PDA

View Full Version : Как да продължа?? Какво да правя?? ;(



belieberxforever
12-07-2012, 13:03
Хора, стана нещо ужасно ;( :
едно момче от новия ми клас ми каза, че му харесвам и "ако останем насаме няма да си тръгна с дрехи"...аз го помислих за перверзен и, че иска само секс, но след това ми правеше комплименти, казваше, че ме обича и т.н... (всичко това в чата, наживо бяхме адски срамежливи, само се гушкахме...)
Аз, глупачката се вързах и с времето толкова много го заобичах че се влюбих, наистина се влюбих, не бях чувствала скоро толкова прекрасни чувства, породени от надеждата и вярата, че наистина ме обича и той.... какво ли не сме си писали, всякакви теми и...аз не спирам да мисля за него... ;((
Днес реших да му кажа, че наистина имам чувства и да го питам дали и той има (като бях сигурна, че има...) , а той.....каза, че "му харесвам, но не ме харесва" ... ;((((( за бога, защо се залъгах така?!!!!
В момента се чувствам неописуемо зле.........;((( моля ви, дайте съвет как да се успокоя, какво да направя?!?! ;(((

besso
12-07-2012, 13:08
Споко, на всички ни се е случвало :) Ще намериш някой, който също много ще те обича и ще се чудиш какво толкова си намирала в този, обещавам ти!

belieberxforever
12-07-2012, 13:13
да, но сега как да продължа, да му пиша ли пак, да го целуна ли, за да има шанс чувствата да се възродят тогава? Какво да правя, моля дайте съвет ;(

0nly_y0u
12-07-2012, 13:43
Дръж се безразлично..Той ако има чувства към теб ще предприеме нещо :)

sexa_na_kompleksa
12-07-2012, 14:12
Нищо не прави.