PDA

View Full Version : СтудентИтИ



NqkfaNikakva21
12-07-2012, 15:03
Вълнувате ли се за първия си празник :Д
Къде ще празнувате? С групата ли? Или само ние не се организирахме и всеки ще си празнува с приятели?
Как са лекциите, ау? Колежки/колеги? :D
Освобождаване от изпити? :D

ShtrudeL
12-07-2012, 15:07
Вълнувате ли се за първия си празник :Д

Никак

EinGutesKind
12-07-2012, 15:09
Не ми е първи а последен :D събираме се 10 човека от курса, ама не ми пука особено ...

NqkfaNikakva21
12-07-2012, 15:14
И на мен ми е някак си безлично :Д

machoka
12-07-2012, 15:14
Ах този 8-и декември, колко тайни би могъл да ни разкажееееее :D

за първокурсниците - това ви е първият шанс за ИСТИНСКА оргия!

DeviL_AsS
12-07-2012, 15:18
хаха :Д хич и не се вълнувам,нямам голямо настроение за празнуване честно казано ,па и н еми се дават лудите пари за 1 вечер ;Д не можахме да се организираме напълно и всеки ще е нанякъде отделно май.
Иначеее коуегите и коуежките са големи пичове и е много забавно и яко :Д
ии при нас няма как да се освободиш от изпит :Д направо не ми се мисли 3 математики и 1 програмиране как ше ги взимам тея изпити :D

ShtrudeL
12-07-2012, 15:19
то и да не е 8ми декември, целогодишно всеки студен го има тоя шанс.

EinGutesKind
12-07-2012, 15:20
Като гледам един друг курс, имам чувството, че са станали студенти само за да ходят на студентски празник :lol: още от лятото почват с организацията ...

За изпитите - ние можем да се освободим от изпит ако пишем курсова работа или правим някакъв проект, зависи от преподавателя и начина му на оценяване на съответната дисциплина

ShtrudeL
12-07-2012, 15:21
направо не ми се мисли 3 математики и 1 програмиране как ше ги взимам тея изпити :D

кво говориш... в сесията имам 5 изпита и 2 поправки *thee thee* Минимум!
Сега на 17ти имам изпит, а в сряда колоквиум... ммммммммммф

NqkfaNikakva21
12-07-2012, 15:24
Масово първокурсниците не можем да се организираме за празника :Д
Нали сме срамежливи хахах
Иначе при нас не можеш да се освободиш само от 2/5
Надявам се да освободя всички възможни :Д

DeviL_AsS
12-07-2012, 15:26
Ти къде и какво учиш?

NqkfaNikakva21
12-07-2012, 15:31
УНСС, Ик. и бизнес :Д

DeviL_AsS
12-07-2012, 15:34
Хммммм :Д

yakuza_
12-07-2012, 15:35
И на мен ми е последен, няма какво да се вълнувам. Ще се събирам с авери от моя си град, не ми трябва празник, за да се съберем по принцип.

Bianc0
12-07-2012, 15:54
Боли ма хуя. :D

prosto_chovek
12-07-2012, 16:27
е дискотека, нищо не организирахме друго :D

AliceSw
12-07-2012, 16:32
с колеги/ близки приятели...планове още няма - утре е денЯт...5-ти празник ми е вече, все тая ми е

mlakniwe
12-07-2012, 16:38
Няма да празнуваме сигурно

DieselBlood
12-07-2012, 17:01
Ще се събирам с познати, най-вероятно, защото на колегите ми им липсва всякакво чувство за организация. Затова ще си ида на дискотека и ще си се напия като хората.

FunkyPie
12-07-2012, 17:05
клуб адамс с некви хора
ама не ми е много таквоз нетърпеливо..

NqkfaNikakva21
12-07-2012, 17:45
2 извода :Д

1.Никаква организация
2.Никакво настроение

:D

nqmaznacheniee
12-07-2012, 17:46
ще ходим на кино

embraceme
12-07-2012, 18:24
М все ми е тая,но ще се събирам с авери от моя град ,нещо не съм празнично настроен ;д

psychopath
12-07-2012, 20:07
К'ур за 8ми март, студентския празник
К'ур за студентите също така
Напалм за студентски град и така....

DeviL_AsS
12-07-2012, 20:10
Абе общо взето кypове да има.

AliceSw
12-07-2012, 20:28
^в общи линии за моите колеги винаги е било нещо между абитуриентски бал и оргия...курове със сигурност ще има значи, за по-вървежните може и по повече от 1...

Canis_Dirus
12-07-2012, 20:32
Очаквам доволно коилчество снимки в 8biterotic, леопардови щампи и не на последно място - клипчета в xhamster! не ни разочаровайте!

RedArmy
12-07-2012, 21:16
всяка събота ми е кат' 8ми декември ахахахха :D
е сега е петък и пак съм се наковал
опа вече е събота май :D
СМЕРТ

RedArmy
12-07-2012, 21:17
К'ур за 8ми март, студентския празник
К'ур за студентите също така
Напалм за студентски град и така....
НА ФОЛИО! :D

DeviL_AsS
12-07-2012, 21:18
Айде душици,честит ни празник!

