PDA

View Full Version : ТУРЦИТЕ В БЪЛГАРИЯ



bvlgari95
12-01-2012, 13:03
Здравейте! Първо искам да кажа, че съм турчин..Не мога да разбера нужно ли е да се мразим,аз съм роден в България,както и половин милион турци.Ние обичаме България!В Балканските войни българските турци воювали и дали живота си за България, рамо до рамо със своите сънародници,а сега се мразим.Не ви ли е срам?Някои Българи викат: "Циганите на сапун, турците под ножа" Но това не e патриотарство :) на 17 години съм и искам да се върне казармата.Хора,България изчезва.АЗ МРАЗЯ, всички български политици-Доган,Сидеров,Борисов и т.н..



Да живее България!

thunderstruck5
12-01-2012, 13:41
Ако всички разсъждаваха като теб, сега може би щеше да сме една идея по-добре. Цялата работа, според мен, идва от това, че се делим на турци/помаци и българи. Според мен, когато си роден в една страна и знаеш езика й, то ти си неин гражданин, независимо от религията и етноса.

DS
12-01-2012, 14:01
В България има един проблем: Политици!
Тия пумияри вместо да обединяват народа, те го разделят!
Неможе да се плаща на някви кирливи медии да набиват в главите, че "тия са гадни, ония добри"! И да разделят народа на пенсионери, цигани, турци, българи...
Пратете ги в мините да копаят руда и народа ще си живее прекрасно!

Аз лично никога не съм делял кой човек какъв е според етноса или цвета му!

radi023
12-01-2012, 18:54
Всичко си зависи от хората... Аз например имам неприязън към турците, но това е защото имах една съученичка туркиня, която ме обвиняваше в расизъм и какви ли не подобни простотии... Обаче пак казвам всичко зависи от хората, всички сме различни... :)