PDA

View Full Version : Мода 21 век



Kalu
12-04-2012, 20:51
Фенки ли сте на модата ? Следите ли я или носите това което Ви харесва. Напишете стилът който най-много ви допада. А и само един въпрос- само един дрехи от един вид ли имате или са различни стилове... ако ме разбиратв :D

xoxi
12-05-2012, 16:58
Не се интересувам от мода, не я следя.
Имам всякакви дрехи. Спортна натура съм обаче и се обличам предимно в спортни дрехи.
Важното е да ми е удобно и дрехите ми да позволяват всякакви движения на тялото.
Не се водя от модата, музиката, която слушам или каквото и да било...

Kalu
12-05-2012, 16:58
Не се интересувам от мода, не я следя.
Имам всякакви дрехи. Спортна натура съм обаче и се обличам предимно в спортни дрехи.
Важното е да ми е удобно и дрехите ми да позволяват всякакви движения на тялото.
Не се водя от модата, музиката, която слушам или каквото и да било...
Евала !

Nikolcheto24
12-06-2012, 23:12
Не следя много разни модни тенденции.Попринцип обичам по-елегантните дрехи, но не се ограничавам само в един стил.
Всъщност съм влюбена в модата от 20 век, по конкретно 20те и 50те години, и често съчетавам елементи от тези години в облеклото си.

psychopath
12-07-2012, 03:11
Аз мечтая да стана моден дизайнер!

Zvezdy14
12-09-2012, 19:57
ХАх! Евала :D :D :D

BamBamBo
12-09-2012, 21:57
Мен ми харесва street стила.
Иначе имам всякакви дрехи в гардероба,но предимно си се нося с дънки,тениски и широки блузи с паднало рамо(много ги обичам).
Абонирала съм се за няколко модни страници във фейсбук,но само се дразня.И да искам подобни дрехи в Бг ги няма или пък са с ужасно качество.

roselalonde
12-11-2012, 17:03
Напоследък като се оглеждам и осъзнавам колко различни искат да са всички и накрая се оказват тооолкова еднакви, че да ти призлее. Модата в момента не ми допада, може би би ми допаднала тази от 90-те, но тия глупости сега с пушенето, със скейтовете, с пандите, с триъгълниците...смешна работа. Ако беше един двама щеше да е оригинално, ама то всичките и вече стана банално..

sofityoy
12-15-2012, 11:13
Харесва ми модата тая година е супер свежа ♥
Имам дрехи от различни стилове,гледам да се обличам до колкото моога модерно,но нося това,което ми харесва на мен по-често.