PDA

View Full Version : Кога ви каза ...



CrazyBabyDoll
12-04-2012, 11:32
Кога вашата половинка ви каза "Обичам те ". На първия месец,година... :)

LadyDi
12-04-2012, 11:40
Помня ли чак толкова назад...

TheBeliever
12-04-2012, 11:50
Нямаше година май. Около 11-тия месец.

TROLLDADLOLCAKE
12-04-2012, 11:51
Първата ми сериозна приятелка ми го каза , още преди да тръгнем ... жалко , че беше една огромна лъжа.

xoxi
12-04-2012, 14:08
Втория или третия месец.

MarkKnight
12-04-2012, 15:17
Нямаше година май. Около 11-тия месец.

dafuq?

anonymous708973
12-04-2012, 15:24
Кое е чудното?

cyclops
12-04-2012, 15:31
първи-втори месец някъде

granger
12-04-2012, 16:36
първи-втори месец някъде

this.

bitchwolf
12-04-2012, 16:48
На втория месец, а аз вместо да се зарадвам се изплаших, че ми дава силата да го нараня. Така го разбирах тогава, не че все още не смятам, че има доза истина де.. :lol:

MarkKnight
12-04-2012, 17:23
Кое е чудното?

кое ли?може на 4тата година или 2 часа преди сватбата

LadyDi
12-04-2012, 17:39
кое ли?може на 4тата година или 2 часа преди сватбата
Всъщност, не е чак толкова чудно. След 1-2-3 разочарования си по-малко склонен да се доверяваш. Особено мъжете. Може да им е хубаво с даденото момиче, да си изкарват добре, да ги кефи секса, но думите "обичам те" ги плашат. Затова и им трябва много време да ги изрекат. Хубавото на дългото чакане е, че поне си сигурен, че зад тях се крие истински смисъл. А не са просто хвърлени на вятъра.
Много мразя да ми кажат "обичам те" още в началото. Първото ми гадже ми го каза след пет месеца. И беше адски истинско.

kalpazanka
12-04-2012, 17:43
^Първите 4 реда са десятка. :)

Иначе заветните думи бяха доста рано, както и доста рано е казал на техните за мен. Запознанството с кандидат-свекърите и родата беше на 7-мия ни месец /по Коледа/.

YSMF
12-04-2012, 17:52
първи-втори месец някъде

^ и при нас беше така

TheBeliever
12-04-2012, 18:46
кое ли?може на 4тата година или 2 часа преди сватбата

А може и при запознанството, нали? Или след първата среща?

Ако ми го беше казал на първия месец нямаше да му повярвам. "Обичам" не е думичка за здравей-здрасти. Поне за мен не е. Трудно я казвам и то само когато съм напълно убедена в чувствата, стоящи зад нея. Радвам се, че попаднах на човек с моите разбирания и знам, че всеки път когато излизат тези думи от устата му, те не са празни.

Ама какво ли се обяснявам. Обичайте си се.

anonymous708973
12-04-2012, 20:18
Изненадващо рано за него, очаквах да му трябва доста повече време... няма значение, защото за него не са думи, казвани за "добро утро". Супермиличък спомен си пазя от конкретната ситуация.

valdesbg
12-05-2012, 05:41
Аз пък имам питанка - защо за да осъзнаеш че обичаш някого задължително трябва да мине адски много време? И защо времето след като сте тръгнали е показател за истинността на думите?

