PDA

View Full Version : Отслабване с малинов кетон. Мнения ?



blashit
12-09-2012, 07:53
По принцип аз самия знам, че отслабване не се постига с нищо друго освен със здрави тренировки и добър хранителен режим. И горе долу поддържам някаква форма, но откакто спрях да тренирам футбол съм покачил 5 излишни килца, дето не се забелязват, но ако си сваля блузата си се вижда разликата.. Сега точно пък няма да мога да се движа или да ходя на фитнес за 1 месец някъде.. Таа видях този продукт - Малинов кетон по шоуто на Др. ОЗ, което е единствената причина да повярвам, че може и да има някакъв ефект.. Също казаха по шоуто, че имало проучвания и а/у дето били резултатни, а и било природен продукт.. Не знам вече на какво да вярвам, за това се надявам някой от по - разбиращите да ми помогне :)
Мерси предварително за вниманието.

DownloadVirus
12-09-2012, 09:20
От продукта може да станеш много агресивен..нали се сещаш

blashit
12-09-2012, 11:09
Ами по принцип не съм запознат какви странични реакции може да последват, притеснявам се да няма пристрастяване към продукта после :/

Mladenoff
12-09-2012, 12:09
Има пристрастяване, братле :/ 2-ма от 3-ма са заклети консуматори на малинови кетони X.X Повечето добавки и те има пристрастяване, аз вече, ако не си пия креатина, не си намирам място и почвам да троша разни работи. Разпродал съм всичко вкъщи за монохидрат. Етил-естера вече е за баровци и за т'ва гле'ам как го жулят само по Американските филми.

DownloadVirus
12-09-2012, 12:12
Ами по принцип не съм запознат какви странични реакции може да последват, притеснявам се да няма пристрастяване към продукта после :/

май не ме разбра...Страничната реакция 'агресия' е нормално да дойде след като разбереш,че си дал парите си за глупости .. :)

blashit
12-09-2012, 12:25
Това и очаквах да чуя :) Иначе мерси, че ме вразумихте :)