PDA

View Full Version : 8-)



ShtrudeL
12-06-2012, 17:26
http://www.dreal.net/wiki/index.php/%D0%A2%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D 0%BB%D0%B5%D0%BC

Нова История

През печалната 2012 много МеНеДе-та и кежуали след сменяне на дизайна, направен от Бате Енчо останаха на кафево и дойде "шитсторма на годината" както сподели един пийняк-участник в Алкохолни приключения. Много се оплакват от неработещи функций, липса на ерекция и появата на такава пред баба си. Много индивиди станаха бътхъртнати ( за справка погледни Слави Трифонов и Лора Крумова )

Обособиха се други подтипове, някой от който са:

Анално осквернени
Зоофили, Педофили, Копрофили, Некрофили и всякакви граждани на Абсурдистан
Филмирани МеНеДе
Алкохолни Авантюристи

Особено внимание се обръща на групата в форума, членове на сектата на Махмуд Джулан и използващи най-новия Африкански наркотик - "Щрудел" предизвикващ ефект на Алкохолни приключения, Доматен Сок и Чък Норис взети заедно.
[редактиране]
Кофата

Старооформената секта на поклонниците на Сергей Станишев се отличава с изключително висок интелект, високо чувство за хумор и богата обща култура. Или поне така твърди Пешо Цицата. Това е място на героически борби, най-често е случая - поддръжницци на Фродо срещу тея на Justin Bieber или Азис. Раздела е магистрала за всякакви изверзи и помияри. По непотвърдена информация се твърди, че сатаната също има регистрация там под Nickname - Machoka.

Според Глобала, много от субсидийте идват от турската фирма Победа. Учени от БАН откриха, че средно един потребител от кофата е прекарал 2 седмици пиян и прави секс средно за 4 часа. Често срещани са потребителите от типа "Ще се Кашонирам и пишат само ако ги напсуват, имат шанс за ебане или пък ги обидят с изпращане в Фъна.

Описателен е следният случай:

Много се саднах напоследък. Аз съм майка на 19 и преди около две седмици разбрах, че синът ми пуши трева. Това ме довърши тотално след куп други непрятности, които ми се струпаха на главата. Отгледала съм го съвсем сама, отдала съм му живота си, и.... Въпросите ми към вас са много, но за сега ще се задоволя само с няколко , а вие ми светнете по въпроса и простете невежеството ми. 1/ Става ли се зависим от трева, 2/ това ли е началото, 3/ как да му помогна? Четох във един форум съвети, че ако спя със сина си, понеже е още на 3 години няма да има дълготрайни ефекти, но аз мисля, че по тая логика мога и да забременея от него. Вие как мислите?

Из форона както го наричат се носят легенди за съещство със невероятното качество да изпие неограничено количество храна, да спи с неограничено количество жени и да изкарва неограничено количество пари. Някой не вярват, други са го виждали, а трети му викат tqnko.

RagioL
12-06-2012, 17:41
Мен ме няма в тая серия на филма.

FasterBeach
12-06-2012, 18:55
damn... u crazy ? ;ooooooo

FunkyPie
12-06-2012, 19:05
лека нощ

Luidgie
12-06-2012, 20:33
Друсаш ли?

FasterBeach
12-06-2012, 20:36
да, всяка година ! (o.^)

Wax
12-06-2012, 20:41
интересно