PDA

View Full Version : какво да правим?



sassy123
11-30-2012, 23:34
приятеля ми пуши :( а аз МРАЗЯ !! това,
казах му че на празниците, щом той иска да пуши, аз няма да съм с него :@ на събиранията също :Х

харесвам го, държа на него, имаме много хубави спомени, знам че е естествено двойките да не се разбират понякога.... но докога ще продължава това?
той предложи да се крие от мен, за да пуши, т.е. аз да съм там с него, но да не го виждам как го прави. но аз отказах .... нали знам че после ще ми ВУНИ на отрова :Х :@ Не мога да понасям цигарения дим! :(
И той го знае... и ми каза да не идвам щом не мога да го понасям като мирише на отрова ...
T.e. предпочита да си пуши, вместо да съм с него ! :ХХХХХ вх...

ще видим как ще мине коледа и НГ ... за сега планирам да ида на село.. щом няма да съм с него (ходим от 2 месеца и 1/2 )

sassy123
11-30-2012, 23:47
http://www.teenproblem.net/forum

NambyPamby
11-30-2012, 23:58
Когато приятелят ти пуши - той трови себе си; но когато ти си неграмотна - тровиш и околните, особено когато влезеш в някой форум и си разходиш пръстчетата по клавиатурата.

Та кой според теб е в по-голяма вреда на обществото?

sassy123
12-01-2012, 00:07
Когато приятелят ти пуши - той трови себе си; но когато ти си неграмотна - тровиш и околните, особено когато влезеш в някой форум и си разходиш пръстчетата по клавиатурата.

Та кой според теб е в по-голяма вреда на обществото?

ХА-ХА–ХА :D бях забравила за досадниците, които са в този форум, за да ядосват другите, супер, благодаря че ми припомни :)

NambyPamby
12-01-2012, 00:23
През хуя ми е дали съм досадна на някаква анонимна пръдла, която не може елементарни думи да напише като хората, но се изживява като дива активистка.
Къде си спала преди 2 месеца, като си си вземала гаджето? Харесала си го такъв, какъвто е, нали? Прав, (с) корав И пушещ. Нито ти е обещавал, че ще спре цигарите, нито нищо, че да се държиш като ощипана госпожица. Приемаш човек с всичките му добри и лоши качества, с всички добродетели и пороци, а не се опитваш да го променяш, когато той самият не желае тази промяна.
Не те знам дали си истеричка някаква жалка, която прави всевъзможни сцени, само за да стане на нейното, или просто си малка още и нямаш опит, ала с тва "няма да бъда с него на празниците и събиранията" нищичко няма да постигнеш. Ако приятелят ти е момче на място, направо ще ти посочи вратата в тоя случай и ще ти пожелае да си жива и здрава.
С удряне по масата не става, душицо. Ако му обясниш като човек и изложиш смислени аргументи, а не го караш по-детски с "много смърди тая гадост, не мога да я трая", може и да се замисли момчето.

sassy123
12-01-2012, 00:34
:D

fenikss_
12-01-2012, 03:23
Ако го зарежеш за това,че той пуши,значи не го обичаш достатъчно.
Просто му кажи,когато е с теб да не пуши.
a3 съм пушачка от 6-клас и знам колко е трудно отказването на цигати макар,че сега и а3 вече искам да ги спра.

TROLLDADLOLCAKE
12-01-2012, 03:36
Супер лигава си !Когато си се хванала с него , много добре си знаела , че той пуши ! Ако си мислиш , че ей така като щракнеш с пръсти се спират цигарите - ГРЕШИШ ! Трябва да харесваш дори недостатъците във твоята половинка , като не ти изнася , че пуши - СТОЙ СИ У ВАС И РЕДИ ДОМИНО ! Като пуши трови себе си , не теб ! Относно това че ти "МИРИШЕЛО НА ОТРОВА" е лично твой проблем , по - голямата част от обществото пушим , с фръцла като теб ли трябва да се съобразяваме !?

fenikss_
12-01-2012, 04:45
^^ TROLLDADLOLCAKE,трови и нея де... :D
3ащото така,тя става пасивен пушач.
T.E.поема изкараният дим от него.
Но ти си прецени дали ще го зарежеш само,заради цигарите.

3oPuTy
12-01-2012, 07:07
Връзката ви била сериозна щот' той настоявал за първа среща и защото сте заедно от по-малко от 3 месеца?! :lol:
А той от кога пуши?!Ако е от преди да тръгнете - знаела си за този негов вреден навик,но си предпочела да си с него,а сега е крайно време да си сърбаш надробеното ...
И аз съм непушачка,но не бих поставяла подобни малоумни ултиматуми на половинката си :? Или да пуши,или да е без мен по празници и купони ... А кога ще се виждате?!Само за по един бърз секс и след това да си ходи,защото пушачите обичат след това да запалят по една ли?!
Лапешка работа ...

druzilla
12-01-2012, 07:27
Къде си спала преди 2 месеца, като си си вземала гаджето? Харесала си го такъв, какъвто е, нали? Прав, (с) корав И пушещ. Нито ти е обещавал, че ще спре цигарите, нито нищо, че да се държиш като ощипана госпожица. Приемаш човек с всичките му добри и лоши качества, с всички добродетели и пороци, а не се опитваш да го променяш, когато той самият не желае тази промяна. .