По темата - преди края на първия месец.

nymphadora
12-05-2012, 05:45
Аз му го казах първа на втория месец и той ми отговори.Явно чакаше аз да му го кажа първа?! :D

LadyDi
12-05-2012, 05:55
Аз пък имам питанка - защо за да осъзнаеш че обичаш някого задължително трябва да мине адски много време? И защо времето след като сте тръгнали е показател за истинността на думите?
Не е задължително и не е показател. Има много "ако"-та, ако ме разбираш :)
В смисъл такъв, аз, например, съм се влюбила, признала съм на някого, че го обичам, изляла съм си сърцето и той го е разбил. Ами следващият път ще внимавам, ще се пазя, ще чакам, ще проверявам. Елементарно, естествен инстинкт. Разбира се, има хора, които са влюбчиви по принцип и могат да скочат от връзка във връзка и да заобичат новия обект за по-малко от 30 дни. Нямам проблем с такива хора. Това по първия ти въпрос.
По втория. Пак е въпрос на нагласа. Аз го приемам така. Когато е минало повече време, ти си го ползвал (да речем), за да претеглиш плюсовете и минусите, да ме нарисуваш в грозна картинка и в крайна сметка си преценил, че въпреки слабите и лошите ми страни, ме обичаш. Значи, че си ме опознал задълбочено и обичаш мен - такава каквато съм, а не такава каквато изглеждам в началото на романтичния ни роман, когато сме кацнали на розов облак :) Но пак казвам: така го приемам аз. Има хора, които вярват в илюзии. Нямам проблем с тях.

:)

tori
12-05-2012, 06:05
:д Ами още преди да тръгнем. Може да е било рано, но аз съм сигурна, че е истина. Тогава малко ми беше съмнително, но сега знам, че не е било грешка. По принцип съм емоционална и както казах в темата - работя, за да я намаля тая своя емоционалност, заради това изчаках да се увря или той да ме побутне да си изразя чувствата. Е, стана второто. Обаче съм сигурна и в двама ни, сигурна съм, че не съм направила някаква грешка с това "Обичам те" и въобще с връзката ни. Иначе си го казваме по адски много пъти на ден.

urlittlelady
12-05-2012, 06:06
каза ми го малко след първия месец [на Коледа] докато седяхме пред компютъра и гледахме един от любимите ми филми.... ух все едно беше вчера ^_^

valdesbg
12-05-2012, 06:21
Лейди... не е ли предубедено да се отнасяш с нов човек по някакъв начин само защото купчина идиоти преди него са ти се изакали на главата? В смисъл човека е нов и няма никаква вина че предния ти е бил мухльо примерно. Просто като си вземеш чувал ябълки от борсата и намериш две или три гнили(което е напълно нормално) не заклеймяваш ябълката като гадна и следващия път гледаш по лупа трите ябълки, които си купила, а просто изхвърляш гнилите и хапваш останалите без много много да му мислиш. Или поне аз така правя. Да, случвало ми се е да ме нараняват, да случвало ми се е да ми се измъкнат по терлици... но това по никакъв начин не се отразява с новия човек, когото ще срещна. Не бих преценявал или претеглял повече от нормалното. И затова ми е чудно.

По втория въпрос - за опознаването на даден човек задължително ли е да мине много време? Защото за мен не е нужно. За един месец при нормална връзка е повече от естествено да ви се случат ситуации от всякакво естество и да видиш човека във всички светлини. Или поне на мен досега ми се е случвало така.

Бунтувам се срещу идеята че с дългото чакане най-вероятно изкупувам чужди грешки и плащам чужд дълг. При все че нищо лошо не съм направил и не съм го заслужил по никакъв начин.

DisappointedDreamer
12-05-2012, 06:30
Подкрепям Влади. За един месец можеш да направиш толкова много креативни нещица :Д с човек, които да покажат наяве истинската му същност, мнения/чувства/реакции по дадени теми, отколкото за примерно 3 месеца, когато се виждате веднъж-дваж седмично.

Аз и моя най-добър приятел се познаваме от 1 година и 4 месеца. Той има приятели, с които се познава от 7 години, които класифицира като не просто познати, а наистина приятели, и все пак те не знаят много неща, които аз знам за него. Въпрос е и до споделяне. Може за 1 месец да си излееш душата, а може 6 месеца да си пълна костенурка - разбирай, човек който не споделя.

