PDA

View Full Version : Подуване след мастурбация.



The0ne
12-02-2012, 19:32
След мастурбация пенисът ми се подува адски много. Оправя се на другия ден. Кожата е много лесно раздразнима. На какво се дължи това? Ако има мъже, които също са имали такъв проблем, нека споделят как да се справя.
Момче на 19 години съм. Благодаря!

anonymous908491
12-02-2012, 19:57
Счупил си го.
Не се залъгвай, че ти се подува, протърква се, ще видиш, какво ще стане след първия ти път.

The0ne
12-02-2012, 20:08
Какъв първи път бе, мен. Трябва да си наясно, че не съм девствен. Спал съм с 4 момичета, от които едната близо година бях с нея. Подува се и то доста. Самата кожа се подува.

besso
12-03-2012, 05:47
Не ми се вижда нормално. Отивай на уролог и незабравяй да пишеш тук после.

The0ne
12-03-2012, 10:42
Сигурно няма да ми повярваш, но за период от 1 година съм ходил на 9 специалиста в 4 града в страната... По конкретно за зачервяване на главичката, лющене, сърбеж, раздразнителност и това подуване, за което съм споменал тук. И ефект-НЯМА! За мен в тая държава няма лекари! Не може ти като един специалист да ми изписваш една купична с кремове, които нямат връзка с моя проблем. Стига се и до изследвания(секрети, еякулат) естествено те са на сляпо. Та аз съм се отказал от лекарската помощ. Затова поствам тук, ако някой е имал подобни проблеми и е имал късмет да се оправи.

magi_dark
12-04-2012, 10:31
Слагаш ли крем или някакъв лубрикант когато се самозадоволяваш? Подуването може да е вследствие на протриване! Ако използваш крем или лубрикант може да се получава алергична реакция! Ако не ползваш един и същи крем или лубрикант прочети на етикетите дали нямат една и съща съставка,която би могла също да причини алергична реакция! Успех

The0ne
12-04-2012, 20:17
Не, не използвам крем или лубрикант. Просто е адски чувствителна. Дори и при не толкова интезивна мастурбация веднага се раздразва и подува.