PDA

View Full Version : Сигурен начин за преписване на класно?



believeinchelsea
12-06-2012, 13:56
Досега на всеки тест по математика съм преписвал, но наскоро ме хванаха по Химия и ме хвана страх, че може да ме видят как си подмятам листа с решенията от приятеля ми, който е зад мен. Искам да знам начин, който е сигурен? Стоя на първия чин, откъм вратата, а приятеля ми е зад мен, но все пак ме е шубе! Някой знае ли ефективен начин за преписване? :)

~The Smile~
12-06-2012, 15:05
Я стига с тея преписвания! :D
Седни да учиш и ще си много доволен и без да преписваш! :D

Kalu
12-06-2012, 15:07
Досега на всеки тест по математика съм преписвал, но наскоро ме хванаха по Химия и ме хвана страх, че може да ме видят как си подмятам листа с решенията от приятеля ми, който е зад мен. Искам да знам начин, който е сигурен? Стоя на първия чин, откъм вратата, а приятеля ми е зад мен, но все пак ме е шубе! Някой знае ли ефективен начин за преписване? :)
Страх те е да вземеш отговорите от приятеля си или те е страх да препишеш от отговорите след като си ги взел ?

believeinchelsea
12-06-2012, 15:13
Страх ме е да ги взема, може да ме види. И не мерси, математиката съм я мъчил години и не я схващам, отказах се отдавна

Kalu
12-06-2012, 15:35
Няма от какво да те е страх това са секунди, ще изчакаш удобния момент... А и той ще ти подаде листчето под чина, смисъл не отгоре. Докато го взимаш не гледай в очите й, но това не означава да не я наблюдаваш дали не гледа към теб, използвай периферното си зрение, бъди актьор! Също така не се обръщай назадм за да го вземеш ами просто си сложи ръката назад и остани обърнат напред и така. Може да ти прати отговорите на съобщение по телефона, освен ако не ви ги събират.

anonymous708973
12-06-2012, 16:34
Не знаеш нищо, преписваш и си седнал най-отпред? Умник.

believeinchelsea
12-06-2012, 16:55
По номера ни наредиха бе лешпер

anonymous708973
12-06-2012, 21:09
Бе, май не съм аз лешперът, да ти кажа...

zlatko98
12-07-2012, 19:14
По номера ни наредиха бе лешпер
Каза човекът, който в седми клас не може да изкара 3ка по математика без да препише ;)

SpirituP
12-07-2012, 19:30
Ei biva da si nekaduren, ma ti si hem tup, hem ne mojesh da prepisvash. Sram i pozor

Kalu
12-07-2012, 19:32
Стига сте нападали момчето. Вместо да му дадете съвети вие обиждате. Какво като не може да преписва? Аз също не мога. Това донякъде е добре, ще си учи уроците, защото ще знае, че не може да се спаси с пищов.

zlatko98
12-07-2012, 19:36
Стига сте нападали момчето. Вместо да му дадете съвети вие обиждате. Какво като не може да преписва? Аз също не мога. Това донякъде е добре, ще си учи уроците, защото ще знае, че не може да се спаси с пищов.

Това е мнение на същия този потребител от вчера : "Прави като мене - преписвай. Нищо не знам по математика и с преписване оценките ми са 3,3,3,4,4. По-добре от двойки все пак" Не изглежда да се е затичал да учи много, много.

druzilla
12-07-2012, 19:47
Значи идеята да ти прати отговорите на смс ми се струва най-добра.Иначе и варианта да ти ги подаде под чина,без да се обръщаш - също не е лош.Но все пак никога няма гаранция,че няма да ви хванат.

marilyn
12-07-2012, 21:44
То ако даскалицата ви следи строго дали преписвате или не.. където и да седиш, ще те види.. имахме една такава по биология в 9 клас.. не знам дали имаше някога някой преписал нещо при нея... слава на бога, че се пенсионира.
Все пак вземи си научи ..
Друг вариант е да ти ги снима приятеля ти с телефона и от там да си гледаш...

Nakadah
12-08-2012, 05:34
Досега на всеки тест по математика съм преписвал, но наскоро ме хванаха по Химия и ме хвана страх, че може да ме видят как си подмятам листа с решенията от приятеля ми, който е зад мен. Искам да знам начин, който е сигурен?