Абсолютно съм съгласна!Обичай го такъв какъвто е,а не такъв какъвто ти искаш да бъде.
Приятелят ми в момента също е пушач,в началото малко ми беше гадно от миризмата на цигари,но сега дори бих казала,че ми харесва.Единственото,което не ми харесва е,че се трови,а аз държа на него следователно и на неговото здраве.Тъй че бих те разбрала,ако имаше по-неегоистични причини да искаш да спре пушенето.Или се примири или си намери непушач. :)

anonymous708973
12-01-2012, 08:10
Не те знам дали си истеричка някаква жалка, която прави всевъзможни сцени, само за да стане на нейното, или просто си малка още и нямаш опит, ала с тва "няма да бъда с него на празниците и събиранията" нищичко няма да постигнеш. Ако приятелят ти е момче на място, направо ще ти посочи вратата в тоя случай и ще ти пожелае да си жива и здрава.
С удряне по масата не става, душицо. Ако му обясниш като човек и изложиш смислени аргументи, а не го караш по-детски с "много смърди тая гадост, не мога да я трая", може и да се замисли момчето.

Обърни внимание на удебеленото.

Мръхла. Ако си момиче на място, ще вземеш един пакет дъвки плюс освежител за уста и ще го помолиш да ги използва след цигара, ако ти е тооолкова неприятен димът.

bitchwolf
12-01-2012, 08:21
Този ултиматум, който му поставяш е жесток. Не знам знаеш ли какво е да не можеш да спреш. И по-добре да не знаеш. Ти по никакъв начин не се опитваш да го разбереш. Не, не казвам, че пушачите трябва да бъдат за пример и т.н. Но един човек станал пушач има нужда от разбиране относно вредния си навик. Аз пуша, приятелят ми-не. И не иска да пуша, защото е вредно за мен, но никога не ме е поставял пред такива избори. И освен това едни дъвки и един течен сапунец оправят нещата. Аз поне това правя, за да не го засягам моя с некви гадни миризми, защото много добре знам как ужасно мирише. Но е много грешно това, което ти правиш.

sassy123
12-01-2012, 09:40
преди да излезем той ми обеща да спре да пуши, много е лесно да съдите някой, нека ви видя в подобно положение..

3oPuTy
12-01-2012, 09:49
Нали знаеш,че обещаното не е като завещаното ;)

sassy123
12-01-2012, 10:16
да

TROLLDADLOLCAKE
12-01-2012, 19:08
^^ TROLLDADLOLCAKE,трови и нея де... :D
3ащото така,тя става пасивен пушач.
T.E.поема изкараният дим от него.
Но ти си прецени дали ще го зарежеш само,заради цигарите.

Няма как да е пасивен пушач , когато приятеля и е изявил желание да пуши далеч и скришом от нея ?! И какво като иде да празнува Коледа или Нова година мислиш ли , че там няма да има други пушачи ;) !

aposiopeza
12-02-2012, 09:52
Лигавиш се...би ли го зарязала примерно защото има навика да си гризе ноктите? Щом е казал, че ще пуши далеч от теб, и ако си взима дъвка след това, не те засяга по никакъв начин- всеки може да прави каквото си иска. Никой не е перфектен, всеки има някакъв неприятен навик. Моят мъж се напива, става досаден и ми звъни през 2 минути да иска разни небивали неща, след което започва да се сърди. Твоят поне си пуши тайно и не ти пречи, просто го обичай какъвто си е.

FuCKkK13
12-02-2012, 10:00
ходите от 2 месеца и му казваш какво да прави.. представям си след още 5-6 за какво ще иде реч... я се стегни... да не е първия,който пуши ? щом е решил така това е негов проблем.. можете да говорите да пуши по-малко докато е с теб,но не и да ги спира или да се КРИЕ ?! :? от теб ... и двамата не ми изглеждате много зрели... какви са тези простотии ? щом искате да сте заедно на празниците и двамата ще направите компромис.. той ще гледа да пуши по-малко и ще си купи 1 пакет дъвки,а ти няма да се правиш на префърцунена госпожица и ще се сдържаш - толкова ли беше трудно ? искаш той да иска да е с теб на празниците,а ти самата не искаш да го разбереш и да приемеш това което е и поне Коледа пиши с главна буква

FuCKkK13
12-02-2012, 10:04
Няма как да е пасивен пушач , когато приятеля и е изявил желание да пуши далеч и скришом от нея ?! И какво като иде да празнува Коледа или Нова година мислиш ли , че там няма да има други пушачи ;) !

абе за това точно не спори... когато пушите тровите и околните.... обаче по темата това няма никакво значение