PDA

View Full Version : Не мога да си намеря момиче.



yamaha436
12-03-2012, 23:05
Проблемът ми е следният имам адски много любов с която искам да даря някое красиво момиче но не мога да намеря или ако намеря тя ме отхвърля и в последствие като я опозная разбирам що за боклук е,не съм грозен или задръстен нормално момче но не мога да намеря подходящата не съм имал приятелка от втори клас това са 5години някъде просто не знам какво да направя за да намеря подходящата от много време си мечтая това да се случи но просто не се случва...Просто някак си ми става гадно като гледам всичките ми приятели да си имат момиче а аз да съм сам искам да намеря някоя на която мога да разчитам,да стане най добрият ми приятел и просто да се обичаме толкова ли много искам?

totik
12-03-2012, 23:38
Еми малък си приятелю,трудно е на тази възраст.

nymphadora
12-04-2012, 05:44
7ми клас и вече си отчаян?!
Първото което е,на тази възраст и да си хванеш гадже,нищо няма да излезе.Това са детски истории тип "ама то и другите си имат".То затова и почват да се праскат на 13.

Nakadah
12-04-2012, 06:08
Вземи почакай няколко години докато порастнеш???

dPa3HuTeJl
12-04-2012, 06:42
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/31259613.jpg

Azoria
12-04-2012, 07:48
Какво си се шашнал, пък ти. От 5 години нямал гадже... :lol: Е това във втори клас ,ако го броиш.

Не се вглъбявай в мисълта,че трябва да имаш гадже. Когато му стане времето - тогава.

marilyn
12-04-2012, 13:15
Не те харесват, защото не употребяваш препинателни знаци и не можеш да отделяш изреченията едно от друго.

MarkKnight
12-04-2012, 15:24
аз в седми клас се отчайвах като получавах 4ка по Немски,той нашия любовна мъка го гони...РАНО ТИ Е !

Djovani
12-04-2012, 16:09
аз в седми клас се отчайвах като получавах 4ка по Немски,той нашия любовна мъка го гони...РАНО ТИ Е !

Да ,да момичета 7ми клас не са ми били в главата ,изчакай като отидеш в гимназията ще се променят нещата !! Откъде тази любов бе тц !

jghgh
12-04-2012, 16:21
Ми всеки има различни потребности, представете си.
Престанете да осъждате и да преценявате от себе си.

Kalu
12-04-2012, 16:34
всеки иска да намери идеалното за него момиче но не е толкова лесно, а и когато трябва ЩЕ се случи, не бързай защото точно това бързане може да доведе до грешен избор...ще я срещнеш. А и така като гледам май търсиш нещо сериозно... не искам да те отчайвам но на тая възраст е леко трудно... не че няма сериозни момичета... има но са малко :)

brutaLxxbunny
12-04-2012, 16:52
Това е проблем, който никой не може да разреши. Седиш и чакаш, знаеш си цената и не си захвърляш всичко за първата мърла.

bitchwolf
12-04-2012, 16:53
Изчакай само до 8-ми клас гимназията. 8)

MarkKnight
12-04-2012, 17:24
Ми всеки има различни потребности, представете си.
Престанете да осъждате и да преценявате от себе си.
Потребността се поява бая по-късно,когато човек знае какво иска,а не когато се влиае от обстановката около себе си

dude99
12-04-2012, 17:30
Пич , споко и аз съм тъй и е супер гадно , но сега седми клас мисля да уча , ще изтрая още няколко месеца и осми клас ще ги праскам ;) :D

al_green
12-05-2012, 11:22
Не обръщай внимание на злобни коментари, които ти казват, че си прекалено малък да си имаш или искаш гадже:) Изглежда са забравили, че името на сайт-а предполага момчета включително на твоята възраст да взимат участие. Та ето го и моя съвет..никога не искай нещо на всяка цена, особено пък гадже. Готините хора се появяват в живота ти когато най-малко очакваш и в твоя така ще се случи и съм напълно съгласен , че с влизането в гимназията шанса за това се увеличава в пъти:)

TROLLDADLOLCAKE
12-05-2012, 11:48
РАДВАЙ СЕ , ДОКАТО НЯМАШ ! След това ще ти се иска да имаш тази свобода.Всичко с времето си..живей си нормално и сама ще изкочи правилната ;) !

Dark_Angel_
12-08-2012, 05:43
не ти трябва - само проблеми на главата, радвай се на живота, докато си single, че след това става мноооооооого тегаво. Сега може и да не мислиш така, но след 10-на години и няколко неуспешни връзки ще споделяш моето мнение

angel9
12-08-2012, 13:30
От 7ми клас си почнал да се оплакваш.Вместо да търсиш момичето се замисли какво предлагаш,за да търсиш и искаш.Наблегни на уроците и спорта, пък за момичетата само ще си дойде времето. :)

smilelady
12-08-2012, 16:32
Пич , споко и аз съм тъй и е супер гадно , но сега седми клас мисля да уча , ще изтрая още няколко месеца и осми клас ще ги праскам ;) :D

http://media.tumblr.com/tumblr_mdn6o0ZdAE1ql2wf3.jpg

druzilla
12-08-2012, 16:52
Пишейки из разни форуми,няма да си намериш момиче! :D Не се отчайвай още в седми клас.И аз до скоро се филмирах "о аз съм forever alone" и още какви ли не глупости,ама накрая просто се случи и намерих подходящия.Ще се случи и с теб,просто имай търпение.Живота е пред теб все пак,ще намериш момичето,което ще заслужава да го дариш със
адски много любов

Dark_Angel_
12-08-2012, 17:48
И аз до скоро се филмирах "о аз съм forever alone" и още какви ли не глупости,ама накрая просто се случи и намерих подходящия

що бе Forever Alone не е толкова зле колкото го изкарват - от две години съм без приятелка и по-добре не съм се чувствал - няма нерви, има спокойствие а и финансово съм доста по-добре

пAteNцЕ
12-08-2012, 18:16
Не бой се душице,както е казал народът : " За всеки влак има пътници"