PDA

View Full Version : Бъди оригинален



Kalu
12-04-2012, 16:46
В тоя форум ще ви помоля за малко оригинални идейки. Какъв спорт е най-подходящ за момиче? В момента тренирам street dance само чеее не знам... искам нещо по-различно... по-оригинално и интересно. Предпочитам да продължавам да тренирам танци, но не съм сигурна дали искам такива. Ако имате идейки споделяйте ! [какъвто и да е спорта]

Mladenoff
12-04-2012, 17:54
"Какъв спорт е най-подходящ за момиче?" Т'ва си го избий от главата, нЕма такова нещо като най-подходящ. Спорта си е спорт ;)

Що не ходиш на пилатес, йога ? Лека атлетика, плуване, волейбол :P

Kalu
12-04-2012, 19:01
Йогата и пилатеса ми се струват малко скучни а аз предпочитам нещо динамично но иначе не са зле...ще пробвам... няма как да знам дали ще ми хареса без да съм опитала :) Мерси

firstdiesel
12-15-2012, 11:19
ние квито и идеи да ти дадем, на тебе няма да ти хареса

кросфит, фитнес, плуване, tae kwon do

magneticfields
12-15-2012, 16:10
Във спорта няма подходящо или не. Трябва да спортуваш, това което ти харесва, това което обичаш, това на което си отдаден и да му отделяш много от времето си. Аз съм волейболистка, но се занимавам и с много други неща- лостове, баскетбол, плуване...Заеми се с нещо, което обичаш истински, а не с това, което е подходящо!

DownloadVirus
12-15-2012, 16:22
ММА












..

Khaleesi
12-16-2012, 17:18
пробвай програмата Hip Hop Abs, има я за безплатно теглене в интернет(:
на BeachBody е, а те, както е известно са много добри и се постига хубав резултат; става въпрос за съчетание между фитнес тренировка и хип-хоп танци, ще ти хареса

riify
12-16-2012, 18:03
Пробвай лека атлетика, волейбол..