PDA

View Full Version : Луди работиии



bybrek
12-08-2012, 21:15
Та искам да споделя !!!!!!!! Значи,имах си приятелка за секс ,съседка до нас от доста години,не много редовен,но винаги когато сме се виждали ,сме правели секс,но доста се карахме и просто си оставахме само със секса.Това става в период от време 5-6 години някъде ,имало е периоди по 4 месеца да не правим де ,но всичко си беше супер като цяло.Тя лятото замина да работи в Англия ,върна се с приятел аз само така чух ,но не обърнах внимание защото ми беше все тая.Преди малко я видях ,засякохме се пред блока и влязохме в колата да си поговорим ,че не сме се виждали и тя почна да ми разказва за него и т.н.Стана ми много странно,защото никога не сме говорели за други ,винаги сме били аз и тя имахме ,много страстна "връзка" винаги когато се видехме ,без значение дали сме обвързани просто не можехме да не сме заедно,но сега не беше така и ми стана неприятно.Тя се държеше обикновено ,познаваме се от 15 години ,израснали сме заедно.Аз й казах,че искам да се запозная с момчето,тя каза супер само да си траеш за това което сме правили ,защото не искам да се карам с него,щяли да се изнасят на квартира да си живеят двамата такива работи и ми стана много кофти егото ми нарани като ми каза,за 2ри път в живота ми имам сериозни намерения към момче,а аз не съм нито един от тях .. и ми стана тъпо как може да съм такъв егоист ,приятно ми е ,че е щастлива защото го заслужава ,но пак се ядосвам не е честно ,просто !!!!!!!! :@ :@ :@ ухх и така защо всички си продължават живота ,а аз не мога да порасна , да се променя ,не мога да се влюбя и съм мазния празняр не изпитвам никакви чувства пфффф мама муу !~

nymphadora
12-08-2012, 21:29
върна се с приятел аз само така чух ,но не обърнах внимание защото ми беше все тая.
Аха,докато не си я видял щастлива с друг.
Първо казваш,че сте били само за секс заедно,после се чудиш защо не е имала сериозни намерения към теб?!

Ох,спи ми се,даже няма да пиша повече.

fenkaaa
12-09-2012, 00:42
Сега надявам се разбираш,че нищо няма вечно да е твое.Щом не си си направил труда да си с нея в пълния смисъл на думата,а не само за секс,някой друг те е изпреварил.Това е.

HollyGolightly
12-09-2012, 04:36
Ако тя не се беше върнала от там с приятел и все още си беше сама, щеше ли да мислиш по този начин? Щеше ли да имаш сериозни намерения към нея, или всичко щеше да си продължи по старо му?
И кое по-точно не е честно? В продължение на 5-6 години си бил с нея, а ти чак сега, когато я загуби се сети, че я искаш.

bybrek
12-09-2012, 12:23
Да,сигурно щеше да е по-старому винаги е така,миналата година по това време даже се опитахме да имаме връзка и имахме може би нещо такова беше,поне 1 месец бяхме много добре,само 2та всичко ,но много се карахме и за това оставаше само секс,ами не яд ме е не знам даже какво е странно се чувствам .. а пък и тя от колко време го познава 3-4 месеца вече с него ще живее ,то съм сигурен ,че нищо няма да стане ,те не се познават почти !!