PDA

View Full Version : Какво да правя?



ivo0698
12-06-2012, 18:56
Здравейте,не знам дали точно тук е мястото но ако не е нека да бъде преместено.Така харесвам момиче по-голямо от мен с 8 месеца.Виждаме се на тренировки които протичат много хубаво говорим си играем смеем се, по голямата част от сближаването ни е както обикновено във фейсбук. Не искам да бързам но ми кажете да им кажа ли че я харесвам или да чакам тя да ми покаже дали ме харесва и как да я накарам да ми покаже че ме харесва ще съм ви благодарен ако ми помогнете :) :) :)

marilyn
12-06-2012, 20:23
Научи се къде се пише запетая.

Какво ще чакаш? Покажи й, че я харесваш, покани я да излезете...

totik
12-06-2012, 21:01
Живей активно,излезте с мацката,може да се получи :) .

HollyGolightly
12-07-2012, 00:33
Защо ще я чакаш тя да предприеме нещо, при полужение, че ти си този който я харесва. Ако и двамата сте такива и чакате един на друг, до никъде няма да стигнете. Просто действаш, нищо няма да загубиш. Колкото по-бързо разбереш дали тя те харесва или не, толкова по-добре.

sexa_na_kompleksa
12-07-2012, 05:39
Продължавайте с опознаването, преминете на срещи на живо, оставете го този Фейсбук... Ако усетиш, че и тя не е безразлична към теб, просто я целуни, не е нужно да й се обясняваш в любов.

ludata_doide
12-07-2012, 12:22
покажи и че я харесваш така тя ако те харесва и тя ще ти покаже няма какво да чакаш ако чакаш може друг да и признае и да я загубиш