PDA

View Full Version : Коледни Картички!



roadering
12-01-2012, 17:22
Купувате ли коледни картички било то като добавка към подаръка за коледа или само като подарък?
Ако да какви картички избирате за вашите близки?
п.п може просто да поствате коледни картички които ви харесват.

marilyn
12-01-2012, 17:54
Ами като купувам подарък винаги взимам и картичка. Най-често някоя мъничка, колкото да напиша нещо мило.

BeastlyT
12-01-2012, 19:34
Имам доста семейни приятели в чужбина и мисля, че им е много приято като получат пощенски плик, отворят го и от там се подаде прекрасната коледна картичка. Можеш да я сложиш на масата или на някоя витрина и да й се радваш. Аз винаги изпращам картички. Може би е старомодно но е 100 пъти по- приятно и празнично от колкото картичка по абв. :) А и ако знаете какви приказна картички има в Англия. Имат цели магазини с катички за всеки повод. Ако беше толкова неприятно и старомодно едва ли щяха да съществуват. ;)

~sweeettt~
12-04-2012, 13:48
съвет: ако направите сами картичката например: режете един лист и изрязвате снежен човек или друго доест апликация може рисунка пр-но на свещ смаите те с ерават че картичката е направена от вас

HollyGolightly
12-07-2012, 00:43
Да, винаги, тъй като аз самата винаги много се радвам да получавам, за това и обичам да подарявам.
Преди си правех сама, купувах си сцетни хартийки, стикери, мъниста и т.н. , но последните няколко години нямам време и просто избирам тази, която ми напомня за даденият човек и така :)

strawberry88
12-07-2012, 12:48
Купувам картички само за приятели, които живеят в други държави и не мога да ги видя.На другите им давам подарък без картичка! :D

titinkaa
12-07-2012, 18:25
не.

ross
12-18-2012, 10:50
Имам една приятелка, с която живеем в различни градове. На нея всяка година изпращам коледна картичка в плик.