PDA

View Full Version : Въпрос за ръста при момичетата.



helinayhan
11-30-2012, 21:03
Здравейте! Момиче съм на 15 почти 16 години и имам проблеми с ръста си. Висока съм 161 и 47 кг., но изглеждам много по-малка. Пропорциите на тялото ми са правилни, но въпреки това изглеждам като миньонче и това става тема за хумористични подигравки в училище от които аз се дразня. Въпроса ми е дали наистина с този ръст влизам в графата миньончета или има нещо в пропорциите ми ? А какво смятат момчетата, дали този ръст би било достатъчно, ако те са много по-високи от мен (180-190) ? Благодаря ви предварително!

FuCKkK13
11-30-2012, 21:29
не мога да разбера защо за вас има толкова голямо значение ръста и примерно ако си харесаш някой неговия ръст... на 16 съм отдавна... 153-4 макс съм и мислиш ли че ми пука ? приличам на детенце,ходя с грим 5 пъти в годината,което ме кара да изглеждам още по малка... и нда... не ми е гадно,нито пък ми липсва мъжко внимание.. стига с тоя ръст бе хора,нормална си си .. депресирах се че съм ниска до 12-13 след това си се приех

helinayhan
12-01-2012, 10:27
Аз не съм депресирана. Харесвам си ръста, но е гадно постоянно да се присмиват на твой гръб и просто не мога да разбера какво имаа толкова в ръста ми. Аз отдавна съм свикнала да не съм от най-високите, но просто не можах да разбера защо някои хора от училището ми започнаха да си избиват комплексите като се шегуват с това. А попитах момчетата, защото точно момчета ми се присмиват.

FuCKkK13
12-01-2012, 10:38
Аз не съм депресирана. Харесвам си ръста, но е гадно постоянно да се присмиват на твой гръб и просто не мога да разбера какво имаа толкова в ръста ми. Аз отдавна съм свикнала да не съм от най-високите, но просто не можах да разбера защо някои хора от училището ми започнаха да си избиват комплексите като се шегуват с това. А попитах момчетата, защото точно момчета ми се присмиват.
да бе виждам.. за това пускаш тема и се тормозиш за мнението на някакъв недорасъл пикльо ( нда... може да е почти на моите години,но мисленето му е на доста по малко от моите)
тия от твоя клас като започнат да си хващат момичета с по 2-3 години по малки от тях ще ги видя.. какво ? да няма тия с 2-3 години по малки от тях да са високи колкото момичетата на тяхната възраст ? + че като си ниска жена и висок и нисък мъж може да си хванеш ( не че ако си висока не можеш,но рядко става така че жената да е по висока от мъжа - по принцип жените искат да се чувстват закриляни и да са малко или много по мънички от мъжа до тях) .. следващия път им кажи че скъпите неща са в малки опаковки и от там ги игнорирай.. ще се мъчат 1 месец най много още да те дразнят и ще спрат

helinayhan
12-01-2012, 10:58
Да! Ще опитам и тоя начин! Иначе благодаря за коментарите, знам че тая тема с ръста става вече досаден, но просто понякога човек има нужда да разкаже на някого. Още веднъж благодаря ! ;*

FuCKkK13
12-01-2012, 11:01
Да! Ще опитам и тоя начин! Иначе благодаря за коментарите, знам че тая тема с ръста става вече досаден, но просто понякога човек има нужда да разкаже на някого. Още веднъж благодаря ! ;*

:)

Marrssi
12-01-2012, 14:05
По-ниските момичета са по-хубави ;), все едно е джобно гадже... не всеки иска например гаджето му да е по-високо от него... ама все пак ниските момичета са по-готини ;).

georgiya_f
12-01-2012, 18:47
Ръста е най-вече въпрос на гени.Според мен,ниските момичета изглеждат някак си по нежни,по-крехки.. с една дума-са къде къде по-сладки от високите.Аз съм 1,63 и ръста определено не е повод за добиване на комплекси.Прати ги на майните им и си гледай живота.Пълно е с миньончета,които изглеждат приказно..Кайли Миноуг , например :)

helinayhan
12-02-2012, 16:04
Ръста е най-вече въпрос на гени.Според мен,ниските момичета изглеждат някак си по нежни,по-крехки.. с една дума-са къде къде по-сладки от високите.Аз съм 1,63 и ръста определено не е повод за добиване на комплекси.Прати ги на майните им и си гледай живота.Пълно е с миньончета,които изглеждат приказно..Кайли Миноуг , например :)