Горд потенциален чистач на кенефи...


математиката съм я мъчил години и не я схващам, отказах се отдавна

Така си е... В дългия си живот на 13 години математиката която е елементарна и маймуна може да я разбере те е мъчила толкова много време, че ти си решил да спреш да я учиш в 1-клас...


По номера ни наредиха бе лешпер

Както вече казах:


Горд потенциален чистач на кенефи...


То ако даскалицата ви следи строго дали преписвате или не.. където и да седиш, ще те види.. имахме една такава по биология в 9 клас.. не знам дали имаше някога някой преписал нещо при нея... слава на бога, че се пенсионира.

Всички преподаватели трябва да са такива! Всички се оплакват от Българското образование и цялата система, но всеки иска да преписва вместо да учи...

marilyn
12-08-2012, 09:49
Всички преподаватели трябва да са такива! Всички се оплакват от Българското образование и цялата система, но всеки иска да преписва вместо да учи...

Ми не, аз не обичах да преписвам... мразех даже.. а пищови не съм си правила, защото ако си правех си научавах докато ги правя.. и нямаше смисъл от тях. Не е хубаво да се преписва... но и даскалите го позволяват.. то това е проблема.

SpirituP
12-08-2012, 10:24
VIj sega - az ti predlagam edn 100% siguren nachin :) Edna avantura s gospojicata ti :) Sled edno hubavo izkarvane s neq, moje da promeni "otnoshenieto" si s teb.. I daje moje da ti povishava ocenkata ;pp

hasan_pitbol4eto
12-08-2012, 10:26
Ами може да си грозен, но за сметка на това си тъп.Откажи се,иди на село,намери си работа като пастир.Ти за друго няма да ставаш,срам и пазар.За такива мандрили като теб сме на това дередже.Съжелявам ако съм бил гроб,нотака става застото си много малуомен

SpirituP
12-08-2012, 10:27
^ hasane priznavam logikata, tozi mandril ne zaslujava da pase dori ufse !!

smilelady
12-08-2012, 17:48
Виж сега колко е лесно:
1.Сядаш си на мързеливите задни части.
2.Отваряш си учебника, ако имаш представа как иглежда.
3.Започваш да четеш, с малко повече късмет ще запомниш урока след десетия прочит.
4.Отиваш на училище, не пропускаш да се похвалиш с новопридобитите си забележителни познания по дадения предмет ( Тук може да очакваш ококорени очи и увиснали челюсти от страна на интелигентните ти приятели)
5.Ако си се спрвил добре с точка 3. , поздравления!!! Имаш си пищов в главата!! Можеш да си преписваш наволя и най-хубавото е, че няма шанс да те хванат! След теста не споделяй тайната си с никого, току виж някой взел, че последвал примера ти.
*Забележка: Оправдания от рода: ''Не успях да изпълня точка 3. , защото Драганка/Петканка/Стоянка ми писа/намигна/направи намек по фасебукото'' не се приемат :)

~sweeettt~
12-08-2012, 18:56
Виж сега колко е лесно:
1.Сядаш си на мързеливите задни части.
2.Отваряш си учебника, ако имаш представа как иглежда.
3.Започваш да четеш, с малко повече късмет ще запомниш урока след десетия прочит.
4.Отиваш на училище, не пропускаш да се похвалиш с новопридобитите си забележителни познания по дадения предмет ( Тук може да очакваш ококорени очи и увиснали челюсти от страна на интелигентните ти приятели)
5.Ако си се спрвил добре с точка 3. , поздравления!!! Имаш си пищов в главата!! Можеш да си преписваш наволя и най-хубавото е, че няма шанс да те хванат! След теста не споделяй тайната си с никого, току виж някой взел, че последвал примера ти.
*Забележка: Оправдания от рода: ''Не успях да изпълня точка 3. , защото Драганка/Петканка/Стоянка ми писа/намигна/направи намек по фасебукото'' не се приемат :)
тва ме разби

granger
12-08-2012, 19:00
Ми не, аз не обичах да преписвам... мразех даже.. а пищови не съм си правила, защото ако си правех си научавах докато ги правя.. и нямаше смисъл от тях. Не е хубаво да се преписва... но и даскалите го позволяват.. то това е проблема.

this

scrooper
12-09-2012, 11:51
Какво го позволяват, то понякога се очаква от учениците да преписват, защото зададеното така или иначе не може да се реши/ отговори, дори и да си усвоил целия учебник.
Учителите нарочно си затварят очите, не си мислете, че са тооолкова тъпи.