Ох, сложно е, ама подкрепям Валдес.

LadyDi
12-05-2012, 06:38
Влади, предубедено е. Нарича се "инстинкт за самосъхранение". И ако купя един чувал ябълки и попадна на 2-3 гнили, няма да изхвърля чувала. Просто много внимателно ще огледам всяка, която смятам да изям :) И непрекъснато казвам, че хората са различни. Това, че ти си способен да се доверяваш напълно на нов човек, не означава, че аз или Пенка, или Драганчо могат да го направят. Или искат.
По втория въпрос - за мен е задължително. Аз не мога да опозная за 1 месец някого достатъчно добре, за да се насиля да му кажа, че го обичам. Абсурд. Не можеш да твърдиш, че познаваш някого и му имаш доверие, докато не изядеш една торба сол с него. А един месец е малко време. Прекалено малко. За МЕН.

Хората са строго индивидуални, Влади. Ако очакваш всяка да ти каже, че те обича още в началото - очакват те разочарования. И да, сигурно ще изкупваш нечий чужд грях и ще се наложи да се доказваш. Такъв е живота. Не може всичко да е като излязло от "Здрач" - неземната, единствената любов и това за 2 седмици познанство. Няма как да стане.

anonymous708973
12-05-2012, 06:43
Интересното е, че донякъде съм съгласна и с двамата.
Не говорим за изкупване на чужд грях, говорим за това, че човекът, който ще ти казва "обичам те" е продукт на миналото си. Затова (за мен) е важно то да се знае и картите да са на масата, но това е друга тема. Та, върху неговата личност са дали отражение и предишните му взаимоотношения с другия пол, тоест, съвсем разбираемо е да е по-сдържан и да му трябва повече време, ако са го разочаровали.


За един месец при нормална връзка е повече от естествено да ви се случат ситуации от всякакво естество и да видиш човека във всички светлини. Или поне на мен досега ми се е случвало така.
Eдва ли е нормално, но и при мен се е случвало така. И не само при сегашната ми връзка.
И все пак... не очаквай всички да са като теб.

valdesbg
12-05-2012, 06:48
Лейди - ако живота ти зависи от това и няма абсолютно никакъв друг начин, да това е инстинкт за самосъхранение. Но ако не само че не е застрашен ами дори и заплаха няма към теб отправена... е глупаво да навличащ ризница меч и щит само защото си чула нещо жужащо у вас, нали?

Абсолютно съгласен съм с идеята за торбата сол. За другото явно аз съм от по бързодействащите, защото смятам че ако нещо ще се случва... то няма смисъл да се протаква. А ако няма да стане... не е нужно да чакаш 5 месеца за да си убеден в това. То просто не става.

Да отбележа че нямам и понятие какво се случва в Здрач нито дори кои са главните герои. Нямам проблем с доказването, имам против когато това се случва въпреки моите действия насочени в обратна посока. И държа да отбележа че към теб няма нищо лично насочено. Щото ми се струва че така го пишеш все едно се защитаваш от мен.

LadyDi
12-05-2012, 07:04
Не, душице, не се защитавам. Обяснявам си гледната точка. Не знам защо изглежда така.
Anyway, инстинктът за самосъхранение не се задейства само когато си изправен пред заплаха за живота си. Когато се блъсна в един стол, следващият път го заобикалям, а не продължавам направо, с надеждата той да е благоразумен и да се отмести от пътя ми, нали? Съхранявам си крака от неминуема синина. Просто пример.
Но пък, да се разберем. Далеч съм от мисълта, че това, в което вярвам, е правило. Напълно възможно е човекът отсреща да успее да се докаже, както казваш, за много кратко време. И да разбие бариерите ми. Но аз все пак, предпочитам да съм предпазлива :) Във всеки случай, моят личен опит до момента доказва, че не е хубаво да се избързва с признанията. Не че се надявам да ми се налага да го признавам отново :cool:

valdesbg
12-05-2012, 07:11
Хехе... тук се различаваме вече. Инак разбрах какво искаш да кажеш. Ако се блъсна в един стол.. аз го местя собственоръчно :)

За мен забавянето не е чак толкова сериозен проблем, но ако аз почувствам нещо на първия месец примерно.. ще си го кажа тогава. Без значение от последиците.

anonymous708973
12-05-2012, 07:21
защо за да осъзнаеш че обичаш някого задължително трябва да мине адски много време?

