PDA

View Full Version : FAO machoka



Canis_Dirus
12-05-2012, 21:17
Мачоченце, форумно слънце, форумни аполоне, учителю на Дон Жуан и Казанова,

коленопреклонно и със страхопочитание те моля да смениш подписа ми на:
"Grumpy old madman"


Благодарим

ShtrudeL
12-05-2012, 21:41
Сметни колко жалък си Василе, щом чичката взе да те ебава чак... :(

Ти си жалък бе душа. Ходиш след него като кученце, от онея малките, които само лаят и които ако ги настъпиш ще се размажат.

ShtrudeL
12-05-2012, 21:54
защото си дразнещ
и съвсем не мисля, че си я мерите, ти просто си изкарваш твойта като 5 годишно лапенце и очакваш и другите да го направят, което съвсем не е готино за 20+ годишен човек. Ама те това ти е проблема. Един пич, който е уверен в размерите си, не би си мерил нищо с никой. х)

Wax
12-06-2012, 05:51
Ямбой е в начален стадий на Илко

Canis_Dirus
12-06-2012, 08:22
Също така желая Ямбол да бъде обявен за турски анклав и да бъдат прекъснати всякакви връзки на населението му с гражданите на република България. Визов режим и орязване на комуникациите.

Canis_Dirus
12-06-2012, 09:17
Илко, не че нещо, но ние с мачока имаме дълга love-hate relationship.

А кой се унижава да пише с над 500 акаунта след като редовно му се показва, че не е желан...
Отритнат от всички, без приятели, девствен на 30 години, безработен...

Canis_Dirus
12-06-2012, 09:46
С наближаването на Коледните празници започвам да изпитвам съчувствие към Илко.
Дайте да му ораганизираме една благотворителна коледна акция. Не толкова да му пращаме пари (той няма за какво да ги харчи), не да му дараяваме любов (той няма да го оцени, освен ако не е от shadow4e).
Предлагам около коледа всеки да пусне по няколко поста във форумите му. Да възхвалим ДОИП, да оплюем тийнпроблем, мачока и тн.
Само това истински ще го зарадва.

Canis_Dirus
12-06-2012, 11:39
Предвид, че немското селце е поне 10 пъти по-голямо от Ямбол - възможно е.

CH3OH
12-06-2012, 12:09
Аре да пратим Лилито облечена като Снежанка, занесена с хеликоптерче, право на Илко за коледните празници, че да му прави компания. Дори и той заслужава съчувствие по Коледа :(

Canis_Dirus
12-06-2012, 12:11
Не мога да пратя Лили при такъв Гринч. Ilko doesn't even lift!

ТО на него му стига, ако тя му пише веднъж във форумчето. Ще получи множествен оргазъм.

CH3OH
12-06-2012, 12:27
Не мога да пратя Лили при такъв Гринч. Ilko doesn't even lift!

ТО на него му стига, ако тя му пише веднъж във форумчето. Ще получи множествен оргазъм.

Моля?
Тя не е достатъчно перфектна за него!
Тя е толкова неизчукваема, че той предпочита да си играе с фенерчето, отколкото да прави секс с нея!
Тя е толкова не хипер яка топ мацка, че той предпочита да разхожда хеликоптерчето в южния, отколкото да разхожда нея там!

Wax
12-06-2012, 14:23
Ферхундине, няма как баща ти да е на 30 години девствен, защото ти нямаше да си се родил и да си на 30.
А за разлика от теб аз казвам това, което мисля, така че няма как да се унижавам.
А и има разлика между безработен и неработещ. Единият търси работа и няма пари, а другия - нещо съвсем друго.
Не се оплаквам от липса на желаещи за приятели, няма и как да съм отритнат съответно.


Само дето съм сигурен, че в немското селце в което живееш в момента, има в пъти повече турци, отколкото в Ямбол. Явно си свикнал да лижеш гъзовете на манафите...

http://i.imgur.com/PIi4Z.jpg

FunkyPie
12-06-2012, 14:46
Аре да пратим Лилито облечена като Снежанка, занесена с хеликоптерче, право на Илко за коледните празници, че да му прави компания. Дори и той заслужава съчувствие по Коледа :(

абе що името ти е основа

shadow4e
12-06-2012, 23:26
Аре да пратим Лилито облечена като Снежанка, занесена с хеликоптерче, право на Илко за коледните празници, че да му прави компания. Дори и той заслужава съчувствие по Коледа :(


Представих си в невечерието на Нова година как ще гледаме най-добрите моменти от концертите на Мадона, докато нашето отроче мини хеликоптерче кръжи палаво около нас.

Canis_Dirus
12-07-2012, 18:21
Ямбол на три психодиспансера!