PDA

View Full Version : Скарахме се за глупост..



druzilla
11-30-2012, 19:00
От началото на учебната година страшно се сближих с едно момиче,бях по цял ден с нея,споделях й всичко..Вчера стана малък гаф,няма да изпадам в подробности,да кажем,че просто си присвоих нейна заслуга пред учител,за да не получа двойка.Когато разбра се вбеси.Казах й че съжалявам,ако знаех,че е толкова важно за нея никога не бих го направила..Тя започна да плаче,като казваше,че не ми се сърди.Понеже и предишните дни беше плакала - реших,че причината е друга.Казах и че каквото и да е - не бива да се притеснява да го сподели и тя каза,че би го споделила,но не и с мен.По-късно,пред друго момиче,каза че именно,заради това,което направих е плакала.Стана ми много кофти,реших да я оставя сама,за да е успокои.На следващия ден ме подминаваше,сякаш никога не сме се познавали..Мислите ли,че ще ми прости и дали ще успея да оправя нещата?А в крайна сметка дали си струва да се боря за приятелството ни,след като тя го прекрати поради такава глупава причина?

strawberry88
11-30-2012, 19:20
И аз бих се ядосала, но чак да плача .. ;x
Ами не знам.Може и да ти прости.За първи път ли се карате?

.Wonder
11-30-2012, 19:21
Има нетипично поведение. Няколко дни плаче, в същия ден на случилото се също плаче, но не иска да ти изясни причината, а след това на някого другиго казва, че плаче по тази причина. Противоречи си. Или може би просто наистина не иска да каже защо плаче и е решила да се оправдае пред другото момиче, че плаче заради това, което си направила, а всъщност реално причината да е съвсем друга. Короната на всичко е, когато просто те е подминала, сякаш никога не сте били приятели.
Както и да е.
Не виждам какво може да направиш в случая, ти си и се извинила вече. Не се терзай за това, че нейните мисли и чувства са каша. Ако аз бях на твое място, сега бих и казала за последен път, че наистина съжалявам за случилото се, за да не чувствам нищо, тежащо на съвестта ми. Ако иска да приема извинението ми, ако иска не.
Точка. :3

druzilla
11-30-2012, 19:51
За първи път ли се карате?

Да,може да се каже.Има ли сме 1-2 спречквания за по 5 минути,нищо сериозно..


Или може би просто наистина не иска да каже защо плаче и е решила да се оправдае пред другото момиче, че плаче заради това, което си направила, а всъщност реално причината да е съвсем друга.

Може би е така или може би прави всичко това,защото има нужда да си го изкара на някого?И аз не виждам какво мога да направя,но много ме боли,че се държи сякаш нищо не е било..

strawberry88
11-30-2012, 20:00
Сигурно използва случката с теб за извинение, а плаче за друго.Мхм.Щом плаче толкова често, значи наистина има някакъв проблем и не мисля, че си ти.Ще и мине.Спокойно.

druzilla
11-30-2012, 20:07
Сигурно използва случката с теб за извинение, а плаче за друго.Мхм.Щом плаче толкова често, значи наистина има някакъв проблем и не мисля, че си ти.Ще и мине.Спокойно.

Не се случва чак толкова често - веднъж преди 2-3 седмици и веднъж ден преди случката.Не знам дали просто не е много чувствителна и се разстройва от елементарни неща..