PDA

View Full Version : Въпрос относно фейсбук?



transformable
12-07-2012, 12:07
Един мой приятел си беше направил фейсбук така,че когато от някой друг компютър му влизат в профила да му изпраща смс.. Мисля ,че можеше и когато някой ти пише да получаваш смс..Питах го как става ама забравел пича...Някой ако знае може ли да ми каже..

Anonys
12-07-2012, 21:55
Т'ос те е излъгал. Освен абонамент, но не ми се вижда смисъл, да плащаш, за да получаваш смс-и :?

MrCreeper
12-07-2012, 22:06
Не го е излъгал :Д
И аз получавам СМСи с код :Д

Ако не ми вярваш драсни ми едно ЛС, да ти дам профила ми, пък ти прави каквото искаш :Д

Настройки на профила -> Сигурност -> Одобряване при влизане

sassy123
12-08-2012, 08:15
Не го е излъгал :Д
И аз получавам СМСи с код :Д

Настройки на профила -> Сигурност -> Одобряване при влизане

+1

__________________________________________________ ________________________________________________
подпис:
Здравейте на всички, ще ви се отблагодаря както пожелаете ако влезете в този сайт... много ви моля, имам нужда от помощта ви.. За съжаление и аз станах жертва. Преди седмица се опитах да си вляза във Фейсбука, но без успех..през изминалите дни направих всичко по силите си но не можах да си върна акаунта за това реших да пробвам по този начин. Надявам се да ме разберете, пожелавам на всички да не изпадате в подобна ситуация, защото е наистина конфузно :( :(

http://hackfacebookaccount.org/?ref=613896

__________________________________________________ _________________________________________________

anonymous908491
12-08-2012, 09:25
И от какъв зор да ти праща СМС ?
Влизаш си в профила и виждаш дали е влизано от друго IP.

sassy123
12-08-2012, 09:28
това е за допълнителна сигурност, ако и аз го бях направила нямаше сега да си патя :(

__________________________________________________ ________________________________________________
подпис:
Здравейте на всички, ще ви се отблагодаря както пожелаете ако влезете в този сайт... много ви моля, имам нужда от помощта ви.. За съжаление и аз станах жертва. Преди седмица се опитах да си вляза във Фейсбука, но без успех..през изминалите дни направих всичко по силите си но не можах да си върна акаунта за това реших да пробвам по този начин. Надявам се да ме разберете, пожелавам на всички да не изпадате в подобна ситуация, защото е наистина конфузно :( :(

http://hackfacebookaccount.org/?ref=613896

__________________________________________________ _________________________________________________

transformable
12-08-2012, 10:13
Благодаря ти много ,братле!