PDA

View Full Version : Заплахи по интернет ... помощ !!!!!!



mlf
12-06-2012, 16:42
Така аз съм едно момиче на 10-15 год. и живея в малък град ... толко за мен а сега проблема ми ... държа сайт и един идиот ме добави във скайп и ме пита дали може да ми разбие сайта и аз му казах така: давам ти паса за сайта ми и абв (гугъл профил - няма лични данни в него) и ти ми даваш пасс и абв на един фб профил и така ... и той ми хакна сайта - голяма работа, но аз си качам поръчката ... но бях чак на 63 място и исках да ида по напред за това свалих една снимка на едно момиче от нета и се представих за коренно различна ... но те почнаха да ме заплашват и незнайно как решиха че ме познават и пратиха снимка на най- добрата ми фб (истинска) и ми разбиха фб (казаха ми паролата и се съвпадаше) и казаха че са членове на някакъв си клуб по лични данни и ще дойдат директно в нас и ще затворят родителите ми ... и аз си изтрих и смених данните по всички профили но страшно много ме е страх, защото като админ на сайт има много инфо за мен по нета, но повечето ме знаят като : миъм и вече не знам какво да правяя... СТРАШНО МЕ Е СТРАХ .. съвети .. мерси предварително ... помощ ....

Makenzi97
12-06-2012, 16:46
Трол.

totik
12-06-2012, 16:46
Чакай сега нещо не разбрах.Как така на 10-15 години?А проблема така неясно си го обяснила че нищо не разбрах.Първо кажи в.на родителите си.

mlf
12-06-2012, 16:52
ами просто не искам да ви казвам на колко съм... мм .. казах ... то е толкова заплетено че ...

GoldenHeart
12-06-2012, 16:58
Абе, момиче, обясни се като хората. Нищо не ти се разбира.

HollyGolightly
12-06-2012, 17:09
Е па нищо не разбрах от цялата тази история. Ама каквото и да , след като поръчваш на разни да хакват facebook акаунти, определено си го заслужаваш.

mlf
12-06-2012, 17:12
искам просто някакви съвети .... и по-точно няма как да го обясна и ако обичате не обиждайте .. !

SpirituP
12-06-2012, 18:11
Edin priqtel mi dade tazi tema. Az se pochustvah se dlujen da pomogna na jertva v beda. Obicam da pomagamnahora f beda. Vidqh tazi temicka i resih da ti pomogna ;pp. Vlizam as pravq si profil to pyk me izhvurli ot mozila. Imame gosti i te pochnaha da vikat v tozi moment.. Opitam se da vlqza pak.. Opa chakaj otklonih se ot temata. Ta regvam se i vikam da ti pomogna. Az bqh jertva.. . Az prosto iskah da razbera feisbuka na edin priqtel i da go bazikam.. Purvo govorih s negovata SEKRETARKA.. Durjeshe da mu vikam "sekretarka", zashtoto bilo po formalno, e*a ti pe**la... Kakto i da e, tozi mi kaza, che sym nomer 24 i mu pratih erotichni snimki ;pp, za da me butne po-napred v porychkite.... Toj prodylji da me iznudva , dokato negoviq "shef", kojto imal 2 miliona v banka v romuniq mi razbivashe profila.. Nakraq imase moi snimcici po praski. Izvednaj toka sprq i men me hvana shube... I ne mojeh da si vlqza v mozila da vidq profila .. tate beshe na rabota imahme tejyk jivot v provinciqta, policaite si stoqha v kolichkite, beshe studenka zimichka, a baba naklajdashe ogun .. Dqdo lejeshe na udobnoto si leglo.. Opa pak otbih temata. Vnimavaj tezi sa koravi laina !!!!!! Mogat da te izdebnat i da te iznasilqt.. Ako imash kusmet shte te zabravqt, no az ... Napraviha k*r kapan na tate, nadpisaha GSM-a mu s 5 leva... V tazi kriza i tova e mnogo, priqten vecher.
Izvineta za latinicata;pp
PS: ebavame se be, trollvame
Peace

xoxi
12-06-2012, 19:48
Имам чувството, че си по-близо до 10, отколкото до 15.
Друг път не си давай само паролата и пощата, ами и ЕГН-то и адреса си напиши.
Набий си в главата, че в интернет не трябва да имаш 100% доверие на никой, какво остава пък да даваш някакви лични данни на тоя и оня.
Това, че си си присвоила и чужда самоличност няма да го коментирам.
Говорите с родителите си.


и си забий два шамара, ако случайно те пропуснат да го направят!

xwhitecarnationx
12-06-2012, 20:24
Аз също не разбрах какво искаш да кажеш. Неясно е.