PDA

View Full Version : На майка ми не и пука за мен :(



simona.georgieva
12-01-2012, 13:11
Здравейте! :)
На 16 съм, мисля че на майка ми, не й пука за мен.Защо си правя този извод ли?Сега ще ви споделя. :)
Попринцип майките трябва да се грижовни,да изслушват децата си,да говорят с тях и т.н., но моята майка не е такава.. Не я интересува как се чувствам,никога не говорим за моите проблеми,не умее да ме изслушва,просто неможе да се говори с нея.Имам си сериозен приятел от много време, тя естествено нехаресва родителите му, нехаресва това че постоянно ходим в тях (макар да знае че правим секс),като й кажа че правим няколко месеца или година и т.н. тя ми отговаря с: И аз кво да напрая?Кво ме интересува мен! .... Дразни ме с отношението си към мен,уж и пука за мен доколкото тя казва.Наскоро си поговорих с нея за това.Казах и че не и пука за мен,за това че съм щастлива и т.н., тя пак ми каза: Кво да ми пука, нали се обичате..... Немога да я разбера.. Искам да имам майка на която да й пука за мен,да ме изслушва,да мога да споделям и да говоря с нея, но такъв ми е късмета. :) Имам чувството, че ме използва по някакъв начин, смисал че направи това,онова, е да всяка майка казва така на детето си, но аз като я помоля нещо, получавам едно голямо НИЩО! .... Моля ви, споделете мнението си с мен или поне ми дайде някакъв съвет, за да знам как да реагирам вече на случващото се. Благодаря предварително! :)

Sarafina
12-01-2012, 13:56
Нищо не можеш да направиш... няма как да я промениш, още повече, че щом си говорила с нея. Това, което не ти харесва в отношението й спрямо теб, го имай предвид за твоите деца в бъдеще. За съжаление има и такива родители.

yonia
12-02-2012, 14:33
Чувствам се по същия начин като теб...само че съм на 12.Прави се че не ти пука за нея.Игнорирай я.Аз станах много хладнокръвна с моята...