Алармена лампичка.
Защото любов не е равно на хубав секс + добра компания. Трябва време, за да осъзнаеш, че всъщност си зависим от човека повече, отколкото предполагаш (и това тайничко ти харесва). В емоционален план, де.

LadyDi
12-05-2012, 07:31
За мен забавянето не е чак толкова сериозен проблем, но ако аз почувствам нещо на първия месец примерно.. ще си го кажа тогава. Без значение от последиците.
И в това, разбира се, няма никакъв проблем. Проблемът е да не се нацупиш, ако тя не се чувства готова да го признае по същото време.
Трябва да има уважение на разбиранията на другия. Затова си говорим.

valdesbg
12-05-2012, 07:39
Лейди съвсем права си. В малко по друга насока питах започвайки дискусията. Мисля че се разбрахме :)

Пантера адски си права. Съгласен съм с това. Наблягам на "адски много време". Т.е. въпроса е насочен към идеята за прекалено много време, а не към осъзнаването на самото чувство.

ivetty9
12-05-2012, 10:06
Каза ми го в началото на 2рия месец и първото което направих беше да се засмея и му казах "Ти луд ли си,не можеш да ме обичаш,ние ходиме от 1 месец".После осъзнах колко е било грубо от моя страна,и някой ако ми го каже на мене ще му зашия един шамар. :D

TheBeliever
12-05-2012, 11:51
Наблягам на "адски много време". Т.е. въпроса е насочен към идеята за прекалено много време, а не към осъзнаването на самото чувство.

Колко е "прекалено много време"? Всяка връзка се развива с различни темпове.

Просто на различните хора им отнема различно време да облекат чувствата в думички.

valdesbg
12-05-2012, 12:15
За мен прекалено много време е над два месеца.

TheBeliever
12-05-2012, 12:18
За мен прекалено много време е над два месеца.

И какво се случва ако след втория месец девойчето не е казало голямото "О"?

valdesbg
12-05-2012, 12:52
Провежда се културен разговор какво се случва, дали нещо я притеснява, излагат се гледните точки за въпросната връзка и се локализира проблема/спънката след което се вижда има ли смисъл да се чака още или не. И не, това не значи че не ми пука за нея... значи че просто няма да се разберем защото темперамента/темпото на живот (или както там си го нарича всеки) не ни съвпадат. А баснята за Орел, Рак и Щука я знаеш, нали?

TheBeliever
12-05-2012, 13:13
Значи си склонен да прекратиш дадена връзка, ако момичето не ти каже "Обичам те" в установените от теб времеви рамки? А ако няма проблем, всичко ви върви чудесно, виждаш и усещаш наличието на чувства от нейна страна? И какво толкова се променя след произнасянето на двете думички? Правят ли те връзката по-здрава? По-важно ли е какво ти казва от това как се държи с теб?

(въпросите са от чисто любопитство, опитвам да си изясня логиката зад изказването ти)

Djovani
12-05-2012, 13:32
На 4 или 5 месец някъде тогава :)

valdesbg
12-05-2012, 13:36
Склонен съм да прекратя дадена връзка ако това от което аз имам нужда е повече от това, което тя може да ми даде. Дали количествено, или качествено, или като честота... значение няма, защото важи същото. Времевите рамки са дадени за да може да има компромис между моите разбирания и разбиранията на другите хора. Ако зависи само от мен.. нещата са доста по различни.