Makenzi97
12-09-2012, 13:34
За да не можеш да научиш такива елементарни уроци трябва да си рядко срещан демент. Ама твои са си парите - купувай си слушалки, бръмбарчета, химикалки с фенерче и тем подобни....

anonymous895156
12-09-2012, 17:37
На 13 години си и учиш химия (т.е. си 7-ми клас). И аз съм на толкова и не мога да разбера какво толкова трудно намираш в тези уравнения? Освен ако учителят ти не е пълен некадърник (и това не е извинение) не намирам причина да не разбереш нищо!
Явно трябва повече да слушаш в час. Нека това ти е за урок следващия дял (а и не само по математика). Едва ли си тъп, че да не разбираш нищо. Явно проблемът ти е, че не се опитваш да вникнеш в смисъла на нещата. А и дори да кажем, че математиката не ти се отдава - тогава защо ти е да преписваш и по разказвателните предмети? Само от слушане в час можеш да запомниш едно 80% от урока.
Ако искаш да разбираш нещата, погледни как се държат в час съучениците, които имат винаги високи оценки (не, че това е критерий за интелигентност) и го приложи при себе си.

perry_the_platypus
12-09-2012, 18:18
ХАХХАХАХХАХАХХАА! В 7ми клас щом ти е трудно, смятай по-нагоре, а и не ти ли е кофти, че приятелите ти имат по-добри оценки от теб, мен би ми било гадно и бих седнал да уча, независимо дали е Химия, Математика, Биология, Физика и пр. :))))

Nakadah
12-10-2012, 08:01
Не е хубаво да се преписва... но и даскалите го позволяват.. то това е проблема.

В предишния ти пост изглежда, че си против учители които не дават на учениците да препишат...


слава на бога, че се пенсионира.

Иначе да, факт е, че учителите са точно тези които позволяват учениците да преписват. Това, че те се правят, че не знаят, че някой преписва не означава, че не знаят.

kitty02
12-10-2012, 08:07
По-добре си научи.

believeinchelsea
12-10-2012, 12:18
Извинявам се на пинкпантер, ама вие веднага започвате да критикувате.. изкарахте я математиката все едно е супер лесна. Опитах се, не можах...

marilyn
12-10-2012, 15:54
В предишния ти пост изглежда, че си против учители които не дават на учениците да препишат...



Не, аз не обичам нито да преписвам, нито учители, които дават да се преписва. Просто онази жена беше много неприятна личност, заядлива, злобна, държеше се зле с нас, та затова 'слава богу, че се пенсионира'.
Извинявам се, явно съм се изказала неточно.

urlittlelady
12-10-2012, 18:15
ами аз не мога да преписвам.. просто не знам не мога :D може би защото съм се пробвала 2-3 пъти, но съм изкарвала по-ниски оценки с преписвачки...

тази година беше много забавно, защото едно момиче си беше направило преписвачка за класното по математика, но не я е използвало и я забравило в тетрадката за класното.. учителката я намери и хубавата 6-тица замина...

мисълта ми е - помоли някой, който разбира нещата по математика за помощ.. не може да нямаш нито един познат, който да разбира математика. Тя не е толкова сложна. Само не излизай с номера "кога ще ми трябва това в живота"... не, че ще ти трябва, то се учи за да ти развива логиката :)

Nakadah
12-10-2012, 19:14
Извинявам се на пинкпантер, ама вие веднага започвате да критикувате.. изкарахте я математиката все едно е супер лесна. Опитах се, не можах...

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ А! И кое по-точно му е трудното на математиката? Па даже и 7-ми клас? И как се опита по-точно? Докато гледаш мача по телевизията или докато играеш CS на компютъра???

