PDA

View Full Version : Купесто-дъждовни облаци



ShtrudeL
12-05-2012, 21:08
Първо искам да покажа любимата си емотка: :smt003

Сега към темата:
Днес валя сняг. Правех от доста време ритуали за сняг, но ето, че най-вече е факт. *thee thee*
Радвах се, макар че беше мега студено. Имаше лампички по улиците, сняг, сняг, сняг, бонбони и всякакви коледни неща и изобщо въпреки студа и това, че ми се спеше и бях адски изморена, ми беше уютно. Знаех, че ще се прибера на топло, ще забравя студа и ще си остана само с уюта на парцалените снежинки навън. ДА, но 5 мин след като заваля сняг, видях леко облечен възрастен човек, който ходеше бавно в далечината и държеше чашка за пари. И някак се почувствах като най-голямата ужасница, която е щастлива от факта, че е завалял дългоочаквания коледен сняг, която ще се прибере на топло вкъщи и всичко ще й е ок. Насълзиха ми се очичките направо. Дори сега като си помисля и ми става тъжно. Не знам защо го казвам и не твърдя, че всички трябва да сме тъжни за тези, които не могат да празнуват Коледа с обичаните си същества, но ми се иска да не сме алчни и да ценим мъничкото, което имаме. Пак ми стана тъжно.
Имам нужда да гушна някой.
Имам нужда да гушна непознат. Ей така. Без да му казвам нищо. Просто да протегна ръце и да го прегърна топло.


http://data.whicdn.com/images/45275013/tumblr_mejvenAjxO1r3qz1lo1_500_large.jpg

БожиятАгнец
12-05-2012, 21:14
А кой е казал, че бездомните хора искат да се прегръщат с теб? :/

Luidgie
12-05-2012, 21:15
Потенциална жертва на изнасилване си моме!!! :/ Може да дойдеш да ме гушнеш мен - аз поне ще съм нежна с бурканчето ти.

ShtrudeL
12-05-2012, 21:17
к

БожиятАгнец
12-05-2012, 21:19
Ваксата ми разказа за един бездомен просяк с ампутирана ръка и те зимата го целят със снежни топки и лед по ръката, но той не усеща, щото я няма. ХАХААХАХАХАХА!
Ей, т'ва му е хубавото на курледният сняг.

ShtrudeL
12-05-2012, 21:26
Понякога се чудя, дали можеш да си по-тъпа от това?
И винаги ме впечатляваш.

Luidgie
12-05-2012, 21:28
Понякога се чудя, дали можеш да си по-тъпа от това?
И винаги ме впечатляваш.

ПонекогЪ сЪ чудим мое ли си толкоз лигава и смотана - и всеки път ме впечатлЕваш... :/ Тъжничко, а?

anonymous908491
12-05-2012, 21:31
Миш Петрова, защо променяш снимките, които си правиш ?
Разгледах ти фейса, добавила си преди няколко дни Боб в приятели, а съм си любопитен.