PDA

View Full Version : Лъжа?



smaxnatiq
12-05-2012, 17:33
Така имам нужда от много добра лъжа ,защото се обърках много и трябва да излъжа.Става въпрос за едно момиче беше ми много яко с нея цяло лято заедно ,ама аз си заминах за София ,тя си остана в Бургас ,обаче постоянно ми звъни ,а аз имам свободно време и си ходех така до Бургас малко на разходка и да я видя,лятото изпитвах някакви чувства,но просто всичко спря.Сега просто ми е приятно да си прекарвам понякога времето с нея,така нооооо преди време ми се случи същото цяло лято с едно котенце от Бургас,ама бях яко хлътнал ходех заради нея там постоянно,но тя ме прееба доста,та тая от тази година знае за тая от миналата година ии аз й казах,че не ми пука за нея.Ама като ходех в Бургас,тя работи в една дискотека (тая от миналата година) и всяка вечер ходех там,тя много се радваше нищо не стана де ,защото аз след нея се промених ,бях много загубен тогава мислех си ,че има любов чувства и т.н ,че си заслужава да се раздаваш за някого и бла бла.И тая новата ме издразни нещо и й теглих една путка майна ,обаче тя отишла в същата дискотека дето работи старата и се заговорили ,а аз доста усилено си криех отношенията с тая новата ,от старата :D и сега всичко е станало явно ,бившата ми сипа много яко ,ме нареди ,новата ми няма доверие.Така имам си и забавления в София де,ама ми харесва да ходя в Бургас ,не работя ,студент съм задочно и си нямам работя по цял ден ,седмици,месеци и си ходя там имам апартамент там и ми харесва.Та сега какво да й кажа ,на новата ,че да ми повярва пак ! Защото бившата й е наговорила много кофти работи за мен :xx .. ТАКА сега не искам да почвате да ме нареждате а у и т.н ,знам тъпо е да правя така и да лъжа ,просто се забавлявам малко !

Wednesday666
12-05-2012, 17:39
Да ти имам забавленията.
И кое му е забавното?
Аз нищо забавно не виждам, освен че постъпваш като най-долния смотльо на земята.
Като толкова искаш да ги лъжеш и двете, си измисли сам лъжа.
Нали си много велик и ти е забавно.
Аман от такива.

bitchwolf
12-05-2012, 18:02
с едно котенце от Бургас

тая от миналата година
Интересна смяна на тона.. :smt012

тая новата ме издразни нещо и й теглих една путка майна
Що тогава сега толкова ти дреме какво ще си помисли, че чак искаш перфектната лъжа? :-o

просто се забавлявам малко !
еми забавлявай се, ама не заслужаваш труда на ничий мозък от форума.. :razz:

marilyn
12-05-2012, 18:30
Хвани се да работиш- няма да имаш време за такива терзания...

smaxnatiq
12-05-2012, 18:32
Не де ето пак не искам да ме нареждате а у а дали някой може да ми помогне ..

ROFLWTF
12-05-2012, 18:55
Сам можеш да си помогнеш;верно ли си мислиш, че някой от форума ще ти седне да мисли оправдания... по скоро се стегни, бъди мъж и се придържай към истината. Тва е, никой не заслужава да бъде лъган... :)

fenkaaa
12-05-2012, 19:12
Колко си тъп и ограничен,без извинения.

TROLLDADLOLCAKE
12-05-2012, 19:14
Ти си пълен глупак ;) ! ЛИЧНО МНЕНИЕ !