SHPAIdURmeN
12-10-2012, 20:42
Вие като сте се свикнали всички с това преписване, какво ще стане на матурите ?

believeinchelsea
12-11-2012, 04:42
Питал ли съм те, хейтър долен? Само ходите по темите на хората и се правите на интересни

perry_the_platypus
12-11-2012, 05:59
Питал ли съм те, хейтър долен? Само ходите по темите на хората и се правите на интересни

Последно уточни на кого говориш, хахахха. :D

DisappointedDreamer
12-11-2012, 06:43
Това клипче ми помогна много

http://www.youtube.com/watch?v=g1I-7mHKitI

Nakadah
12-11-2012, 09:13
Питал ли съм те, хейтър долен? Само ходите по темите на хората и се правите на интересни

Майка ти не ти ли е казвала да не използваш думички на които не знаеш значението? Също така не те е научила да не се дуеш, ама нали си си малко келешче...

2 пъти те попитах как по-точно "опита" математиката и ти така и не отговори. Отговора е, че не знаеш колко е 2+2. И вместо да се заслушаш малко в хората които не само са завършили 7 клас или пък 12 клас ами са много по-напреде в живота ти решаваш, че трябва да се дървиш докато такова нещо като пишка още нямаш.

Колко човека не завършват 7-ми клас математика? Едва ли са много, нали!? Значи ти си по-тъп от почти всички и дори не искаш да го промениш. И не можеш да го оспорваш, че е факт, защото ти не само знаеш много по-малко от тях или пък не искаш да се потрудиш малко, ами ти направо си казваш, че си идиот и че не можеш да научиш 2+2 заради което ти се налага да преписваш.

Е хубаво, бъди си малко идиотче, но поне не се дърви на ляво и на дясно ами ходи в някои ъгъл засрамен!

Хората се правят на интересни когато техните отговори не ви допадът, и са супер пичове когато техните отговори ви допадът. Живота ще те уреди тебе много лесно!

believeinchelsea
12-11-2012, 14:10
Не ти е тука мястото 43 годишен педофил мършав! И пак ти казвам, че не съм те питал

pisancety
12-11-2012, 17:19
Поне се потруди малко. Примерно напиши си пищов. В седми клас имаше многочлени, едночлени, формули за тях (или т'ва беше за 8-ми) напиши си ги на един лист и изкарай някаква керлива 3-ка (па може и 4-ка). Ти от една страна така използваш приятеля си. Той си е научил, а ти преписваш. Ей за т'ва харесвам моята даскалка по математика, защото всеки ученик във всеки клас има различен тест, няма два еднакви. За това съм се научила да ЧЕТА. На теб ако в 7-ми клас ти е трудно не знам к'во ще праиш в 9-ти. А сега ако кажеш че не можеш да гледаш от пищова щото ще те види да ти кажа, че можеш да си го залепиш на обувката, на блузата, от вътрешната страна на блузата и т.н.

shmatarok
12-11-2012, 17:40
Това клипче ми помогна много

http://www.youtube.com/watch?v=g1I-7mHKitI

ахаха, това ме изпълни, честно 8-)

Ако наистина си седми клас, седни си на задника и учи, докато имаш шанс да разбереш нещо. Ходи на уроци, ако толкова не вдяваш. После нещата стават къде-къде по-сложни. Освен това, ако не се лъжа, имаш изпити на края на годината, там какво ще правиш?

До седми клас нещата са толкова лесни, да не кажа елементарни, почти всичко може да се научи още в рамките на часа, ако слушаш даскала. Аз до осми клас, като изключим матурите след седми, учебник почти не съм отваряла, а бях пълна отличничка и можех да отговоря на всеки въпрос. Едва в гимназията се наложи да седна да уча наистина. Ако от сега си се предал, не те виждам как ще изкласиш.

mrankoniiii
12-12-2012, 18:02
Седи на първи чин и решил да преписва , ами не става

believeinchelsea
12-12-2012, 18:05
КОЛКО ПЪТИ ДА ПОВТАРЯМ, ЧЕ ГОСПОЖАТА НИ ПОДРЕДИ ПО НОМЕРА?!