PDA

View Full Version : Труден живот :(



yamaha911
12-06-2012, 22:00
Здравейте на всички аз съм Иван на 17г съм и животът ми е отвратителен.Имам чувството че вървя към края толкова съм изморен вече нямам сили за нищо.Чувствам се маловажен винаги другите са по добри от мен във всяко едно отношение никога не съм бил първи в нищо.Когато бях на 15 лекарите ми откриха че имам витилиго това ме срина тотално.Сега стоя плача и се чудя как едно малко петънце на лявата ми ръка може да ми съсипе живота.Не съм лош човек винаги съм правил добро не мога да разбера защо съдбата така ме наказва.Но както казва учителя ми по математика "Все някой трябва да е прецакан" Като цс други и така.Пред тях винагяло винаги съм имал "приятели" някои си отиваха запознавах се и съм усмихнат, забавен, общителен.А вътрешно съм съсипан не знам как го правя точно не искам да ги занимавам с проблемите си,а имам толкова много за казвване :(
Дори с родителите си не мога да говоря майка ми е съсипана не искам да я растройвам виждам как страда заради мен.Непоносимо е и не виждам решение.Просто исках да споделя с някой...:)

p.s Извинявам се за правописните грешки просто сега не ми е до правопис.

ЦЕНЕТЕ ТОВА,КОЕТО ИМАТЕ !!!

aks13v
12-06-2012, 23:13
Според мен ако не си негър няма какво толкова да се притесняваш от тая болест.

HollyGolightly
12-07-2012, 01:16
Не си единственият човек с това заболяване. Имам познати като теб и си живеят, не виждам някой от тях да се е отказал да живее пълноценен живот. Просто не го мисли много много, и не при всички петната се разпростират по цялото тяло.

SisiStrange
12-07-2012, 04:12
Човече... на някои хора им откриват рак на твоята възраст, ти се тормозиш за проблем, който е практически козметичен и не носи други усложнения. Освен това, доколкото знам, има хиляда варианта за терапии, които да го подтиснат. За целта, ти препоръчвам да потърсиш наистина добър лекар. Някой, за когото има добри отзиви.

Вземи се стегни, започни да си живееш нормално и стига си страдал. Имаш едно убито петно на ръката, не си залят със сярна киселина. Хората не са чак толкова осъдителни, колкото си мислиш.

pifiella
12-07-2012, 11:37
Пак поредните лигавщини и то пак от момче... Не е края на света, нищо ти няма.
На един приятел преди 1 седмица му откриха злокачествен рак на лимфите, а е на 19 години и има 20% шанс да оздравее. Твоят проблем, въобще не е проблем!
Извинявай за грубостта, ама се стегни малко!