PDA

View Full Version : Подаръци,Подаръци и пак Подаръци...



smil4eto
12-06-2012, 19:47
Хорица,както знаем идва Коледа,а и с нея големият въпрос-КАКВО ДА ПОДАРИМ? Моля ви се давайте идеи и предложения за подърици за родителите,приятели и гаджето даже. Толкова съм бедна на идеи тая година,че почвам сериозно да се притеснявам вече! :D Какво ще подарите вие? :)

SuNsEt
12-07-2012, 22:40
Ех , като почнете с тези теми за подаръци по празниците и...
Най -лесни варианти за хора,които нямат пари са магазинчета за левче,ръчно изработени подаръци или някви дрънкулки тип ''Джъмбо'' , а може ли на Илиенци ,ако става дума за София...
Има купища книжарници с намалени книги от 15-20лв на 5-6 лв.
Има ebay,prodavalnik и тем подобни сайтове.
Има милиони магазини като излезете от вас...

И изгубих 5 мин. от живота си,за да обяснявам такива смотани работи,за които има вече прекалено много теми ,за да бъде истина. Няма какво повече да се каже...Това,че идва нова година не означава,че подаръците са се променили по някакъв начин или са излязли някви супер различни неща. Е, освен ако нямате достатъчно пари за iPhone 5 :)

Zvezdy14
12-09-2012, 20:09
Еми зависи от човека аз тази година си мисля че ще се представя добре с подаръците..... За родителите (поне аз) им взех разни книги но нашите имат време да четат и мисля че ще ги харесат.. За приятели също е много относително, но разни сладки дрънкулки в коледен дух никога не са излишни... За гаджето може да му направиш каледнар или ключодържател с ваша снимка (ако не те грабне нещо друго) Аз специално просто обикалях по магазините и ако намеря нещо симпатично и ме грабне го купувам... Пробваи и ти така... Успех!