PDA

View Full Version : Писмо на Ипсански



D.Deyanov
12-02-2012, 16:21
Здравейте трябва да направя писмо на Испански. Моляви помогнете търсих къде ли не.Темата е Писмо до приятел, че се местя в друг апартамент. МОля ви моля ви помогнете около 100-тина 150 думи някъде макс благодаря предварително.!!!!!!

D.Deyanov
12-02-2012, 17:27
Моля ви помогнете

Allex
12-02-2012, 17:28
никой няма да ти помогне.. напиши го на български и се опитай да си го преведеш.. ако не става тогава търси помощ:)

marilyn
12-03-2012, 11:09
Толкова ли не можеш да измислиш 100тина думи някво банално писмо?! Ако го напишеш бих ти го проверила за грешки, ама си размърдай мозъка малко... измисли нещо.

D.Deyanov
12-03-2012, 15:51
Добре де щом съм направил такава тема начи немога да го направа

D.Deyanov
12-03-2012, 17:52
Здравей Жоро !
Днес ми остана малко време и реших да ти пиша !Имам много да уча, но въпреки всичко намерих малко време , за да ти се похваля.
Аз и моето семейство си купихме нов Апартамент. Местим се в квартал Борово. Апартамента е много голям и просторен. Има много голям хол и 2 бани. Аз и брат ми си имаме собствени стаи. Много съм радостен , сега мога да си подредя стаята така както на мен ми харесва. Има и хубав балкон. Сега ще ходим с нашите да си харесам мебели. Когато всичко е готово ще те поканя на гости. Хайде до скоро ! --------- Това измислих става ли ?

D.Deyanov
12-03-2012, 17:57
Hola Bob!
Hoy he dejado algo de tiempo y decidió escribir a usted! Tengo mucho que aprender, pero lo encontré un poco de tiempo para alabarte.
Mi familia y yo compramos un piso nuevo. Nos estamos moviendo en Borovo. El apartamento es muy grande y espaciosa. Hay un gran salón y 2 baños. Mi hermano y yo tenemos nuestras propias habitaciones. Me alegro de que ahora puedo arreglar tu habitación, ya que me gusta. Hay un bonito balcón. Ahora vamos a nuestro gusto los muebles. Cuando todo esté listo, se invitará a los huéspedes. Ven pronto!Така го преведох на испански може ли да ми кажете ако има грешки благодаря предварително

D.Deyanov
12-03-2012, 18:19
Hola Joro!
Hoy permaneció algún tiempo y decidió escribir a usted! tengo mucho que aprender, pero sin embargo se han encontrado poco tiempo para mi y mi familia compró un apartamento nuevo. Mover en Borovo. El apartamento era muy grande y espaciosa. Tiene un living comedor muy amplio y 2 baños. Mi hermano y yo tenemos nuestras propias habitaciones. Estoy muy contenta, ahora puedo reorganizar la habitación así como me gusta. También hay un balcón. Ahora vamos a ir con nuestro como muebles. Cuando todo está listo invitará a un invitado. ¡ Ven pronto! това е другия превод кой от 2та е правилен ?

marilyn
12-03-2012, 18:22
Ни единия.. ти си неграмотен. С кво си го превеждал тва?!

D.Deyanov
12-03-2012, 18:32
google преводач добре били ми го превела ?

D.Deyanov
12-03-2012, 18:35
Ако въобще ти се занимава

D.Deyanov
12-03-2012, 18:35
А и само първия превод е от google а другия беше от един шибан сайт

marilyn
12-03-2012, 18:39
Hola Joro:
Hoy he tenido un poco tiempo y he decidido escribirte una carta. Tengo que estudiar mucho, pero he encontrado un poco tiempo para escribirte. Quiero decirte que mi familia y yo hemos comprado un piso nuevo y nos mudamos a Borovo. El piso es muy grande y espasioso, tiene una sala de estar grande y dos baños. Mi hermano y yo tenemos nuestras propias habitaciones. Estoy muy contento de que ahora puedo areglar mi habitación como me gusta. El piso también tiene un balcón. Ahora tengo que ir con mi familia para comprar muebles. Cuando todo esté listo, te invitaré en mi nuevo hogar. Hasta pronto.


Не превеждай с гугъл. Следващият път си размърдай мозъка. И да-неграмотен си.

D.Deyanov
12-03-2012, 18:43
:D Мерси много !!

marilyn
12-03-2012, 18:46
Моля.

2ри език ли ти е, че толкоз не можеш да пишеш?!

D.Deyanov
12-03-2012, 18:56
Да а и сме с една тъпа госпожа ...

marilyn
12-03-2012, 18:57
Да не те отчайвам, ма няма да ти е лесно.

D.Deyanov
12-03-2012, 19:05
Знам аз дори не исках да се записвам в испанска паралелка ама така се получиха нещатата

vladislavcheto
12-04-2012, 13:02
Не съм чел написаното от теб,но ако ти е трудно сега,пишейки елементарно писмо,то не знам какво ще правиш като дойдат многото времена (имай предвид,че са повече отколкото в английския и френския ;)) По - добре си смени паралелката .. ;) :)

Allex
12-05-2012, 18:40
госпожата ли е тъпа.. или ти:))