PDA

View Full Version : Скарахме се !



Renesme Cullen
12-06-2012, 12:23
Падах си по най-добрия ми приятел и адски много исках да тръгнем... Нооо разбрах, че преди няколко месеца е говорил неща против мен и приятелките ми и спрях да му говоря... Боли, но това е непростимо, защото той дори не си признава! Когато реша да оправя проблема, той сменя темата и ме изнервя! Не му говоря от някоко дни и това ме наранява... Но той е станал егоиста на егоистите и е хипер надменен. Може би го прави нарочно, за да ме дразни, но пък от както се скарахме ми помага (например открадна стол от съседната класна стая за да има на какво да седя и такива дребнави неща). Игнорирам го и се надявам да е разбрал намека, обаче той не проявява никакви усилия да ми извини, или когато го прави, не знае за какво се извинява- само колкото да отмине номера. От една страна е за добро- върнах се пр най-добрите си приятелки и дебилистваме отново четирите и не ми се налага да го търпя като ''само приятел''. От друга пък не искам да загубя толкова скъп човек, въпреки че съм му адски бясна и искам да ми се извини както подобава. Какво да правя?

xoxi
12-06-2012, 12:26
А ти сигурна ли си на 100%, че той е говорил против теб?

Renesme Cullen
12-06-2012, 12:28
ДА! Смис той така прави с всички когато е с мен и е говорил разни неща пред приятелките ми по мой адрес. Първо, че те нямат основание да ме лъжат и второ, той не отрича!

cyclops
12-06-2012, 13:02
Ако му пука щеше да се опита да даде обяснение и да се извини. Явно не му пука...

HollyGolightly
12-06-2012, 13:40
Що за най-добър приятел ще ти говори зад гърба и ще се държи така? Както ти казаха вече, за да не се извинява значи не му пука как се чувстваш, тоест не си заслужава.

Kalu
12-06-2012, 13:44
Продължавай така, не му говори и покажи, че не си човек, който могат да лъжат и да подценяват. :) Скоро ще разбере, че може да изгуби скъп човек и ще дойде да ти се извини и тогава го разпитай защо е говорил против теб и каквото още искаш да знаеш. Успех и ти пожелавам да се оправите.

FuCKkK13
12-06-2012, 14:42
какви са тия лапешки истории :? щом говори така не ти е приятел,камо ли най-добър,а и такива хора не ти трябват ( които говорят за всеки зад гърба му) а и явно ти не си му толкова скъпа..

totik
12-06-2012, 16:34
Тоя ми прилича на типа-най-добър приятел гейче :D Момичета докога ще си избирате все най-добри приятел(к)и гейчета? :D

IseeDEADbodies
12-06-2012, 16:37
Хем сърби, хем боли. Здраве да е !

Renesme Cullen
12-07-2012, 16:55
Тоя ми прилича на типа-най-добър приятел гейче :D Момичета докога ще си избирате все най-добри приятел(к)и гейчета? :D

Определено не е гей ;д Пък и току що ми казаха че ме харесва.... Но според мен по-скоро го е казал за да замаже положението....?

FuCKkK13
12-07-2012, 16:57
Определено не е гей ;д Пък и току що ми казаха че ме харесва.... Но според мен по-скоро го е казал за да замаже положението....?

оф ние от къде да знаем бе

druzilla
12-07-2012, 17:01
Що за най-добър приятел ще ти говори зад гърба и ще се държи така? Както ти казаха вече, за да не се извинява значи не му пука как се чувстваш, тоест не си заслужава.

Абсолютно!

SisiStrange
12-07-2012, 17:01
Докато не започнете да говорите повече двамата, а не чрез посредници, нищо няма да знаеш.

Sh@d0w
12-07-2012, 17:16
Докато не започнете да говорите повече двамата, а не чрез посредници, нищо няма да знаеш.

напълно съм съгласен с това ти мнение и заставам зад теб!

http://l.yimg.com/ck/image/A2270/2270082/300_2270082.png

embraceme
12-07-2012, 23:05
Дойдох само да напиша "Готин никнейм" :З