PDA

View Full Version : Изкажете мнение моля :)



EverywhereWithYou
12-01-2012, 16:28
Здравейте! Аз бях писала наскоро част от историята ми. Само че историята продължи още малко и искам да си кажете мнението за ситуацията.
Та, ще го наричам Д., ходихме към 2 месеца (нямало е кой знае колко сериозни чувства, нито сме правили секс), след което той ме скъса, защото: не бил забравил бившата си и си мислел понякога за нея. Не я обичал, не искал да е с нея, но си мислел за нея и не искал да ме лъже... Разбрахме се да си останем приятели, защото въпреки тези неща, не ми се струва лош човек и не успях да се влюбя толкова, че да ми е гадно. По-скоро бях хлътнала, но не и влюбена.
Излязохме още същата седмица, вече като приятели. Ходихме на кафе, всичко беше добре, забавлявахме се. На няколко пъти ми прави комплименти и ми се извинява, не съм заслужавала такова отношение и неща от тоя род. Накрая ме изпрати до нас. Прегърна ме супер силно, и аз го прегърнах (колкото и да е ми липсваше). Стояхме за известно време така гушнати, после ме целуна по челото, започна по бузите, по врата. Явно очакваше да започна и аз да го целувам, но аз се дръпнах... Каза, че много ще му липсвам и че сигурно ще съжалява, щял да ми се обажда. Като цяло беше се разнежил доста.
На следващия ден ми звъни един негов приятел - С. (беше ми намерил телефона), който преди да тръгнем с Д., ме зарибяваше също. Т.е. по едно и също време ме зарибяваха и двамата, само че аз си харесвах Д. и исках да бъда с него. Като цяло, С. не ми харесваше и като човек, като държание и т.н. и бях казала всичко това на Д. След като тръгнахме с Д., С. ме изтри от фейсбук, спря да ми говори :D и сега, като е разбрал, че сме скъсали, веднага пак иска да излизаме... Както и да е, той не ми пречи, но се оказа, че ми е взел номера от Д. - говорили са след като сме скъсали и той му е дал номера ми. Много тъпо ми стана, че го е направил, още повече при положение, че знае какво ми е мнението за С.
Не е голяма работа, но някак се чувствам предадена, кой знае какво са говорили за мен, все едно ще си ме предават от единия на другия :X. Тъпо ми стана.
Благодаря ви предварително :)

prosto_chovek
12-01-2012, 16:37
според мен и двамата са пълни олигофрени. Единият, че е постъпил така с теб и че е дал после телефона ти на другия, а другият, че като не е станало на неговото, те е разкарал отвсякъде и като е видял, че си свободна, е тръгнал да се възползва и то с помощта на първия. Мани ги тия педераси.

marilyn
12-01-2012, 17:52
Ми те повечето момчета са така... смисъл контактът ми с момчета и мъже като цяло съм го забелязала .... като не им пука много за някое момиче ии общо взето е "при който стане..." Не се занимавай с нито един, ако ме питаш...

te-quiero
12-01-2012, 20:11
Изтрйи ги и двамата от живота си и от фейсбук :D

PLEYGIRL
12-01-2012, 23:01
тъпаци .. форгет абаут дем!! :D

rusoto_baby_f
12-02-2012, 01:14
Детска му работа..
Д. е несериозен и не знае какво иска...ту с теб...после имал чувства към бившата си..после пък те прегръща..Разиграва те и ти му се връзваш...За капак дава номера ти на неговия приятел.. като ,,дай си ми куклата...ето ти парцалките.." ..
Не се занимавай нито с единия нито с другия..

EverywhereWithYou
12-02-2012, 10:29
:D благодаря ви много на всички, явно не само аз мисля, че са тъпаци. исках мнение от страничен наблюдател :)