PDA

View Full Version : Търся си училище, но...



aleksandra1alex
12-03-2012, 20:17
Здравейте, бих искала да ми предложите училище в София, без значение квартал, може и околностите, в което учителите да се задоволяват само с присъствие и без много зор от страна на ученето. Ходя редовно на училище, без значение смяната, но нямам време за учене, има си причини.. 10 клас съм и бих искала да се преместя след края на първия срок в друго училище, понеже в моето виждам много зор, заради това, че нямам време за учене, година и половина съм учила с профил Технологичен Туризъм. Може да ви звучи несериозно и глупаво, но имам нужда да премина в 11 клас "тънко", после отново ще имам време за учене. Не съм лошо момиче, дисциплината ми е перфектна, както и знанията за класа добри, оценките ми също не са лоши. Очаквам предложенията ви и благодаря предварително и моля без въпроси за причините. Може и на лично, даже май е по приемливо да е на ЛС. :)

Nakadah
12-04-2012, 05:57
И защо нямаш време за учене???

marilyn
12-04-2012, 13:57
Ми като нямаш време за учене, почни вечерно.

Или .. иди в някое спортно..

aleksandra1alex
12-04-2012, 16:04
Да, за вечерно и аз си помислих, но не знам изобщо как стоят нещата там, а за спортно предполагам има спортни изисквания.

marilyn
12-04-2012, 16:07
За вечерното доколкото знам просто ходиш на някви изпити, никой не те кара да учиш нищо, минаваш лесно, даскалите хич не те вземат на сериозно и те бутат колкото да минеш.
В спортно... изисквания.. боже... преди имах познати от 57мо.. повечето момичета бяха като хипопотами, на дали е имало някакви изисквания.

perry_the_platypus
12-04-2012, 18:55
ПГИЧЕ "Св. Методий" Отивай там ако не искаш да учиш 11ти клас, много са зле, хахахахаххаха. :)

Sissy127
12-05-2012, 12:23
А защо просто не намериш време да учиш, да завършиш с шестица, защото надали искаш после да миеш тоалетните на някое заведение.