PDA

View Full Version : Трябва ми помощ !



Allq G
12-01-2012, 15:17
Здравейте , имам една приятелка , която има проблеми с косата .. много бързо и се омазнява и има пърхот ! Ако някой може да ми препоръча някакъв хубав шампоан да пише ! Благодаря ! :)

marilyn
12-01-2012, 15:29
Има теми за косата, където може да питаш разни неща и се обсъждат всякакви неща за косата. Шампоан за мазна според мен всяка коса е различна и даден шампоан има различно действие. Аз съм със суха коса, но моята приятелка има мазна и си купува Клоран и казва, че й е супер.

3oPuTy
12-01-2012, 16:07
За мен няма по-ефикасно нещо от бебешкия шампоан :) По принцип си пипам много косата,а това спомага за по-бързото омазняване,но от както ползвам бебешки шампоан нямам тоя проблем.Разбира се това,че при мен действа не означава,че и при приятелката ти ще подейства.

Deni_028
12-01-2012, 16:53
За мен няма по-ефикасно нещо от бебешкия шампоан :) По принцип си пипам много косата,а това спомага за по-бързото омазняване,но от както ползвам бебешки шампоан нямам тоя проблем.Разбира се това,че при мен действа не означава,че и при приятелката ти ще подейства.
Кой бебешки шампоан ползваш?
Към авторката: за пърхота много ми помага wash&go, но за мазна коса и аз още не съм открила шампоан, който наистина да помага, а какви ли марки не съм изпробвала.

3oPuTy
12-01-2012, 18:15
В момента съм с няк'ъв нов на Гарниер с аромат на черешки :D Иначе ползвам и един на Евент ако не се лъжа (жълта опаковка със синя капачка и бебенце на етикета).Разбира се ползвам и други шампоани за големи :D амааа гледам поне веднъж в седмицата да се къпя и с бебешки.

katetohita
12-01-2012, 19:42
Аз ползвам ЗДРАВЕ и съм много доволна,а имам същите проблеми.