PDA

View Full Version : Пари на заем



SkyEatsAirplane
11-30-2012, 22:11
.. или не по-точно на заем, а по-скоро колежка, която живя вкъщи цял един месец. На края на месеца и казах, че ще ми е нужно да ми помогне малко с наема, не искам много. Тя ми обеща, ама мина вече месец. Колкото пъти да и го спомена това, тя ми се оплаква от нищото как нямала пари как не и стигат за щяло и нещяло, но все пак си купува нови блузки... Не издържам вече, както и да и го кажа директно или не.... все същото. Някой може ли да ме посъветва нещо от опит или не знам, просто не мога да бъда по-настоятелна от това сега, а ми писна вече, като се ядосам с нищо не си помагам.... Благодаря

SpiritInBlack
11-30-2012, 22:14
Кажи и каквото мислиш , по начина , по който мислиш.Изритай я после и си намери курва , която хем ще плаща , хем ще се ебете / моя вариант /

SkyEatsAirplane
11-30-2012, 22:15
хах мерси за предложението, но не съм лесбийка за сега

Mladenoff
11-30-2012, 22:22
В някои случай трябва да бъдеш крайна, щото хората така си играят с теб. Особено, когато става въпрос за пари и то всеки знае, че студентите не изобилстват от тях, така че ѝ казвай направо!

Старите американски гангстери са махали по 1 пръст за всеки ден авансово за връщане на заем. Много филмарско звучи, ама виж хората до к'ви неща стигат :D

SpiritInBlack
11-30-2012, 22:27
Хаха , намери си момиче да ти готви 8-) Или и кажи , че нямаш възможност да плащащ целия наем сама и ще трябва да си намериш друга.Дръж се с нея като към малко братче

SkyEatsAirplane
11-30-2012, 23:08
но тя се изнесе вече :) а си готвя сама няма проблеми хахах :) абе ще и се разсърдя и ще играя нейните разглезени игрички... някой съвет? как да бъда разглезена МОЛЯ?? ДАНКЕ

TheBeliever
12-01-2012, 09:52
За тези неща се мисли предварително. Трябвало още като се е нанесла да й вземеш пари за наем и консумативи. Без значение приятелка или не, не си длъжна ти да й поемаш разходите.

Сега освен да се скарате, друго няма какво да направиш.

SpiritInBlack
12-01-2012, 10:07
Като си готвиш . ядеш ли го после ,хаха.Сега сериозно , щом вече се е изнесла нямаш реална власт да я накараш да ти върне парите и трябва да се надяваш сама да се сети.Не знам дали всяко приятество е с пари , но другия път си намери някоя различна от нея.