PDA

View Full Version : Електрическа китара за начинаещи



bgli
12-04-2012, 20:59
Здравейте,от известно време съм решил да си взема някаква електрическа китара за начинаещи,но се чудя дали ето тази китара http://www.ultimate-guitar.com/reviews/electric_guitars/squier/bullet_strat/index.html става за punk rock и като цяло rock музика.Също така китарата качествена ли е като за цената си(наясно съм,че за такава цена няма да е кой знае какво но все пак това е за начинаещи.) и дали няма по-добри алтернативи :) ? Благодаря предварително

psychopath
12-04-2012, 21:57
Екстра е за начинаещи, както и за пънк рок. За цената си е добре, относно по-добрите алтернативи, вероятно има, но определено мисля, че тази ще ти свърши работа.
В ръцете на начинаеш и Jem ще звучи фалшиво, но това е съвсем нормално.

sunman
12-06-2012, 19:53
Екстра е за начинаещи, както и за пънк рок. За цената си е добре, относно по-добрите алтернативи, вероятно има, но определено мисля, че тази ще ти свърши работа.
В ръцете на начинаеш и Jem ще звучи фалшиво, но това е съвсем нормално.

Защо точно Jem? ! :D
Иначе както вика колегата, става си китарчето ама недей си играй с флойда (даже най-добре го заключи), че ще стане мазало ! Но може да намериш и нещо втора ръка, ако искаш ! Може да попаднеш на доста качествени неща на добра цена, но ти си знаеш ! :)
Cheers !

bgli
12-06-2012, 21:26
Защо точно Jem? ! :D
Иначе както вика колегата, става си китарчето ама недей си играй с флойда (даже най-добре го заключи), че ще стане мазало ! Но може да намериш и нещо втора ръка, ако искаш ! Може да попаднеш на доста качествени неща на добра цена, но ти си знаеш ! :)
Cheers !

Защо да заключа флойда?

psychopath
12-07-2012, 02:14
Ами това ми хрумна, пък ако наркобизнеса потръгне - ще си взема Jem. :Д

sunman
12-07-2012, 16:51
Защо да заключа флойда?

Защото като го ползваш ще трябва да я настройваш наново ( не държи добре ) ! :)
psychopath - УСПЕХ ти желая ! :D