PDA

View Full Version : Миризма



shugababe112
12-06-2012, 18:54
Така, ще съм директна,надявам се някои по-опитен да ми помогне.Преди 3 дни ми се появи много остра вагинална миризма.Абсолютно нищо не съм променяла в хигиенните си навици,не съм боледувала и не съм приемала лекарсва.Имам партньор,с който правим необезопасен секс.Предполагах,че е някаква моментна инфекция и ще мине сама,но не.Звънях на генеколога ми,но той е извън града.Обясних му какво ми има,каза, че не е нищо тревожно и ми каза да си взема Flagyl за вагинална употреба, да го приемам 7 дни и ще ми мине.Въпроса ми е от какво се получава, мога ли да правя секс докато го приемам и трябва ли да уведомя партньора ми?Мерси предварително.

zoreto
12-06-2012, 19:00
Не е редно да ти се изписва нещо по телефона. Задължително сподели с партньора си. Не можеш да правиш секс докато се лекуваш ,защото тези вагинални глобули са мазни и ще се повреди презерватива. Просто отиди при друг гинеколог да те види ,а не така по телефона. Успех :)

bitchwolf
12-06-2012, 19:08
Не дали трябва, задължително е да му кажеш. И като цяло подкрепям горното мнение.

marilyn
12-06-2012, 19:51
Кажи на партньора си.
Тоя как може да ти изписва нещо по телефона, съветвам те да идеш на преглед при някой друг.
Една фрка си слагаше май точно тоя медикамент ии й бяха казали да не прави секс докато го ползва.

DragonLady
12-06-2012, 20:10
Кажи на партньора си.
Тоя как може да ти изписва нещо по телефона, съветвам те да идеш на преглед при някой друг.


+1
И то иди час по-скоро на друг гинеколог, преди да си се влошила.

nymphadora
12-06-2012, 20:13
+1
И то иди час по-скоро на друг гинеколог, преди да си се влошила.

Като се изцепите така,все едно е въпрос на живот и смърт.
Най-лошото най-вероятно са вагинални гъбички,а от тях не се умира..Но да,добре е да посетиш някой друг гинеколог,щом твоят е извън града.

shugababe112
12-06-2012, 20:40
Как да му поднеса това???

marilyn
12-06-2012, 20:44
Как да му поднеса това???

"Явно имам някаква инфекция, не трябва да правим секс известно време." Примерно.

dream1707
12-06-2012, 21:02
мда, трябва да знае... особено както водите необезопасен секс, току виж си го лепнала и на него ...

ludata90
12-07-2012, 11:12
Възможно е да са гъбички..не е страшно, но при положение, че не използвате презервативи ще трябва и приятелят ти да пие хапчета...ако това е проблема разбира се.