PDA

View Full Version : Кофти ситуация...



thefuck?!
12-07-2012, 19:43
Здравейте. Преди 4-5 дена бях на парти, напих се и преспах с една която е доста грозна... В момента постоянно ми пише в фейсбук и ме кара да излизаме и т.н. Грозна е и ме е срам да излизам с нея ,но пък не искам да и го кажа ей така директно и да й стане тъпо.. Помогнете плс :D

druzilla
12-07-2012, 19:50
Грозна е и ме е срам да излизам с нея

Вие мъжете сте просто..нямам думи :|
Не й казвай,че е е грозна.Кажи й че си бил пиян и е било за една нощ,не търсиш обвързване и не искаш да се виждате.Няма смисъл да я баламосваш.. :D

FasterBeach
12-07-2012, 19:52
игнор му е майката

thefuck?!
12-07-2012, 20:01
Вие мъжете сте просто..нямам думи :|
Не й казвай,че е е грозна.Кажи й че си бил пиян и е било за една нощ,не търсиш обвързване и не искаш да се виждате.Няма смисъл да я баламосваш.. :D

Кво ние мъжете.. АЗ съм се напил дое*ало ми се е както се казва и съм си легнал с нея, не искам да я баламосвам или да я нагрубявам и точно за това искам мнение а пък и не искам да я игнорирам защото с това също до някаква степен правя гадно.. момичето ми пише постоянно.. чудя се какво да и кажа

Малко_Човече
12-07-2012, 20:12
Просто я блокирай и не й отговаряй. Не я наранявай още повече. Не стига, че е спала с теб, ами и да я обиждаш още...

.Wonder
12-07-2012, 20:13
Няма грозни хора. Има хора, които не са по вкуса ти.
Пиши на момичето. Ако се стигне до ситуация, в която усетиш, че тя търси нещо повече от приятелство, с един нормален човешки разговор и изясни, че не изпитваш никакви по-силни чувства към нея.

thefuck?!
12-07-2012, 20:38
Както вече казах не искам да я блокирам(игнорвам) защото смятам че така до някаква степен ще я нараня... Искам да и откажа тактично... Ако може дайте някакви съвети как да започна разговора и да й обясня ,че не изпитвам някакви по специални чувства към нея.

FasterBeach
12-07-2012, 20:41
като я игнорираш, просто ще и писне да се занимава с тебе...

marilyn
12-07-2012, 21:14
Кажи й, че е било само за една нощ и не искаш обвързване. Като не ти харесва на външен вид не е нужно да й го казваш.

DragonLady
12-07-2012, 21:51
Кажи й, че е било само за една нощ и не искаш обвързване. Като не ти харесва на външен вид не е нужно да й го казваш.
+1
Ако нямаш смелост на живо, то поне по фейса/скайпа и го кажи.

БожиятАгнец
12-07-2012, 23:25
"Ценке, аз не обичам да се занимавам с безсмислени неща, не обичам и да мотая хората. Това, че се харесваме е факт, обаче и двамата виждаме, че нищо няма да излезе. Няма смисъл да наливаме масло в огъня, като се виждаме. Просто ще си изгубим времето. Аз търся нещо друго..."

(Тук вероятно ще каже нещо от сорта на "Как знаеш като не сме опитали?" или нещо от сорта)

Продължение: "Онази вечер беше достатъчна толкова, че и двамата до го усетим. Имаше химия и беше хубаво, да, но това не е достатъчно за нас. Ние сме хора, които имат нужда от нещо съвсем друго...И ще го намерим, но не и заедно."

Момичето е с ниско самочувствие, така че това ми изглежда като най-добър вариант. Друг е въпроса дали си мъж и имаш топките. :)

fenkaaa
12-08-2012, 00:31
Ами просто и кажи,че си бил пиян и че не си искал да стане така,но не си мислел точно в този момент.. обясни и,че не търсиш връзка и искаш да си запазите приятелски отношения и това е ;д В краен случай и кажи,че нищо не помниш :D

xXxPETYAxXx
12-08-2012, 08:32
Е какво - толкова ли сам не можеш да се сетиш как да бъдеш тактичен?!
Както ти казаха няколко пъти - просто й кажи, че не искаш връзка, било е само за една вечер и толкова.
Ако се съмняваш, че още ще ти "досажда" след това, можеш да я излъжеш, че харесваш друга или нещо от сорта, за да не те търси.

thefuck?!
12-08-2012, 19:15
"Ценке, аз не обичам да се занимавам с безсмислени неща, не обичам и да мотая хората. Това, че се харесваме е факт, обаче и двамата виждаме, че нищо няма да излезе. Няма смисъл да наливаме масло в огъня, като се виждаме. Просто ще си изгубим времето. Аз търся нещо друго..."

(Тук вероятно ще каже нещо от сорта на "Как знаеш като не сме опитали?" или нещо от сорта)

Продължение: "Онази вечер беше достатъчна толкова, че и двамата до го усетим. Имаше химия и беше хубаво, да, но това не е достатъчно за нас. Ние сме хора, които имат нужда от нещо съвсем друго...И ще го намерим, но не и заедно."

Момичето е с ниско самочувствие, така че това ми изглежда като най-добър вариант. Друг е въпроса дали си мъж и имаш топките. :)

Мерси братле! Мерси и на всички други които са си направили труда да ми отговорят.

mrankoniiii
12-08-2012, 19:20
Кажи й, че е било само за една нощ и не искаш обвързване. Като не ти харесва на външен вид не е нужно да й го казваш.

Кажи и , че си бил пян и че нямаш никакви чувста към нея и по-добре да не я нараняваш като я зарибяваш , а после я зарежеш и готово