Оо, да! Благодаря за коменарите. Определено ме насърчихте и започнах да се харесвам такава!

yonia
12-02-2012, 17:05
аз на 12 и съм 1.46 40 кила!Всичко е нормално споко!

helinayhan
12-06-2012, 13:42
аз на 12 и съм 1.46 40 кила!Всичко е нормално споко!
:)

tonssy
12-06-2012, 17:18
И аз съм на 16, 1.60 .. Няма за какво да ти се подиграват другите- това е въпрос на гени. Както FuCKkK13 каза- височината ми беше комплекс макс докато бях на 13 :) След това осъзнах, че всъщност предпочитам да съм "джобно гадже", а не над 1,70-80 и да стърча винаги над всички. Научи се да се харесваш такава каквато си ! :)

complicated_
12-07-2012, 16:21
Аз съм на 18 и съм 155 .. до преди 1-2 години и аз много се дразнех,но с времето се убедих,че това да си по-ниска в повечето случай е привилегия ;д 0т известно време повечето хора с който се сприятелявам и предимно момчетата даже ми правят комплименти от рода на "малка,но с големи възможности" или като кажа че съм ниска се е случвало да получа отговор,че "скъпите парфюми са в малки опаковки" (колко мило) ;дд та недей да се притесняваш за ръста си :)

fenkaaa
12-08-2012, 01:44
не мога да разбера защо за вас има толкова голямо значение ръста и примерно ако си харесаш някой неговия ръст... на 16 съм отдавна... 153-4 макс съм и мислиш ли че ми пука ? приличам на детенце,ходя с грим 5 пъти в годината,което ме кара да изглеждам още по малка... и нда... не ми е гадно,нито пък ми липсва мъжко внимание.. стига с тоя ръст бе хора,нормална си си .. депресирах се че съм ниска до 12-13 след това си се приех

Хаха,ами и аз съм така и съм на 17 :D Но нямам никакъв проблем,нито пък както казва FuCKkK13 ми е липсва мъжко внимание (макар,че аз от когото трябва си го имам).Най-добрият ми приятел е супер пич,който постоянно е заобиколен от всякакви момичета и се е нагледал на какви ли не високи,ниски,дебели,слаби, казва така " Най-готините жени са ниските" :D

helinayhan
12-11-2012, 13:46
Благодаря ви за коментарите. Окуражена съм!

Pa3yMeH
12-11-2012, 20:33
Аз съм 183, приятелката ми е 161. Споко, добре си.

xwhitecarnationx
12-11-2012, 20:41
На мен ниските хора са ми симпатични. Не знам защо ти се подиграват. Все пак всички сме хора, независимо от ръст, тегло и т.н. :)

niisy
12-12-2012, 14:55
Леееле, леееле...Колко храна се изсипа тук върху високите момичета, не е истина. Аз като съм висока 173 и чета тая тема стигам до заключението, че трябва да се разстрелям публично. Няма смисъл така да се делят хората на високи и ниски и да се правят определения от рода, че ниските са по-сладки и някакви такива абсурдни нещица :)
На авторката искам само да кажа да не се комплексира от ръста си, никой няма да хареса/нехареса, защото разбираш ли е 161. Има мнооого по-важни качества, които се гледат първо в един човек, и заради които някой би те харесал !!! :)))

youonlyliveonce
12-12-2012, 15:26
Няма лошо да си нискА...лошо е като си нисЪК.

sofityoy
12-15-2012, 11:05
Здравейте! Момиче съм на 15 почти 16 години и имам проблеми с ръста си. Висока съм 161 и 47 кг., но изглеждам много по-малка. Пропорциите на тялото ми са правилни, но въпреки това изглеждам като миньонче и това става тема за хумористични подигравки в училище от които аз се дразня. Въпроса ми е дали наистина с този ръст влизам в графата миньончета или има нещо в пропорциите ми ? А какво смятат момчетата, дали този ръст би било достатъчно, ако те са много по-високи от мен (180-190) ? Благодаря ви предварително!

