, а само анализирам. Смятам, че трябва да се видиш със специалист. Нещо лошо ти се е случило, това не идва от нищото. Сигурна съм. Или се превземаш пубертетски и търсиш внимание, това е другото ми обяснение. Упех!

dPa3HuTeJl
12-04-2012, 06:31
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/011/113/killyourselves.png

rubby179
12-04-2012, 10:12
Щом осъзнаваш, че всичко което чувстваш и имаш желание да направиш е нередно, значи има и начин да премахнеш това от мислите си. Непременно трябва да посетиш психолог, който ще направи необходимите сеанси за да ти помогне.

http://medpedia.framar.bg/%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B8/%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D 1%87%D0%BD%D0%BE-%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%8F%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%82%D 0%B8%D0%B8

sashinka95
12-04-2012, 13:25
Здравей,
Според мен ще ти помогне не психиатър или психолог, а психо терапевт (психоаналитик). В процеса на работа ти сама ще откриеш от къде идват тези плашещи за теб неща. Нищо не пречи да посетиш и психолог, често психолозите са и терапевти.
Ако искаш пиши ЛС и ще ти дам сайт, чрез който да намериш такъв и връзка с него. Ако ти се говори също съм насреща.
Успех!!

Anonys
12-04-2012, 14:26
Хах, това, че ти харесват миризмите, не означава, че си луда. Аз съм като наркоман, като помириша блажна боя.. Направо ми иде да стана като онея дето се разхождат с торбичките :D Нищо ти няма, просто не ходи там, където има тебишири и мазета, а там където има мезета :D