RedArmy
12-07-2012, 21:22
Студенстски град е сбирщина на пияници, бОдилници, утайки и селяндури, нивото на морал е -273 (абсолютна нула) :D Да се запали моментално!

feikk
12-08-2012, 09:07
Няма да празнувам.. писнало ми е да пия ! Няма ! :D

psychopath
12-08-2012, 12:49
НА ФОЛИО! :D
Ами да.

И аз от лятото всяка седмица си имам 8ми декември, че имаше един период, в който по 4-5 дни ми бяха 8ми декември...
Ретардите отдават по-голямо значение на този ден.

Какво празнуват българските студенти по-точно?
Да им се изсера на живота, на мечтите, на ценностите и на све.
Заедно със селяните и ретардите, най-много мразя средностатистическият български студент (който е селянин и ретард впрочем) хахахахах

PainMonopoly
12-08-2012, 13:00
Не знам дали идеята им е да празнуват 8ми декември, ама съм канен на събиране с българи. :д

CH3OH
12-08-2012, 13:10
кур за 8ми
кур за пияндетата
кур за псевдо студентити
кур за тоя празник
да живее 9ти септември!

EricExotic
12-08-2012, 13:17
Охоооо ще се пръснем от ебане и алкохол довечера. :)

psychopath
12-08-2012, 13:47
Днеска ситуацията ще бъде "никой да не мърда", ама все още не е сигурно къде по-точно и с кого. :D

FunkyPie
12-08-2012, 17:31
айде май тръгвам

domain
12-09-2012, 01:54
Приятно изненадан от това, че има "анти 8-ми декември офанзива". Гордо се включвам в редиците й.
Мразим преекспонирането на празници.
Мразим незнанието/неразбирането/мис интерпретирането касаещо празници.
Мразим намирането на поводи за пиене и прочие.
Мразим търсенето на такива поводи - това трябва да си пълен дебил за да ти трябва такъв, ако просто ти се прави нещо!
Мразим лицемерното обръщане на "колега" от заспали патки, дето единствената им работа, дори и в "академична" среда, е била под бюрото.

В нас... малко почивка, малко работа, малко сън... последното не е толкова хубаво

psychopath
12-09-2012, 09:13
Аз излязох социално...със седем момичета.
Like a Koko (Dinev)

prosto_chovek
12-09-2012, 09:14
шшш, тихо. Не ми вдигайте шум днеска.

nqmaznacheniee
12-09-2012, 09:20
Честито на участвалите в масовите оргии снощи

EricExotic
12-09-2012, 10:09
Който иска да види кво значи студентска оргия да пише в xvideos "amazing russian orgy part 1" и да ги гледа всичките части. Общо са 8. Така трябва да се прави, като братушките. А ние чакаме жалките БГ клипчета... :lol:

feikk
12-09-2012, 10:10
в студентски град не е нужно да е 8ми декември, за да има оргии :d
даже снощи е логично да са били по-малко, щото има и такива дето се прибират по родните места събота и неделя :D

prosto_chovek
12-09-2012, 10:17
е да бе, замъкнаха ме накрая на чалготека, толкова простотия накуп не бях срещал скоро, стъпвах по салфетки, бутах се с пияни мангали и педераси и курви цяла вечер под виенето на азис, накрая ми писна, наковах се и си тръгнах :D

EricExotic
12-09-2012, 10:19
е да бе, замъкнаха ме накрая на чалготека, толкова простотия накуп не бях срещал скоро, стъпвах по салфетки, бутах се с пияни мангали и педераси и курви цяла вечер под виенето на азис, накрая ми писна, наковах се и си тръгнах :D

Кажи после че ти е било зле. Така се прави :D

prosto_chovek
12-09-2012, 10:20
а да бе, точно така се прави.

nqmaznacheniee
12-09-2012, 10:25
и не си праснал един гюбек :shock: :shock: :shock:

feikk
12-09-2012, 10:28
БЕЗ ТЕБ АНДРЕАА КАК ДА ЖИВЕЕЯЯЯЯЯ xD

prosto_chovek
12-09-2012, 10:29
и не си праснал един гюбек :shock: :shock: :shock:

около мен пияните мангали компенсираха.

prosto_chovek
12-09-2012, 10:30
то малко се получи нито партито парти, нито напиването напиване :D тъпо изпълнение се получи.

