PDA

View Full Version : Ще плащам ли или ще ходя до педагогическа стая ?



RageAgainstTheMachine
12-06-2012, 19:39
Накратко - цапнах фейсбук паролата на едно момиче от даскало с keylogger от компютър в кабинета по информационни, защото беше писала разни гадни работи за мен в чата. Пратих на всички, каквото беше коментирала с приятелката си и за тях. Майка й подава жалба в полицията. В даскало дойде полиция. Мисля, че все още незнаят, че съм аз. Казвайте кво е наказанието за такова деяние ? :?

Lucho
12-06-2012, 21:03
Пич, ти сериозно ли? Хубав аватар си си сложил, на него има текст. Придържай се към текста!

anonymous708973
12-06-2012, 21:08
Ау, не знаех, че това е възможно. Готино звучи :д

calinca
12-06-2012, 22:27
Това е любопитно. Ти си бил в училищен кабинет. Предполагам в него има повече от един компютър? Предполагам в този кабинет сте едновременно повече от един човек? Също така предполагам, че никой от вас не се логва някъде с индивидуално име и парола, за да работи на тези компютри?
Поне така беше при нас. Какво да ти кажа. Грам идея си нямам какво е наказанието, ако има, за нещо такова. Обаче, ако ситуацията е като гореописаната, много ми е интересно как някой ще успее да докаже, че конкретно лице е стояло зад конкретна машина в конкретен час. Общо взето, пожелаваш им успех и си свиркаш.
Ако ситуацията не е точно като гореописаната, т.е. ако могат да те идентифицират, аз лично бих ползвала гугъл, за да намеря релевантните закони и да си ги прочета. Просто така, за всеки случай. Нямам никаква идея дали това, което си направил, е наказуемо, и ако го бях направила аз нямаше да питам, а щях да си го проверя. Та така.

HollyGolightly
12-07-2012, 01:09
Какво си се филмирал, дошли са полицаите там , за да ви сплашат и да може да си признаеш. В България не съм чула всеки ученик да си има свой акаунт с парола, всеки може да го е направил това.
Освен ако не си се раздрънкал на така наречените си приятели какво си направил, няма начин да разберат.

hasan_pitbol4eto
12-07-2012, 10:46
Има начин да те хванат да.Сигорен съм, че си използвал един от онези готови кейлогъри,които се свалят безплатно.Ако намерят програмата,могат да видят и мейла и паса,който си задал за получаване на информацията....Пък, ако си писал личния си мейл,а не някой само за това, по добре иди и изтрии кейлогъра.И този метод като цяло е много тъп,има къде-къде по лесни и добри начини да вземеш акаунтите на идиотите които се логват от кабинета в училище. :D

PS : не гледай ника ми, тролвах! :D

anonymous908491
12-07-2012, 10:55
Куките не са страшни, притеснявай се повече за чудовището, което живее в шкафа ти.
Ако не слушаш, ще дойде да те изяде.

RageAgainstTheMachine
12-07-2012, 19:59
Не съм във филма, боли ме за куките да няма глоба тва ми беше въпроса. А за e-mail и парола - ain`t nobody got time fo dat и не е от безплатните кейлогъри, яко hidden e. Иначе всичко се размина.

Nakadah
12-08-2012, 05:36
^ :razz:

Chacho
12-08-2012, 05:40
Нищо нема да ти направат. На тая майка й е ненормална.

Ма и ти нещо се правиш на голем тарикат с тия пароли, не можеш всеки път като нещо не ти изнася да крадеш пароли и да вееш наляво-надясно информация. Ще си намериш майстора после и ще сереш квадратни лайна.