PDA

View Full Version : Търся този филм от доста години!!



shaunaa
11-30-2012, 21:04
Търся един филм от страшно много време, но аз съм го гледала много отдавна и не мога да се сетя за какво се разказваше точно, сещам се някакви части от филма. Значи имаше някаква жена, която беше неженена и тъй като филм беше нов(от преди 10 год. някъде сигурно), но историята се развиваше в някъде във време на Мерилин Монро, може би, защото си спомням, че главната актриса беше с подобна прическа май. И тя май беше учителка в едно училище и един ученик я следеше, защото беше много хубава и освен ученика я харесваха и женените мъже и веднъж жените на тези мъже я изкараха от къщата й на главния площад май и почнаха да я бият и скубят и пребиха и й отрязаха косата доста късо, а преди това имаше доста дълга хубава коса и после кат я подстригаха тя си направи прическа като на М. Монро мисля . И като я биеха жените мъжете гледаха и сякаш подкрепяха боя между тях. И се сещам, че тази главната актриса във филма беше богата и имаше много хубава къща, но не съм сигурна дали беше точно учителка !!!

antineutral
11-30-2012, 21:09
Струва ми се, че говориш за "Малена" с Моника Белучи.

marilyn
12-02-2012, 14:07
Да, аз също мисля, че е 'Малена'. Много хубав филм.

JoLLiE92
12-02-2012, 14:11
Малена. Не е облечена като Мерилин, нито е учителка. Нямаш уважение към италианската култура. Невероятен филм. :)

shaunaa
12-07-2012, 20:57
Много благодаря !

shaunaa
12-07-2012, 20:58
Малена. Не е облечена като Мерилин, нито е учителка. Нямаш уважение към италианската култура. Невероятен филм. :)
Защо според теб нямам уважение към италианската култура ? Не е така и съжалявам ако изглежда така