UpSurd
12-11-2012, 08:16
С групата бяхме + приятелката на едното момче, някъв голям образ от другия поток, както и един пидж от друга група дето се има с доста от нас - общо 20тина - 7 и 8 декември. На хижа Върховръх (още лолвам всеки път като кажа на някой къде щях да прекарам 8ми) - на 35 километра от Пловдив, ама яко в планината - 1550 надморска височина :D ..
7.12 - отиването с влака София-Пловдив спокойно малко недоспали кой бил предната вечер на Никулден, едва едва се качихме в последния момент и се разцепихме по вагоните че нямаше много места. Слизаме на гарата в Пловдив и веднага отиваме да си вземем билети от автогарата за автобус към хижата, ама изведнъж нямало места - кво прайм ? Специално слиза шефката на автогарата, лафихме, намериха ни още едно бусче - евала, броихме и към 20 лева отгоре, че беше мега любезна и се отнесе сериозно, иначе щяхме да си прекараме първата вечер на гарата. После 2 часа свободно време из Майна таун. Двамина се накозиха и вдигнаха малко атмосферата, жулим бирички по Иван Вазов и търсим пийняците. Ама не ги намерихме. Идва време да си хващаме микробусчетата - еми ебати шофьорите, из тесни улички в Пловдив със 100 км/ч ... кво да играя? На другото микробусче даже му се прееба 4х4-то още в подножието на планината, и тряяше да му се прави писта на един баир да набере и да ни подмине, та като тръгна един път покрай нашия бус, повече не го видяхме .. вдигал 60 на обратни завои на заледен слабо-опесъчен тесен път край дере - евала шафьор. Пристигаме горе в мъгла и снегонавяване, чакат ни 7 литра ракия и 12 литра вино + още някви добавки. Та първата вечер беше скромничка, лафим си на питьози, оправяме се с цепенето на дърва и оправяне на печките, че беше яко кочан. После като децата малко се въргаляхме в снега, малко снежен бой, сеш се, ама беше весело. В съседната зала имаше някакви от Тракийския, дето явно се бяха почнали от обяд и си бяха на ниво. Легнахме си към 4.
8.12 - ставаме за закуска в 9:30 кой жив кой умрял кафета, коли, фантички и отиваме да изкачваме върха. То не беше точно връх, просто беше последното място където човешки крак може да стъпи без да затъне до кръста в сняг. И пак някви снежни боища, романтични снимки, снежни пейзажи, абе хареса ми много добре. На обяд се прибираме и хапваме и пак се почва процедурата .. към 14:00 бирички, 16:00 взе да се смрачава и го обърнаха на шотове водка и уиски .. тъй че към 5-6 вече бяхме готови за фиеста. Тоя път в залата бяхме всички .. и ние, и онея от Тракийския и някви дето бяха дошли на рожден ден, само дето рожденника не успя да слезе, беше малко пиян. Както и да е, тея кочове от Тр. нещо притесняваха нашите момичета и трябваше да правим реорганизация на движението за да не стане грозен селски кютек. Засилихме към "дансинга", щото вече малко чистогледи, момче, и тъй 2-3 часа минаха като нищо, всеки заряза официални вечери, който квато чаша хване, само да се върне пак ... нищо че като чуеш ДиЖей от Перущица те напушва на смях, доста доре се отнесоха момчетата, пускаха квото кажем .. от мазни гюбеци до DMX :D Само усещаме как изведнъж в залата сме само нашата група + момичетата от рождения ден. Онези неприятните се бяха изнесли в тяхната си зала, бяха останали само 3ма - 2ма да си допият, третия просто не можеше да стане (впрочем тоя още на обяд се чуваше как вика "НЯМА ДА ПОВРЪЩАМ ТАЯ ВЕЧЕР. НЯМА .." . Друг въпрос е, че после вече като се изнесе групата по стаите, аз и още 2ма + една девойка отидохме точно в тяхната зала, и не само че им ядохме от мезетата и си чуквахме наздраве с тяхното пиене, ами накрая си приватизирахме 4 канички вино от тяхната маса :D Това не беше кражба, ние просто си вземахме. Вечерта завърши пак по стаите, на лафче и кефче .. абе готино беше
Прибирането малко бавно и тегаво, шофьора тоя път беше друг и караше с максимум 20, затова си изтървахме влака за 10 минути, а следващия беше след 3 часа. Да не говорим, че и той закъсня с половин час :D леш уморени, ама няма места, прави стоим, на другата сутрин имаме конторлно, пълен минус е ситуацията. И така, към 21:30 на 9.12.12 вече си бяхме из Софията, ама мноо ни се искаше пак да сме там, ако не беше туй контролно, имахме още една нощувка запазена сигура. Анти конти първи студентски празник.

Подразбира се, че групата върви добре, доста народни хора сме, може би щото имаме много малко Софиянци и хора на квартири и повечето сме си наблизо (ся да не се обиждат, нашите софиянци са мега пичове, ама от другите групи има някви дето мноо са праят, чуек).

Ученето, как да е, ше има сесия по доста работи, само по едно нещо се надявам да се освободя с каквато и да е оценка, на другите мисля да си ходя на сесия дори и с 5 да ме освободят :D

ай приятно четене

UpSurd
12-11-2012, 08:26
Ся изчетох и цялата тема, и направо убихте детското в мен, очаквах моето да е нещо слабо и да бъда разкритикуван как сме селяни аматьори и как е трябвало да идем в Банско на к0пончето :D пък то май доста добре ни е влязло на нас празничето.
И само да се похваля щото повечето се оплакват от организация .. още в първата седмица буквално почти цялата група отидохме на кръчма, сметката към 250 лева, и излезе без никакви проблеми, даже имаше 20-30 отгоре :D направо се учудих, със стария ми клас за 5 години не успяхме да го постигнем ..

FunkyPie
12-11-2012, 16:00
ее добре си го изкарал