Ако няма проблем и от нейна страна има чувства.. значи няма причина въпросните чувства да не бъдат споделени. Ако не са... прости ми крайното изказване но явно небето не е съвсем безоблачно. Ако не ги виждам.. това не значи че ги няма. Но значи че явно приказваме на различни езици. И моите нужди се различават от нейните желания. А с такова нещо компромис не се прави.

Не зная за теб... но за мен връзката е развитие и задълбочаване на чувства, емоции, преживявания. Произнасянето на обичам те, ако е искрено говори за развитие. Липсата.. за проблем. Това при условие че не ходим от вчера.

Еднакво важно е какво казва и какво прави. Поне за мен.

DisappointedDreamer
12-05-2012, 13:49
Произнасянето на обичам те, ако е искрено говори за развитие.

Само дето тука има едно ако. Тя може да ти го е казала, ама да не е искрено. И ти ще продължиш връзка с човек, когото искрено не те обича. В същото време би прекратил връзка с момиче, което искрено те обича, само защото не иска да казва думичките толкоз рано.

Не те подкрепям тука :Д

TheBeliever
12-05-2012, 14:13
Не зная за теб... но за мен връзката е развитие и задълбочаване на чувства, емоции, преживявания.


Именно. Развитие и задълбочаване, за които се изисква време. "Обичам те" за мен е черешката на тортата. Бележи върхова точка в развитието. Поне аз така го усещам.

LadyDi
12-05-2012, 14:35
Именно. Развитие и задълбочаване, за които се изисква време. "Обичам те" за мен е черешката на тортата. Бележи върхова точка в развитието. Поне аз така го усещам.
Аз пък мислех, че върховата точка е "Искам дете от теб". Ма тва са си мои разсъждения

:cool:

TheBeliever
12-05-2012, 14:40
Аз пък мислех, че върховата точка е "Искам дете от теб". Ма тва са си мои разсъждения

:cool:

Това е цяла друга планина. :cool:

Ivaaaaa
12-05-2012, 15:04
Когато се скарахме сериозно и той ми каза ОБИЧАМ ТЕ. Беше един месец някъде след като тръгнахме.

slimbo
12-05-2012, 15:08
Ми още на втората седмица ми написа нещо на немски , което значеше нещо от сорта на : Обичам те толкова много , че не мога да намеря думи в целия немски за да го опиша /беше много сладко / /и знам , че беше малко прибързано , но му повярвах и той продължава да се доказва :)) /

slimbo
12-05-2012, 15:10
BTW Не е важно кога,как или къде ! Важно е да бъде искрена обичта пък ко ще никога да не ми го каже :)

anonymous708973
12-05-2012, 17:26
Провежда се културен разговор какво се случва, дали нещо я притеснява, излагат се гледните точки за въпросната връзка и се локализира проблема/спънката след което се вижда има ли смисъл да се чака още или не. И не, това не значи че не ми пука за нея... значи че просто няма да се разберем защото темперамента/темпото на живот (или както там си го нарича всеки) не ни съвпадат. А баснята за Орел, Рак и Щука я знаеш, нали?

Да се провежда разговор след 2 кирливи месеца на тема "Защо не си казала досега, че ме обичаш" ми се вижда безкрайно неловко, неуместно, гадно, изнудваческо, притискащо и т.н.


Аз пък мислех, че върховата точка е "Искам дете от теб".
Определено. Толкова е мило, че ми се доплаква.

valdesbg
12-05-2012, 18:45
Беливър.. "Обичам те" е само началото...

Пантера... въпрос на гледна точка.. казало кучето.

umri
12-05-2012, 22:58
valdes, защо ти е да го чуваш до втория месец? И да ти го изцепат на първия месец и на шестия месец... любовта за мен е на 10% думи, останалото е кво прави човекът. Има периоди, в които си слаб, периоди, в които си скучен, уязвим, нетърпим, и пр. Всяка жена, която е с теб ще се кефи, когато си силен и я забавляваш по твоите си начини, но ако ѝ стане за известно време скучно с теб и вижда слабости.. тогава почне ли да има втори мисли, значи всичко е изкуствено, временно и един ден брутално ще се разпадне.

