PDA

View Full Version : Помогнете ми реша :)



sisley19
12-06-2012, 17:03
здравейте не знам дали тук е мястото където трябва да пиша но... ;))) та така... имам проблемм.. скоро имам рожден ден но все още нз къде да си го празнувам...мислех си за кънки на лед но аз не мога да карам ;дд тоест мога ролери а то е почти същото ноо..после реших че може да е на кино но жсеки харесва нещо различно и няма да се разберем за филма...има едно заведение TE QUERO или както там се пише но няма свободни места...btw аз съм 7 клас ;дд мислех си за някаква по-тийн дискотека но не знам такива ;дд ще се радвам ако ми ддадете някоя идея :)

sexa_na_kompleksa
12-07-2012, 05:29
Кънките и киното звучат добре. : ) Попитай и приятелите си какво им се прави. Може да видите за някоя комедия - това трябва да се хареса на повечето от вас. Може и на пицария да отидете.

tonssy
12-07-2012, 06:24
Добре е да ги питаш прави ли им се нещо по- специално, ако кажат, че им е все тая, на мен лично ми допада идеята с кънките. Ще бъде забавно. А след кънките може и да ги почерпиш с нещо- да отидете да ядете някъде.. :)

Khaleesi
12-07-2012, 11:24
Защо киното и кънките да не са вариант? Както казаха по-нагоре - идеята с кънките е добра, а съм сигурна че за киното все ще ви се хареса филм.
Ако искаш да е във заведение, то пробвай bar75 - аз си карах там рождения ден, пускат много хубава музика и най-важното - чалгата е табу, хаха.

pifiella
12-07-2012, 11:56
Кънки...ией колко забавно звучи!

sisley19
12-07-2012, 12:58
да аз искам да е на кино но няма да можем да се разберем за филма....ще има сърдити.. ;дд снощи видях този сайт: http://www.party-dj-ice.com/?page_id=64 и ми хареса но повечето от клас са сдухани и няма да искат да пеят.....нз какво да правя...:( знаете ли някоя дискотека(по-детска защото майка ми няма да даде в истинска защото в тях мн се напивали и слагали дрога в напитките...)?? tnx :)