PDA

View Full Version : падане



faxxxx
12-04-2012, 17:44
Здравейте. Преди няколко часа жена ми се подхлъзна и падна по стълбите. Удари се и сега има кръв в урината, но не иска да ходи на болница, защото се е случвало и преди и като е ходила са казвали, че не е нещо серизозно. Но..аз не мисля така и се притеснявам. Някой може ли да каже от какво може да е причинено, възможно ли е да е нещо по-сериозно и на някой случвало ли му се е ?

besso
12-04-2012, 18:17
ударила си е бъбреците, на боксьорите често им се случва след мач да пикаят кръв. Ще мине.

haritov
12-05-2012, 10:54
ударила си е бъбреците, на боксьорите често им се случва след мач да пикаят кръв. Ще мине.

ами ако е по-сериозно и не мине?

besso
12-05-2012, 11:56
По принцип нищо в света не е сигурно. Живота е устроен така и в това му е чара. ;)

faxxxx
12-06-2012, 18:47
Още на следващия ден и нямаше нищо, но все пак...възможно ли е нещо да е станало, което в момента да не се забелязва, но да стане проблем след време ?

painmaker
12-06-2012, 20:26
Трудно зависи как е паднала примерно ако е паднала но не директно върху бъбреците си нормално е да е пикала един път кръв едва ли ще се прояви пак !

besso
12-06-2012, 21:36
няма страшно. Нека пие по 2-3 чаши чай няколко дена ей така за профилактика. Виждал съм по аптеките чай за здрави бъбреци или нещо от сорта, може да вземето от него :)

lifepmeu
12-07-2012, 09:37
И аз да се включа
Трябва да се направи консултация с лекар защото може да се откъсне бъбрека и да стане плаващ но може и да е всичко друго.Нека пие за прочистване чай от мечо грозде

haritov
12-07-2012, 18:30
И аз да се включа
Трябва да се направи консултация с лекар защото може да се откъсне бъбрека и да стане плаващ но може и да е всичко друго.Нека пие за прочистване чай от мечо грозде

аз препоръчвам витамин Ц

druzilla
12-07-2012, 18:45
Всички в този форум сякаш имате фобия от лекари...Ами дори и да няма вече кръв в урината,най-добре да отидете на лекар,ако няма нищо - супер,но ако има по-добре да се разбере,за да се вземат незабавно мерки. :)

babatigosho
12-10-2012, 14:30
Вий нормални ли сте бе, кръв от бъбреците и щяло да мине, ми ако не мине кво прайм? Язък ли казваме?

Познавам бивши боксьори, и повечето имат тикове или ходят по-редовно при лекаря отколкото се бръснат, така че авторе ако ще ги имаш за пример за жена си, евала!

Аз ако се мисля за мъж на място, няма изобщо да се сетя да търся в интернет за такива неща, ами директно ще я закарам при специалист без направления и глупости, щото всички знаем там как се върши работата.

P.S. Витамин Ц в чисто състояние вреди на бъбреците както и парацетамол, от друга страна лимони и банани помагат много, и разни билки като жълт кантарион и лайка, както и витамин Бира.

PullMeCloser
12-10-2012, 15:34
Не разбирам как може да пишкаш кръв и да отказваш да отидеш на лекар. Откачена работа.

haritov
12-11-2012, 10:40
P.S. Витамин Ц в чисто състояние вреди на бъбреците както и парацетамол, от друга страна лимони и банани помагат много, и разни билки като жълт кантарион и лайка, както и витамин Бира.

едва ли ще се образуват толкова много камъни ако го пие 2 седмици
витамин Ц уплътнява кръвоносните съдове и намаля кръвотечението и също прочиства бъбреците
при хората до колкото знам е така