А тва за "обичамте-то".. защо искаш толкова много да го чуеш? За да бъдеш излъган? Много хора на тоя свят щи го кажат ей така. Много хора на тоя свят го казват във всяка връзка, в която са. И като проведеш сериозен разговор, какво? Косвено ще питаш момичето защо не ти го е казала, след което след известно време тя пряко ще те излъже. Ще си доволен от това, че си бил излъган, само за да ти бъде почесано егото и нуждата да бъдеш обичан, дори по неискрен начин.

Ко питаш мен - седи мирен, трай си, еби си, прекарвай време и като ти го кажат, добре, ама по-добре тя на теб първо, отколкото ти на нея.

valdesbg
12-06-2012, 06:05
I`m attention horse, yey

Умри.... Скивай сега. Не искам да влагам усилия, време и желание в нещо, което очеизвадно не е за мен. Аз се привързвам бързо и трайно, и бих искал да съм с човек подобен на мен в това отношение. И не искам да вадя от 9 кладенеца вода, нито да чакам две години докато някое растение реши да поникне. Не ми е комфортно, приятно, удобно...както искаш го наречи да чакам повече от това някой да се усети накъде духа вятъра. Не обичам бавните хора и не обичам нещата да се случват бавно.

Не бих искла да си купя Ферари и да мога да го карам само с 50, не бих искал да си купя самолет и да се окаже че може да лети само 10 метра над земята по права линия. Относно излъгването....не ме мисли мен... имам свои начини да разбера истина ли е нещо или не. А пикъпарската философия - по добре тя на мен, отколкото аз на нея... я пробутвай на друг.

tori
12-06-2012, 06:20
Аз писах нагоре, но искам да кажа, че най-добре е да го кажеш когато го почувстваш. Естествено, за 2 месеца е възможно да се влюбиш и да изградиш силна връзка с половинката, но е възможно и да се бавите година примерно. Би трябвало всеки да го казва тогава, когато го почувства. Понякога пък става така, че трябва да побутнеш другия малко, за да го каже и това не би трябвало да е чак такъв проблем. Ениуей, пак се изказах объркано. Да се надяваме да ме разберете какво имам да кажа. :д

anonymous708973
12-06-2012, 06:23
Не обичам бавните хора и не обичам нещата да се случват бавно.

Не бих искла да си купя Ферари и да мога да го карам само с 50, не бих искал да си купя самолет и да се окаже че може да лети само 10 метра над земята по права линия. Относно излъгването....не ме мисли мен... имам свои начини да разбера истина ли е нещо или не. А пикъпарската философия - по добре тя на мен, отколкото аз на нея... я пробутвай на друг.

По първото - на кого го казваш? Обаче не трябва да изковаваш хората по своя калъп, да ги караш да се движат в границите, определени от теб за теб.

Като си купиш Ферари, а преди това си имал най-обикновена средностатистическа кола, няма ли да ти трябва малко време да свикнеш? Да опипаш почвата, да научиш кое копче за какво е, да видиш с колко хвръква колата, като натиснеш газта с 2 мм? Ще ти трябва. Същото е с връзките. Не може и не трябва да искаш някой да ти каже колко те обича в началото, когато нещата изобщо не са ясни само защото на теб ти трябва по-малко време да ги усетиш тия неща. Замисли се дали не грешиш в случая, съвсем добронамерено го казвам.


Ко питаш мен - седи мирен, трай си, еби си, прекарвай време и като ти го кажат, добре, ама по-добре тя на теб първо, отколкото ти на нея.
:lol: Вече не се чувствам ужасна, че пропагандирам обратния вариант :ДД

valdesbg
12-06-2012, 06:34
Пантер... написал съм че искам да срещам хора подобни на мен.. не искам да си играя на ковач и да променям хората както на мен ми е кеф. Просто.. ако не си пасваме с някой... еми успех и късмет. Следващия. Първото го казвам на Вальо за да се разбере от къде идват тия два месеца.

