PDA

View Full Version : Какво да правя?



Sa4kiSabiram
12-05-2012, 18:40
здравейте,започвам направо.С приятеля ми сме заедно от доста доста време и никога не сме се карали сериозно. Той обаче си е ревнивичък,но като цяло няма други кусури.Вчера се скарахме за пълната глупост - заговорихме за едно време,как сме се запознали,как сме изглеждали и т.н. Той ми е първото гадже,преди него не съм ходила с никого.Вчера обаче без да искам споменах,че преди да започнем да излизаме с него съм излизала с друг и гаджето ми трябва да се радва,че е успял да ме "открадне".И той като почна кажи та кажи кой е ( а те се познават бегло и съм сигурна че моя няма много добро мнение за другия ).Казах му,че няма значение след като дори не съм се и целувала с другото момче ( а и не исках да му кажа,защото го знам какъв е ревнивец и щеше да има ама с тоя ли как можа и т.н,а ако недай си боже се засечем по пътя ще има оо защо ти се обади,какво иска и т.н ) И нашия като се ядоса,че не му казвам и затвори телефона.Аз му написах супер мил СМС ( беше нещо като "винаги ще съм с теб" и т.н ) нямаше отговор,днес не се е обаждал цял ден,във фейсбук е,но не пише изобщо....какво да направя че да му мине?

valdesbg
12-05-2012, 18:51
Намери си някой, който ще те уважава.

marilyn
12-05-2012, 19:36
Как търпите такива хора не ми е ясно?! Да ти се цупи за такова нещо?!!! Ти собственост ли си му, какво? Аз не мога да ви разбера, честно...

nymphadora
12-05-2012, 20:24
SabiraiSa4ki

nymphadora
12-05-2012, 20:26
А сега сериозно-приятелят ти е дечко просто.Сигурно и ти си му първото гадже и си те има за негова си.Както малките дец си пазят играчките.Това е и тъжно.

the-little-pain
12-05-2012, 20:34
отиди до тях и говорете очи в очи