PDA

View Full Version : Влюбен в циганка?



troublesome 95maan
12-08-2012, 09:24
Имам страшен проблем.. мисля, че се влюбих в циганка! Още септември си харесах едно момиче от моето училище, ама после разбрах, че е циганка (не прилича въобще). После разбрах още някой неща, видях с какви цигани се движи и се убедих.Да ама тя е страшно сладка.. почнах да й пиша намерих си причина да се виждаме, за да й "продам учебниците си" и от тогава още повече полудях. Почнахме да си се усмихваме, да си пишеме и в крайна сметка й признах, че я харесвам.. и едва едва я накарах и тя да си признае, че и тя ме харесва. Ама се оказа точно така. Да ама развитие нямаше, а аз полудявах.. като си харесам някой много - не мога да седя на едно място. Една вечер си пишехме и направо й казах, че искам да сме повече от приятели. След това, тя нито ми отговори, нито повече ми писа, нито пък ми се усмихваше вече. Ама все така ме гледа абсолютно всеки път, ако ще и на 50 метра от нея да съм в мен ще гледа. Тва ужасно много ме дразни.. не обичам да не знам какво става. Мина се почти месец в който се виждаме по 4-5 пъти на ден в училище и се гледаме като ненормални. Вчера както си тръгвах от училище се пресрещнах с нея и още 5-6 черни (приятелите й) и пак се погледнахме и аз като я видях наистина колко е сладка пак полудех.. направих си ръцете на нищо от пестници вече не издържам.. писах и вчера казах й, че съжалявам тя ми прие извинението и пак почнахме да си пишеме все едно нищо не е станало. Сега пак ще ми се усмихва.. това поне добре! Хванах си друго гадже, яко ми е с него ама пак не спирам да мисля за тая циганка.. всички ми се смеят, че съм толко хлътнал по циганка, но всъщност бих тръгнал с нея и въобще не би ми пукало кво щат да казват.. въобще няма да ми пука! Всеки път като я погледна и видя, че и тя в мен направо ставан вного агресивен от яд, че ме харесва.. че и аз я харесвам и че не мога да разбера кво по дяволите става! Мислех си, че може да е щото циганите (поне тия) са вярващи и се пазят или не знам нещо такова.. или пък, чо просто я е срам да каже на приятелите си, че ме харесва. Не мога да я разбера!
Някакъв съвет какво мога да направя по въпроса?

anonymous708973
12-08-2012, 09:43
Нормално да прекъсна контакт след признанието ти. Знае, че ще си има големи неприятности със семейството и не иска да рискува.

hasan_pitbol4eto
12-08-2012, 10:49
мани я тая 4ернилка ве кон

buXti4Ka
12-08-2012, 10:54
PinkPan7her има право.
На мен цигани са ми казвали че ако момче ,хайде не циганин-от ромски произход ,си хване българка е голямо нещо,значи е голяма работа :)) обаче ако момиче си намери българин никак не е на добре :/

Doom_Stalker
12-08-2012, 10:56
http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/downfall.jpg

totik
12-08-2012, 11:20
И Столкъра се изсра в поредна тема.По проблема,при циганите нравите са други,простовати са и подобни връзки са обречени общо взето.

fenkaaa
12-08-2012, 17:47
PinkPan7her има право.
На мен цигани са ми казвали че ако момче ,хайде не циганин-от ромски произход ,си хване българка е голямо нещо,значи е голяма работа :)) обаче ако момиче си намери българин никак не е на добре :/

Така така :)

Mary_Jane_69
12-08-2012, 19:55
Прави са хората, ясно е че химията е взаимна, но клишираното "любовта граници няма" си важи с пълна сила.

Canis_Dirus
12-08-2012, 20:19
http://www.youtube.com/watch?v=BKRfDpLvAss

Azoria
12-08-2012, 22:46
въобще не би ми пукало кво щат да казват.. въобще няма да ми пука!

:lol:

Не, въобще не ти пука, затова половината тема е за "ужасния проблем"..
Ако мислиш, че я е срам от приятелите й - промени подхода си към нея, накарай я да не й пука кой какво ще разбере. Обаче аз мисля, че просто е загубила интерес.

Dark_Angel_
12-08-2012, 22:58
PinkPan7her има право.
На мен цигани са ми казвали че ако момче ,хайде не циганин-от ромски произход ,си хване българка е голямо нещо,значи е голяма работа :)) обаче ако момиче си намери българин никак не е на добре :/

нашето си е наше, а чуждото - общо еееееей прост народ няма

titkos
12-15-2012, 01:26
Изчакай да дойде време за циганския пазар на булки и си я купи, хахаха.

http://mail.geobiz.net/sr-www/files/Foto-galery/enlarged/Bulgaria%2090th/8.JPG

fenikss_
12-15-2012, 06:21
titkos , :lol: :lol: ти,ме разби..
По темата...ако се уважаваш поне малко ,бягай далеч от ромите.
Нали знаеш огромните им фамилии,ревнивите братя на булките :D и лошите бащи :D
Да не се озовеш в болницата...

balu4ka
12-15-2012, 06:39
Мисля,че си наясно с техните "традиции".Не се навирай между шамарите,сега имаш момиче до себе си ,не постъпвай като лайно ,с извинение.Има толкова много риби в морето,хванал си една и не я пускай.Това,че щом си и признал и тя те е игнорирала,значи трябва да ти говори много.Не иска да рискува,не иска и теб да вкарва в опастност.

marilyn
12-15-2012, 12:04
Не се занимавай. Момичето може да не иска да се занимава с теб, защото може да има последици. А и в един момент като вече не искаш да сте заедно, да не стане така, че да дойдат ревнивите й братя и да те искат за зет.

sexa_na_kompleksa
12-15-2012, 13:28
Как може да твърдиш, че имаш чувства към нея, и същевременно да я наричаш "тая циганка"?