Просто си от по-дребните момичета. Не обръщай внимание на подигравките!

~The Smile~
12-15-2012, 17:20
Спокойно. Винаги момичетата са по-ниски от момчетата,това е нормално. Няма за какво да се притесняваш. Зарежи подигравките и хората,които ти се присмиват.

helinayhan
12-15-2012, 21:30
Спокойно. Винаги момичетата са по-ниски от момчетата,това е нормално. Няма за какво да се притесняваш. Зарежи подигравките и хората,които ти се присмиват.
:))

dirtyyy
12-23-2012, 15:33
аз на 12 и съм 1.46 40 кила!Всичко е нормално споко!

:lol:

teodorakehaiova
12-25-2012, 19:36
ами ами .. аз съм на 16 и съм висока 182 см ;д и тва не е много нормално имайки предвид , че останалите момичета в класа ми са под 175 см ..

Renesme Cullen
12-30-2012, 17:24
Коментарите ви, че ниските са сладки, ме накараха да се чувствам виновна, че съм на 13 и съм 173... Аз лично нямам ниски приятели, просто защото в моята година (1999) децата са с такива гени, но както и да е. Аз също мисля, че ниските са симпатични (разбира се, не момчетата), но съм останала с впечатлението че са леееко злобнички и ги избива комплекса. Споко бе, хора, всички сме жители на тази Земя и всички сме хора с очи, нос, крайници и намерения. Виж Памела Андерсен каква гъбка е, 154 см най-много, пък е извън световен секс символ (или поне е била на времето). И няма такъв филм, че ниските са по-красиви от високите. В класа имам една ниска и нито е умна, нито красива. Аз съм може би най-високата и според голяма част от съучениците ми съм най-хубава (не че ми пука, дори не се обличам модно). Така че ръста няма нищо общо със заложените черти в гените ти. Остави ги тия пишлигари, които ти се подиграват. Има си време, когато хората ще те оценят като личност според уменията, а не според ръста :)

mimi_we
12-30-2012, 18:08
Присъединявам се към всичко, което казаха останалитите и помисли, че винаги можеш да обуеш едни яки токове без да се притесняваш, че ще стърчиш над гаджето.

NomNomNom
12-31-2012, 10:24
Лол.
На 19 съм и съм 156см.

Никога, ама никога не ми е било кофти, точно обратното. Не виждам това да е причина за комплекс.
Мъжете, с които съм била, са предимно над 1.80. Даже имах един 1.95 :D Колеги сме и много ми е весело, като застана до него и започна да му се ежа нещо :D

И майка ми е 156см, и заради това май никога не ми е правило впечатление.

В сми, мамка му, никога не съм се чувствала ниска :D

Даже съм окей да си правят майтапи с мен, че да си ниска жена никак не е лошо, даже е яко.

SunT
01-02-2013, 15:44
Аз лично нямам ниски приятели, просто защото в моята година (1999) децата са с такива генията,
Това пък откъде го чу? о.0 ;д
Висока съм 163 на 14 и по принцип много исках да съм поне 170, ама след тая тема вече не ми дреме ;д прави сте.

tonssy
01-02-2013, 16:50
^ щом си на 14, все още имаш шанс да ги достигнеш :)
Но да, и толкова да си останеш, не трябва да ти се превръща в комплекс.

Renesme Cullen
01-08-2013, 14:46
Това пък откъде го чу? о.0 ;д
Висока съм 163 на 14 и по принцип много исках да съм поне 170, ама след тая тема вече не ми дреме ;д прави сте.

Ами една леличка ми каза :) И какво като си 163?? По принцип по-модрените дрехи изглеждат по-добре на ниски хора, имай го в предвид ;)

gersinkaa
01-12-2013, 20:35
Идеална си, братовчедка ми е на 19 и е 1.52, мах 1.54

yony.pain
01-13-2013, 23:08
Аххх...на 13 съм и съм 1.50...родителите ми са високи хора...а аз едно нисичко :D женско съм...и не ми пука че съм ниска защото имам време да порасна...и без това не искам някой ден да стърча като кУбила над гаджето си ;)

thegreenzombie
01-13-2013, 23:12
само не разбрах.. какво им е лошото на 'миньончетата ?