Да, права си.. на мен също ще ми трябва време за да науча 5-6-10 неща. Както вече казах - за мен това време не е много. И вярвам че не съм единствен по рода си в това отношение. Би било прекалено нарцистично, дори и за мен. Ще има поне някоя женска, на която да не и трябва много време за да се усети. А въпроса е да се срещнем. От там нататък... нещата ще тръгнат от само себе си. Следователно.. щом има хора от точно моята порода... не мисля че трябва да се задоволявам с друго. Все пак.. всяка жаба да си знае гьола. Аз си знам моя.

И тъй.. :)

anonymous708973
12-06-2012, 07:03
Ти си знаеш. Аз не бих прекъснала обещаваща връзка, защото не съм чула заветните думи. Имало е случай да ми ги кажат след 4-5 месеца (което по твоите стандарти е множко)... исках да ги чуя, разбира се, но не изпитвах болезнена нужда, защото и без това знаех, че е така :)

valdesbg
12-06-2012, 07:09
Пантер за мен е еднакво важно какво прави и какво казва човек. Ако всичко е нормално двете не бива да се различават с много. Ако ли не.... стигаме до случая че нещо не е като хората. И в тоя случай аз бих искал да знам какво.

И да, аз си знам.

Irti
12-06-2012, 07:37
За мен прекалено много време е над два месеца.

Някой човек може ли да обича само след два месеца?

valdesbg
12-06-2012, 08:18
^ Може.

magi_dark
12-06-2012, 11:53
На 2-3 масец май...... Не съм сигурна от 5 години сме заедно и си го казваме всеки ден по няколко пъти

umri
12-06-2012, 13:46
I`m attention horse, yey

Умри.... Скивай сега. Не искам да влагам усилия, време и желание в нещо, което очеизвадно не е за мен. Аз се привързвам бързо и трайно, и бих искал да съм с човек подобен на мен в това отношение. И не искам да вадя от 9 кладенеца вода, нито да чакам две години докато някое растение реши да поникне. Не ми е комфортно, приятно, удобно...както искаш го наречи да чакам повече от това някой да се усети накъде духа вятъра. Не обичам бавните хора и не обичам нещата да се случват бавно.

Не бих искла да си купя Ферари и да мога да го карам само с 50, не бих искал да си купя самолет и да се окаже че може да лети само 10 метра над земята по права линия. Относно излъгването....не ме мисли мен... имам свои начини да разбера истина ли е нещо или не. А пикъпарската философия - по добре тя на мен, отколкото аз на нея... я пробутвай на друг.

Ферарито няма да го коментирам.

Нормално е да не влагаш време и усилия за нещо, което не е за теб. Представи си сега, че всичко е така, както на теб ти харесва - пасвате, мили неща, всеотдаденост etc.etc., АМА не си чул думите до 59-тия ден. Ще ѝ го кажеш и тя, ако не ти отвърне веднага, кво? Ще я дръпнеш настрани и ще я питаш "оти таков не ми думаш вълшебньй думичка. че те тепиням!" Бил ли си въобще в ситуацията, която описваш? И като се хванеш с една, кажеш ѝ го, но нещо стане и скъсате, след което историята се повтори още 2-3 пъти? Кво правиш тогава? Няма ли казването на тея думи във всяка неуспешна връзка по някъв начин да отслаби значението им?

Животът си е твой, живей си както на теб ти е удобно. Не искам да ти налагам мнението си, защото, като цяло ми е все едно, но помисли дали няма поне малко логика в тва, дето казвам.

Irti
12-06-2012, 14:46
http://www.maintitles.net/gfx/smileys/facepalm.gif